Niedziela, 25 lutego 2018 r.

Waldemar Fornalik: - Jest to solidnie wywalczony punkt

- Jak na te warunki, w jakich przyszło grać to spotkanie, to był to niezły mecz. Choćby z tego powodu, że stworzono kilka sytuacji, po których mogły paść bramki. Nie zawsze wynik 0-0 świadczy o tym, że spotkanie było nudne. Dziś mieliśmy tego potwierdzenie. Na pewno stworzyliśmy sytuacje, po których padają gole - mówił po meczu z Wisłą, trener Piasta Gliwice, Waldemar Fornalik.

- Na pewno remis jest dla kogoś sprawiedliwy i mecz był w miarę wyrównany, choć Wisła miała większe posiadanie piłki, ale to my stworzyliśmy więcej sytuacji, po których te bramki mogły paść. Patrząc na naszą postawę mały niedosyt na pewno jest. Nie będziemy z tego powodu, że nie zdobyliśmy kompletu punktów, rozpaczać - bo widać, że drużyna cały czas się konsoliduje, widać postęp i te zwycięstwa wcześniej, czy później, przyjdą. Na tę chwilę trzeba być zadowolonym z kolejnego meczu, w którym nie tracimy bramki, a sytuacje pomimo wszystko stwarzamy, bo miał je i Mateusz Szczepaniak - przynajmniej dwie oraz Michal Papadopulos, który mógł nie dać się zatrzymać w tej ostatniej akcji. W pierwszej połowie też mieliśmy sytuacje, ale niestety taka jest piłka. Jest to solidnie wywalczony punkt - zakończył trener zespołu z Gliwic.


 OŚ, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~kibictsw
Panie waldku pan przestanie
Sami ich uczycie padaki, gry na czas, gry z faulem taktycznym, murowanie za wszelką cenę bramki byle nic nie dać z siebie - taka to śmieszna liga, a potem pan mówi że mógł nie dać się zatrzymać. On nie myślał żeby wykończyć akcję tylko żeby się podłożyć to wasza trenerów polskich szkoła.

28            -2
sk04
Pod rozwagę !
Panie trenerze, następnym razem sędzia może już nie być tak łaskawy. Może skorzystać z VAR-u, a wtedy ... i karny zostanie odgwizdany i "czerwieni" nikt z przeciwników nie dostanie :lol:

3            -1