Niedziela, 1 lipca 2018 r.

Ruszamy z typerem - lato-jesień 2018!

Wprawdzie do startu sezonu ligowego 2018/2019 pozostały prawie trzy tygodnie, ale kluby, które reprezentują Polskę w europejskich pucharach mają już tylko kilka dni do tego, aby rozpocząć swoją rywalizację. A to oznacza, że wzorem rund poprzednich - startujemy na naszych łamach z kolejną edycją naszego wiślackiego typera!

Ten będzie wyjątkowy na dwa sposoby.

Po pierwsze - w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej i równoległą grą o tytuł najlepszego typera Mundialu - Wasze typy będą siłą rzeczy na siebie "nachodzić". Stąd też ważna informacja - są to oddzielne gry. Po zakończonych mistrzostwach i po ogłoszeniu wyników - gra mundialowa zostanie wyzerowana i też dopiero wtedy uruchomiony zostanie ranking nowej edycji naszej wspólnej zabawy. Oczywiście, aby dołączyć do gry w typera "lato-jesień 2018" zrobić należy niewiele - wystarczy bowiem dołączyć do rywalizacji i zacząć oddawać swoje typy na mecze "pozamundialowe".

Drugą nowością, w stosunku do poprzednich rywalizacji, jest nagroda, którą fundujemy. W ostatnich latach zwycięzca typera otrzymywał od nas oryginalną koszulkę meczową Wisły Kraków. Tym razem postanowiliśmy zmienić nagrodę. Najlepiej typująca osoba otrzyma opłacony przez nas karnet na dowolnie wybrane miejsce (poza sektorami VIP) na rundę wiosenną sezonu 2018/2019.

A jakie są zasady naszej gry? Te poza nagrodą nie ulegają zmianie. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje wspomnianą wyżej nagrodę.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa do końca bieżącego roku!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


1    Komentarze:

Żniwiarz
Karnet
Moim zdaniem powinna być możliwość wyboru nagrody. Ja mieszkam w warmińsko - mazurskim i niestety karnet nie jest dla mnie. Chyba, że mógłbym go podarować np. dziecku z mniej zamożnej rodziny....

9            -1