Poniedziałek, 18 czerwca 2018 r.

Trenowali z Carlosem Lópezem i Vullnetem Bashą

Piłkarze krakowskiej Wisły trenowali dziś w swoim ośrodku w Myślenicach po raz pierwszy pod wodzą trenera Macieja Stolarczyka. Po raz pierwszy w letnim okresie przygotowawczym w zajęciach brali też udział Vullnet Basha oraz Carlos López, którzy z powodów osobistych otrzymali jeszcze od poprzedniego sztabu szkoleniowego zgodę, na dłuższe o tydzień urlopy. Z tego samego powodu dziś z wiślakami zabrakło Denysa Bałaniuka oraz Jesúsa Imaza.

Fakt, że Basha i Carlitos brali udział w zajęciach nie oznacza jednak, że obydwaj będą nadal... grać w Wiśle. Wprawdzie ich umowy obowiązują z naszym klubem jeszcze przez najbliższy rok, ale według niepotwierdzonych doniesień Albańczyk niekoniecznie chce przy Reymonta zostać, z kolei Hiszpan oraz sama Wisła liczą na korzystny transfer króla strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy - do jednego z klubów zagranicznych.

Warto wspomnieć, że z pierwszą drużyną trenowała dziś liczna grupa młodzieżowa. Wśród ćwiczących zawodników dostrzec można było m.in. Kamila Brodę, Kacpra Laskosia, Patryka Plewkę, Macieja Śliwę, czy Damiana Korczyka, którzy w poprzednim sezonie występowali w naszym zespole juniorów.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


13    Komentarze:

GrzegorzS
Ten zaspół rezerw jest nam potrzebny jak
i to jak najszybciej

37            -29
~~~Pomysl na oszczędności
@GrzegorzS
Ten zespol stanie sie rownorzedny z rezerwami przy obecnej polityce klubu.

113            -16
~~~simsoonek
Drużyna
To, co mamy, to wielkie nic. Sciemniania koniec. W kasie pusto. Sezon za pasem. Marzenko, walczysz, ale już nie dla nas. Miejsce 13-16 czeka..

57            -28
~~~Jatoja
Skład
Buchalik/Lis- Palcic/Bartkowski, Vélez/Arsenic, Wasyl, Sadlok/Grabowski - Bartosz/Bogus/Suljic, Halilovic/Wojtkowski, Maly/Imaz - Balaniuk/Kolar, Ondraszek. Brakuje defensywnego pomocnika (może na nim zagrać Vélez lub Zoran) i tak kadra jest ok na 4-4-2. W zeszłym sezonie było trochę za duża kadra. W obecnym sezonie trzeba wprowadzać młodych, dać grać np. Wojtkowskiemu. Wiadomo że nie wystawimy 11 młodych ale trzeba spokojnie wprowadzać chłopaków. Nie ma co lamentowac i panikowac. Wiele zespołów w ekstraklasie ma słabsza kadrę.

50            -32
~~~Jatoja
@~~~Jatoja
Zapomniałem jeszcze o Pietrzaku który też może zagrać na defensywnym pomocniku. Jest kilku młodych chłopaków z juniorów ktorych trzeba wprowadzać. Jak we Włoszech moze grać chlopak 16-17 lat to dlaczego nie w słabej ekstraklasie? Trzeba na sezon czy dwa odłożyć na bok walkę za wszelką cenę o jak najwyższe miejsce. Tylko stawiać na młodych.

28            -17
~~~Pivcok
Gdzie inwestor z USA?!
Co się stało ze słynnym strategicznym inwestorem? Dlaczego cisza nastała...

54            -10
~~~Pivcok
SUPER!!!
Brawo Zarząd!!! W końcu posłuchali woli kibiców i zatrudniają młodych Polaków! A tyle było biadolenia,że zagraniczni, starzy, forsowani, sztucznie promowani, grają tylko dla pieniędzy! Teraz już tak nie ma! No i co?! Kto pierwszy rzuci kamień?!

31            -46
chimba
Będzie dobrze Ale
Ja coś czuję, że będzie dobrze ale muszą sprowadzić sensownego rozgrywającego, bo bez niego gra się nie będzie kleiła.

15            -4
~~~kulka
Carlitos
Czyli Carlitos nie sprzedany i teraz co... Zostaje i za pół roku podpisuje kontrakt za free, uważa ze swoim menago że to przedłużenie jednostronne ze strony klubu to lipa idzie z tym do UEFA i także tracimy go za zero zł. Po prostu super.

8            -10
~~~kulka
Co do Bragiela
To nie przyjdzie nie ma szans. Jeśli miałby się pojawić Sarapata nie mówiła by że ten sezon będzie przejściowy,tylko że wkrótce będą wzmocnienia na grę w pucharach.To oczywiste aż za nad to.

21            -7
~~~wojt
Słomka
A co ze Słomką? Wrócił z Katowic i trenuje z drużyną czy wypożyczenie będzie przedłużone?

13            -1
~~~Combo 1906
Pivcok
A gdzie ty masz tych zatrudnionych młodych Polaków bo ja nie widze tylko Lis jest i nawet nie wiemy czy umie bronic

20            -4
~~~To je circus
A kto powiedział, że młodzi będą chcieli u nas grać?
Oni też czytać umieją!

28            -12