Niedziela, 15 kwietnia 2018 r.

Drugi gol Krzysztofa Drzazgi dla Puszczy Niepołomice

Wypożyczony na rundę wiosenną bieżącego sezonu z Wisły Kraków do I-ligowej Puszczy Niepołomice napastnik, Krzysztof Drzazga, zdobył drugiego gola dla swojego aktualnego klubu. Drzazga wpisał się na listę strzelców w spotkaniu ligowym niepołomiczan z Drutexem-Bytovią i m.in. dzięki temu jego drużyna wygrała 2-0.

Puszcza Niepołomice - Drutex-Bytovia Bytów 2-0 (2-0)

1-0 Krzysztof Drzazga (3.)
2-0 Konrad Stępień (45.)

Drzazga grał w tym spotkaniu do 67. minuty.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~czerwony
Drzazga strzelił
Drzazga strzelił,co z naszego wislackiego punktu widzenia srednio nas obchodzi,za to internetowy troll tw Bolek bedzie sie wyzewnętrzniał.Boże daj siłę.

11            -23
~~~tw Bolek
Czerwony
Trolu to sobie możesz do lustra powiedzieć smarku. Jak tak ci koniecznie zależy to napiszę że rozmawiałem ostatnio z kolegą który chodzi na Puszczę i zacytuję go."Jak mi Bozia miła to nie wiedzialem że on na boisku jest." Taki to właśnie as.

20            -12
~~~tw Bolek
Czerwony
Oznajmię ci jeszcze jedno. Mnie też grzeje ten koleś ale cały czas ogarnia mnie śmiech na myśl o takich jak ty którzy pouczali trenerów na temat wtawiania do składu różnego rodzaju Zająców Krzyśków i innych super utalentowanych na papierze młodych którzy raz prosto kopnęli piłkę do bamki. Cały czas tutaj kierowałem się w tej kwestii właśnie tym spostrzeżeniem nie niechęcią do kopaczy. Idź sobie do padiego kalego. Razem założycie kółko ortograficzne zamiast pisać bzdury.

24            -11
stary wiślak
Szkoda waszego sporu!
Drzazga nie był i nie będzie piłkarzem,który by był godzien grać w Wiśle. Jest za słaby na ekstraklasę.

15            -32
matmax
Hmmmmmm
Krzysiu może i fajny chłopak ale jako piłkarz Wisły na wypożyczeniu zbyt rzadko daje o sobie przypominać własnie strzelonymi bramkami. Niestety do pierwszego składu Wisełki już nie wrodzi.

13            -1