Sobota, 31 marca 2018 r.

Wesołego Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkanocnych redakcja serwisu wislaportal.pl pragnie złożyć swoim czytelnikom najserdeczniejsze życzenia. Niech te Święta będą dla Was wszystkich czasem pełnym radości, oddechu od codziennych trudności i obowiązków oraz nowych nadziei.

Życzymy Wam, abyście przeżyli te dni w miłej, świątecznej oraz rodzinnej atmosferze. Znajdźcie również okazję do tego, aby odkrywać prawdziwą tajemnicę tych właśnie Świąt.

A wszystkim, którzy w tym czasie wygospodarowali też kilka godzin dla "Białej Gwiazdy", mówimy do zobaczenia. Wszak w Wielki Poniedziałek widzimy się na stadionie!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


12    Komentarze:

kr
Wielkie dzięki
Dla redakcji również wszystkiego najlepszego .

41            -1
woytek1974
Czas Zwycięstwa
Całej społeczności Białej Gwiazdy życzę błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Do zobaczenia na Wielkim Meczu Wielkanocnym. Wierzę, że chłopcy Carrillo dadzą nam wiele radości.

48            -2
~~~Komar
Wesołych Świąt
Wielu z Was tutaj piszących i czytających mijam zapewne co mecz na R22. Obyśmy się widywali tam jak najdłużej i jak najczęściej

47            -1
~~~Listwek
Wesołych Świąt
Wesołych Świąt i z Moskwy, gdzie czekam na jakiegoś Wiślaka (tj. Sadloka) na MŚ :D

34            -3
Tss
Zdrowych i Wesołych
A decyzyjnym żeby w świąteczny poniedziałek zrobili coś niebywałego. Zero obrażania kibiców gości i doping tylko własnej drużyny. Chociaż w ten jeden dzień.

36            -9
Mario
Wesołych Świąt!
Alleluja!!!!!!!!!

17            -2
~~~Sebix
@Tss
A co ci to przeszkadza, stadion to niech teatr, jak chcesz kultury to idź do firchalmoni.

10            -47
~~~Meizu
Ja coś powiem...
Ja tylko powiem...będą jaja z Lechem, ale nie wiem jakie ;)

15            -3
~~~Lando
TSW
Wesołych Świąt i przede wszystkim 3 punktów w lany poniedziałek... Tylko Wisła...;-)

18            -1
Tss
Sebix
Po tonie Twojej kumatej wypowiedzi sądzę że jak Ty [...] to ja byłem na dziesiątce(to nie nazwa knajpy dla Twojej wiadomości). Nieważne. Nic nie mam przeciwko anty dopingowi, ale fajnie by było i oryginalnie myślę też jakby nawet mimo zaczepek w tym jedynym dniu(wielkanocny poniedziałek będzie wtedy dla Twojej wiadomości bo nie wiem czy już znasz dni tygodnia i kiedy święta przypadają) w którym wypada mecz skupić się na dopingu Białej Gwiazdy. To bardziej by zagrało na nerwach przyjezdnych i było by czymś rzadko spotykanym w Polsce.

16            -3
~~~klsk
Wesołego
Już jest wesoło ..porażka Legii:lol: :lol:

19            0
Kosmaty
Chrystus Zmartwychwstał, Alleluja. Na te święta życzę
całej Wiślackiej rodzinie wiele ciepła w gronie najbliższych, dużo zdrowia i radości. Na koniec możemy mieć różne spojrzenie na Wiślackie sprawy, ale wszystkim nam życzę oczywiście dużo dobrej zabawy i pozytywnych emocji w kibicowaniu ukochanej drużynie oraz wiele sportowych marzeń spełnionych przez nią spełnionych.

12            -2