Wtorek, 10 lipca 2018 r.

To już dziś! Startujemy z nową edycją wiślackiego typera

Już dziś rozpoczyna się piłkarski sezon 2018/2019, a to oznacza, że startuje nasza kolejna edycja "wiślackiego typera". Pierwszym spotkaniem, które możecie typować, jest mecz warszawskiej Legii z irlandzkim Cork, w ramach I rundy kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Aby więc dołączyć do pełnej edycji naszej gry - masz czas tylko do godziny 20:45, kiedy to zabrzmieć ma pierwszy gwizdek sędziego tego spotkania.

Bieżący typer jest trochę inny, niż poprzednie. Wszystko to w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w piłce nożnej i równoległą grą o tytuł najlepszego typera Mundialu - Wasze typy będą się więc na siebie "nachodzić". Stąd też ważna informacja - są to oddzielne gry. Po zakończonych mistrzostwach i po ogłoszeniu wyników - gra mundialowa zostanie wyzerowana i też dopiero wtedy uruchomiony zostanie ranking nowej edycji naszej wspólnej zabawy. Oczywiście, aby dołączyć do gry w typera "lato-jesień 2018" zrobić należy niewiele - wystarczy bowiem zacząć oddawać swoje typy na mecze "pozamundialowe".

Drugą nowością, w stosunku do poprzednich rywalizacji, jest nagroda, którą fundujemy. W ostatnich latach zwycięzca typera otrzymywał od nas oryginalną koszulkę meczową Wisły Kraków. Tym razem postanowiliśmy to zmienić. Najlepiej typująca osoba otrzyma opłacony przez nas karnet na dowolnie wybrane miejsce (poza sektorami VIP) na rundę wiosenną sezonu 2018/2019.

A jakie są zasady naszej gry? Te poza nagrodą nie ulegają zmianie. Przede wszystkim należy posiadać aktywne konto użytkownika » w naszym serwisie. Po zalogowaniu się » na nie i przejściu do gry - typować możesz mecze, które są podane na liście ».

W spotkaniach ligowych za wynik końcowy uznajemy ten po ostatnim gwizdku sędziego. W przypadku spotkań pucharowych przyjmujemy wynik po 90 minutach, ale gdy dochodzi do dogrywki, wynik w systemie zapisywany jest po niej, czyli po 120 minutach gry.

Za dokładne wytypowanie meczu (czyli "co do bramki") otrzymuje się 3 punkty, gdy trafi się zwycięzcę lub remis, ale niedokładnie, system przyzna 1 punkt.

Suma punktów tworzy ranking graczy, a na koniec zwycięzca otrzymuje wspomnianą wyżej nagrodę.

Zapraszamy do wspólnej rywalizacji i mamy nadzieję niezłej zabawy, która potrwa do końca bieżącego roku!

Uwaga: tutaj » znajdziesz regulamin naszej gry.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


4    Komentarze:

adam10
stadion
Wszystko fajnie redakcja zaprasza do brania udziału w typerze ale mnie bardziej interesuje gdzie będziemy grać? Zarząd od kilku dni zniknął nic nam kibicom nie przekazują a w takiej sytuacji powinna być konferencja i powiedzieć co dalej ze stadionem i gdzie będziemy grać z Arką? Przecież do meczu pozostało 11 dni i szczerze bardziej mnie to interesuje niż z całym szacunkiem dla redakcji typer!!!

20            -8
El Luko TSW
adam10
Rozumiem, że kwestia stadionu to mega ważna sprawa, ale redakcja nie przestanie nagle zajmować się pozostałymi sprawami (np. takimi jak typer) tylko dlatego, że nie wiadomo gdzie będziemy grać. Po drugie na ten moment nic nie wiadomo dokładnie, co z wynajmem stadionu, więc o czym ma niby pisać redakcja??? Że nic nie jest wiadome??? Ludzie wiem, że w naszym klubie problem goni problem, ale nie dajmy się zwariować.

18            -6
~~~rudas83
rudas83
Będziemy grać na Reymonta i co z tego? Nie zapomnijmy tylko, że nie jest to zasługa Zarządu, ich zasługą jest burdel w klubie!!!! I niech o tym nie zapominają !!! Do roboty się zabrać, wypłat nie pobierać, nie są lepsi od zawodników. Kryzys to kryzys, zaciskamy pasa i do przodu!!! P.S" nie wiem co Zarząd mógłby zrobić, żeby zmazać plamę za ostatnie dni, tygodnie.. chyba nie ma takiej rzeczy:(

18            -7
~~~Piotrek NH
Masakra
To może zaczniecie od wytypowania stadionu ? Informacji o najważniejszych sprawach dla klubu jest garstka. I to jeszcze tak na odpie..l napisane. Ale o nieistotnych gównach potraficie setki artykułów napisać. Ogarnijcie się wreszcie.

16            -19