Poniedziałek, 11 czerwca 2018 r.

Wiślacy rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu

Od testów wydolnościowych przeprowadzanych na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach przygotowania do nowego sezonu ligowego rozpoczęli piłkarze Wisły Kraków. Badania trwać będą aż do środy, ale już jutro zespół spotka się wspólnie na zajęciach w Myślenicach.

Jak podaje oficjalna strona klubu - wśród przebadanych dotychczas zawodników - najlepsze wyniki uzyskali Patryk Małecki oraz Zdeněk Ondrášek.

Jeśli chodzi o nowe twarze w drużynie, to testy zaliczyli już skrzydłowy Asmir Suljić, bramkarz Mateusz Lis oraz obrońca Marcin Grabowski. W testach brał też udział kolejny golkiper, a mianowicie Kamil Broda, z naszego zespołu CLJ.

Jak ponadto informuje oficjalna strona klubu - we wspomnianych jutrzejszych zajęciach zabraknie kontuzjowanego Tibora Halilovicia, a także Carlosa Lópeza oraz Vullneta Bashy. Ci dwaj ostatni przygotowania do sezonu rozpoczną z powodów osobistych tydzień później od reszty drużyny.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

David875
Dlaczego w Katowicach?
Czyżby to był klub Wisła " Katowice" ? W Krakowie nie ma AWFu? i innych szpitali?? Ktoś może wytłumaczyć?

24            -65
~~~WisłyFan
...
Gość na wakacjach i ma kontuzję no cyrk. Carlitos jeszcze tydzień chcę się pobawić patrząc na jego instagram, a do tego widać że nie chce tu wracać. To samo Basha...

44            -23
~~~Zdenek
Badania
AWF w Katowicach ma jedno z najnowocześniejszych laboratoriów diagnostycznych w Polsce. Zapewne byłoby prościej zrobić takie badania w Krakowie, ale niestety uczelnie na miejscu nie dysponują nowoczesnym sprzętem.

34            -5
szczebelek
Ile nienawiści i jadu...
A to w drodze do pracy lub na urlopie nikomu nie przydarzyła się kontuzja, która potem sprawiła, że wylądowało się na chorobowym? Jedyny problem to brak środkowego pomocnika w kadrze treningi taktyczne nie mają sensu gdy nie ma wykonawców. Basha i Carlitos dostali więcej wolnych dni? No cóż ktoś się na to zgodził i to nie tylko trener do tego był. No cóż czekam na transfery środkowych pomocników...

33            -8
~~~goal
Potrzebują jeszcze tydzień.
Coś się obawiam, że na załatwienie nowych kontraktów. Obym się mylił, choć w przypadku Carlitosa, to chyba nie ma już znaczenia.

21            -4
mkayw1
Miejsce w ktorym jestesmy
Odeszły legendy, kilku piłkarzy nie chce już u nas grać, odeszło kilku piłkarzy a transferów do klubu nie widać, poważny konflikt w sztabie szkoleniowym, zaległości w wypłatach, kolejna zmiana polityki transferowej, przedłużający się temat z inwestorem....

42            -14
szymasss
wolne z powodów osobistych??
Nie lubię szukać dziury w całym, ale dla mnie to wygląda tak, że albo: 1. Panowie "osobiście" chodzą po prawnikach i sondują możliwość zakwestionowania jednostronnego przedłużenia ich umów. Obym się mylił. 2. Dla obydwu Wisła szuka klubu i chce sfinalizować rozmowy przez ten tydzień: w przypadku Carlosa - nic dziwnego. W przypadku Basha`y: może na tyle jest zdeterminowany do odejścia, że klub zgodzi się oddać Go za jakieś drobne, aby uniknąć sporów sądowych w ramach tego, że "z niewolnika nie ma pracownika". ??

24            -19
hobiz
?
Ciekawe kto ich będzie trenował ? Według ostatnich doniesień , nasz "ukochany" treneiro robi wszystko , żeby spierdzielić . Pewnie znajdzie pretekst . Pewnie będzie nim Sobol .

19            -17
mkayw1
hobic
No podobno Wisła szuka juz Polskiego trenera... I podobno Junco moze odejsc. Słyszałem że współpraca z nim wcale nie jest taka latwa i ze to przez niego podobno odszedł Łukasz Stupka. Sentymenatalny zarząd chce iść w swoich ludzi a Carillo i Junco chcą iść w innym kierunku prowadzenia zespołu. Poza tym te zaległosci finansowe, to że na wynagrodzenia więcej wydaliśmy niz w tamtym roku , oraz trudny charakter do współpracy ma sie przyczynic do chęci zwolnienia Junco.

18            -11
~~~Wierny Fan
cała prawda
Klub piłkarski to cieżki kawałek chleba . Do chwili aż Wisły nie kupi drugi Cupiał z kasa nie mamy co liczyc na sukcesy . Tu kazdy gryzie na swój zysk ... jedni maja prace nie maja kasy drudzy chca wynik i nie maja z czego tego ugrac ... taka prawda !:-( :-(

20            -4
~~~Jan Konstanty Ildefoński
Idzie nowe
Carillo zwolniony.

5            -2