Wtorek, 26 czerwca 2018 r.

Mamy 20 lat!

To bez wątpienia ważny dzień w historii istnienia naszego serwisu internetowego. Dziś mija bowiem dokładnie 20 lat, od kiedy oficjalnie ogłosić mogliśmy jego powstanie. Dla nas to oczywiście szmat czasu, całkiem sporo poświęceń, a także włożonej pracy i naszego oddania dla "Białej Gwiazdy", ale także co najmniej podwójna radość - z każdego sukcesu wiślackich sportowców.

Pewnie wielu z Was nie pamięta początku istnienia tej strony, która jest tak naprawdę jednym z pierwszych regularnie aktualizowanych polskich serwisów internetowych! Dość powiedzieć, ale istniejemy w sieci dłużej, od niejednego dziś naprawdę dużego portalu.

Dla nas najważniejsze jest jednak to, że przez cały ten czas wielu z Was jest zarówno z "Białą Gwiazdą", jak i z nami! Bez wiernych i stałych czytelników na pewno strona ta nie wyglądałaby i nie byłaby odbierana tak, jak odbierana jest przez wszystkie te lata - aż do dzisiaj.

Dziękujemy Wam więc za wspólne wspieranie "Białej Gwiazdy" i mamy nadzieję, że przyjdzie nam nadal świętować kolejne rocznice naszej strony!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


21    Komentarze:

woytek1974
Wszystkiego dobrego!
Życzę kolejnych 20 lat niezależności, obiektywizmu i Wiślackości. Bez Was nie byłoby wielu kibicowskich inicjatyw! Dziękuję! Wam i sobie życzę powrotu do pięknych lat zwycięskiej Wisły! Życzę także sukcesów na drodze integracji kibiców, którym dobro Białej Gwiazdy leży na sercu!

30            -1
~~~RBK
Kolejnych 20 lat:) i kolejnych...
Tego życzy wierny fan

25            -1
Seba
Życzenia
100 lat!!!

22            -1
~~~Lando
TSW1906
Życzę kolejnych 20 lat... Ale przede wszystkim życzę powrotu do lat chwały Naszej ukochanej Wisełki... Swoją drogą 20 lat zleciało jak jeden dzień... Nomen omen każdy dzień zaczynam od Waszego Serwisu... Tylko Wisła...

22            -2
RobertB
Gratulacje!
Tak trzymać! :-) Czytam Was chyba od samego początku i to regularnie, aż dziw bierze, że to już 20 lat minęło. Pozdrawiam

36            -2
~~~marek0987
marek0987
Sto lat!!!! Bardzo fajna strona

14            -1
~~~Wisełka
Do Redakcji
wielkie dziękuję i pozdrawiam oraz zycze dalszych sukcesów w rozwijaniu najlepszej strony o wisełce jjjbg😀

17            -2
udos
.....
sto lat

11            -3
Saint
Dobra robota !!
jw

11            -2
~~~szalony85
GRATKI!!
Nie poddawajcie się! Powodzenia :);-)

10            -2
~~~22ABG22
GRATSY!
I podtrzymujcie nadal niezaleznosc od jakichkolwiek zrodel z jednej czy drugiej strony. Miedzy innymi to uczynilo wislaportal numerem 1 na wislackiej scenie! Jestem z wami od poczatku istnienia i nie wyobrazam sobie sceny wislackiej, kibicowskiej bez Waszej strony. Co istotne prowadzona jest lekkostrawnie, bez olowianych tematow, szukania punktow zapalnych na sile. Istnieje spora swoboda wypowiedzi co dodatkowo winduje wartosc portalu. Dziennikarsko level wyzszy niz nie jeden serwis prowadzony przez sowicie oplacanych "pisarzy".

15            -2
~~~Admirał Sadzawka
Gratulacje
Duży szacun i wyrazy uznania za czytelność, przejrzystość i łatwość w nawigacji. Nie idźcie w żadne "ulepszacze" ani "inteligentne rozwiązania", a świętujących każde wasze kolejne urodziny będzie co najmniej tyle samo.

5            -1
GrzegorzS
Więc Wesołych
Świąt i zdrowego kaca

2            -3
woytek1974
Szanowna Redakcjo
A rozważaliście może przygotowanie przypinki tzw pina z waszym logo? Albo koszulki? Nie wspomnę już o Zlocie Fanów Wisły Kraków i serwisu wislaportal.pl bo na to chyba jeszcze za wcześnie. Pozdrawiam z wiślackich Bronowic.

7            -1
~~~Nikepro
TYLKO WISŁA!
Najlepszy portal Białej Gwiazdy! Najlepszy na poranną kawę, każdy nowy dzień. Jesteście najlepsi - kibic z Rzeszowa.

7            -1
zyga
dzięki!
Kto by te 20 lat temu pomyślał, że ta stronka gdzie były jeszcze ciekawe relacje z kibicowskich wyjazdów lub akcji stanie się tak poważną stroną, dla wielu portalem o Wiśle nr 1, na który wiele osób wchodzi codziennie po kilkanaście razy :) Cieszę się że trzymacie poziom, właściwie jedyną rzeczą której mi brakuje jest np. codzienny tzw. przegląd wieści z twittera lub z prasy - skompensowane w jednym artykule. Dziękuję za wytrwałość za te wszystkie lata i mnóstwo pracowitości, wysiłku i poświęcenia.

15            -1
~~~Folek
Folek
Pokażcie jak wyglądała pierwsza strona portalu :)

12            -1
~~~Robson1
LM
Życzę Wam Ligi Mistrzów z Wisełką

6            -2
~~~Krakus
Najlepszy Wiślacki portal
Bez ściemy . Jestem tu od 10 lat. Zawsze wszystko najszybciej podane, terminarze, potencjalne wzmocnienia....tak trzymać

5            -3
woytek1974
Pochwalę się
Uczciłem Wasz jubileusz w najlepszy możliwy sposób, kupiłem karnet na Jesień 2018. Przy okazji udało się zamienić dwa słowa z prezesami naszego klubu.

8            -5
~~~erwin
Powodzenia
W kolejnych latach istnienia TS Wisła i Waszego portalu!!!!

1            -1