Czwartek, 14 czerwca 2018 r.

To już dziś! Startują Mistrzostwa Świata oraz nasz Typer na Mundial

Dziś o godzinie 17:00 meczem Rosji z Arabią Saudyjską rozpoczną się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, a co za tym idzie - wystartuje nasz "Typer na Mundial". Aby dołączyć do wspólnej gry musicie się pośpieszyć. Wynik tego spotkania podać można tylko do momentu jego rozpoczęcia.

Zasady gry w naszego typera są bardzo proste - przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie.

Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach fazy grupowej za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań rozgrywanych systemem pucharowym przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, jednak tym razem - i w porównaniu do analogicznych gier, odbywających się w trakcie rozgrywek ekstraklasowych - nie przewidujemy dla zwycięzcy żadnych nagród! Mimo to zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej rywalizacji!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

Tss
Może zróbmy typera
kto bedzie nowym trenerem i jak długo z nami zostanie. Nagroda główna- stanowisko dyrektora sportowego w naszym klubie hahaha

15            -5