Środa, 9 maja 2018 r.

Mariusz Lewandowski: - Wisła była skuteczna

- Ciężko jest taki mecz komentować, gdy graliśmy przez praktycznie 90 minut dobrą piłkę. Zagłębie grało dobre spotkanie, bo mieliśmy więcej z gry, mieliśmy dużo sytuacji, zresztą na początku powinniśmy otworzyć wynik tego meczu. Wisła na pewno była jednak bardzo skuteczna, niemal każdy ich kontratak kończył się bramką i w końcowym rozrachunku Zagłębie nie wyjeżdża stąd z trzema punktami, a te zostają w Krakowie - mówił po dotkliwej porażce 0-3 z Wisłą, trener lubińskiego Zagłębia, Mariusz Lewandowski.

Szkoleniowiec Zagłębia przyznał, że w ostatnich meczach sezonu będzie chciał przede wszystkim sprawdzić swój kadrowy stan posiadania.

- W tych meczach, które nam zostały, będę chciał otrzymać odpowiedź na to, kto z nami zostaje, a z kim będziemy się rozstawać. Chcę mieć pełną odpowiedź odnośnie tych zawodników, którzy są w zespole, jak i tych młodych, którzy są w kadrze, bo niektórzy dostaną swoją szansę. Tak jak dziś Paweł Żyra, który pokazał fajną i mądrą grę, to duży potencjał naszego klubu. Bardzo fajnie, że się rozwija, że nie boi się grać i na takich zawodników warto stawiać - zakończył opiekun Zagłębia.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~paweł
Lewandowski
Wisła po prostu was wypunktowała tak jak koronę;-) zagrała głową Carillo zmienił taktykę i teraz nie wiedzą jak z nami grać hahaha

14            -1
76piwowar76
Mariusz nie przesadzaj
... jakby każdy kontratak Wisły kończył sie bramką to byłaby dwucyfrówka :)

16            -1