Środa, 11 lipca 2018 r.

ReymonTTA 22

Ostatnie wydarzenia związane z piłkarską Wisłą zaczynają obierać fatalny kierunek. Oczywiście - można wyłącznie narzekać, można szukać winnych takiego stanu rzeczy, można oskarżać i tak... wymieniać można długo, ale też sprawa wydaje się oczywista. Odpowiedzialność za klub muszą też wziąć kibice. I tak się zaczyna dziać, o czym świadczy oddolna akcja fanów Wisły Kraków, którzy zamierzają brać odpowiedzialność za "Białą Gwiazdę"!

Czytajcie...

Życie postrzegam, jako prostą drogę z punktu A do punktu B, podczas której jest kilka kluczowych skrzyżowań, kiedy musimy zdecydować, w którą stronę iść. Każdy wybór powoduje, że księga naszego życia zapisywana jest inaczej. Być może różne drogi prowadzą w końcu do jednego celu, ale tego niestety nie sposób sprawdzić. Sytuacja w Wiśle jest na tyle trudna i pokręcona, że generuje ogromne tarcia pomiędzy kibicami. Ty jako fan Białej Gwiazdy, stoisz teraz na rozdrożu i musisz wybrać, w którą ścieżkę skręcić.

Wzorując się na scenie z Matrixa oferuję ci, jak Morfeusz, dwie pigułki. Czerwona, to "x" w prawym górnym rogu przeglądarki. Wybierając ją, pozostajesz w pozycji biernego widza, który narzeka na Wiślacki los, ale nie robi nic w tym kierunku, żeby go zmienić na lepsze.

Jeśli zaś wybierzesz niebieską, to znaczy, że nie podoba ci się sytuacja w klubie, ale zamiast narzekać, wolisz wziąć sprawy w swoje ręce. Nadszedł czas wyboru. Wybierzesz "x" czy następny akapit? Czerwona czy niebieska?

Niebieska pigułka

Skoro czytasz dalej, to znaczy, że rozważasz wybranie niebieskiej pigułki. Nie jest to droga łatwa, ni przyjemna, ale głęboko wierzymy, że jedyna która może doprowadzić do lepszego jutra.

Pewnie na tym etapie zastanawia Cię, że wciąż piszę MY i zadajesz sobie pytanie: Kim jesteśmy? Jesteśmy grupa kibiców, która ma dość sytuacji, w jakiej znalazła się Biała Gwiazda. Grupą osób, która nie wierzy w wujka z Ameryki, który sypnie dolarami, by ratować klub. Nie mamy też milionów na kontach, aby móc doraźnie zmienić sytuację. Nie mamy jednolitych poglądów co do oceny pracy zarządu, polityki transferowej, dysponowania budżetem, ale to co nas łączy to fakt, że nie chcemy czekać na cud. Wolimy działać by pomóc Wiśle odzyskać swój dom. Wyznajemy zasadę: umiesz liczyć, licz na siebie. Powiedzmy sobie jasno: zdajemy sobie sprawę, że nasza akcja, w oczach wielu, to reanimowanie trupa i odwlekanie pogrzebu. Ale nie rezerwujcie jeszcze sali na stypę. Smok może nie zieje teraz ogniem, ale płomyk nadziei dalej się w nim tli. Potrzebuje tylko głębokiego oddechu, żeby znów stanąć na nogi.

ReymonTTa22

To hasło opisuje dokładnie skąd przychodzimy i o co chcemy zawalczyć. Pod tym hasztagiem będziemy pisać o wszystkich działaniach związanych z akcją, którą przygotowujemy, by pomóc Wiśle. Sytuacja jest ciężka, zarząd traci wiarygodność i poparcie kibiców z każdą minutą, PR to już tylko tabliczka na drzwiach, kibice żądają głów, a SKWK… jak nigdy siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Skoro więc na nich liczyć nie można, każdy z nas musi zakasać rękawy i pokazać, że #CałaWisłaZawszeRazem to nie pusty slogan, a realna siła tego klubu.

Akcja

Wyprodukowaliśmy piękne plakaty - cegiełki, które będą sprzedawane, a cała kwota zasili konto Wisły, by wspomóc spłatę zadłużenia za stadion. Plakat wykonany jest na wysokiej jakości papierze, w formacie B1.

Specjalnie na potrzeby akcji, @Obserator1906 stworzył unikalny wzór. Plakaty będą dostępne w dwóch wersjach: podstawowej i exclusive. Koszt wersji podstawowej to 100 zł. Wersja ekskluzywna będzie opatrzona podziękowaniami i autografem jednej/kilku z legend naszego klubu, dlatego koszt takiego plakatu to 200 zł.

Plakat będzie możliwy do kupienia od piątku tj. 13.07.2018 na stronie Wisły www.sklep.wisla.krakow.pl lub w Wiślackim Świecie. Możliwy będzie odbiór osobisty, bądź wysyłka kurierem za dopłatą 30 zł. Można narzekać, bo to nic nie kosztuje, można walić w zarząd jak w bęben, ale nie sprawi to, że nagle znajdą cudowny sposób na uzdrowienie sytuacji. Piłkarze przychodzą i odchodzą, zarządy się zmieniają. Jedyną stałą w tej historii jesteśmy my! Jesteśmy siłą tego klubu i musimy to udowodnić!

Jak śpiewało HappySad "Miłość, kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze". Wisła spada w dół, to oczywiste, a my, jako że ją kochamy, musimy podźwignąć ją z kolan. Nikt za nas tego nie zrobi!

#CałaWisłaZawszeRazem #ReymonTTa22

Źródło: watch-esa.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


47    Komentarze:

~~~Mackus
Wszystko fajnie ale
Niech klub poda numer konta, a ludzie niech zrobią dobrowolne wpłaty. Szkoda czasu i pieniędzy na pierdoły. Myślę że wielu z nas dokona prędzej spontanicznej wpłatybniż ruszy 4 litery po plakat

71            -10
~~~napoleoon
dymisja
Zarzad musi odejsc

105            -35
~~~z podgórza
Do napoleon
Ok. chłopie już był taki slogan o odejściu, tylko kto za nich kto się zgodzi firmować swoim nazwiskiem to co się w klubie i wokół niego dzieje, znasz takiego bo ja nie.

34            -18
~~~Waki
Skad mamy pewnosc?
Wiem, ze moje pytanie nie pomaga w tej sytuacji, ale musze je zadac. Skad mamy pewnosc, ze #ReymonTTa22 to nie kolejna sciema zarzadu? Wierze, ze ta akcja jest uczciwa, a nie proba szabrowania nazwa klubu, ale zeby sie powidla musimy miec pewnosc, ze stajemy po wlasciwej stronie. Tez mysle, ze czas, zeby Kibice wzieli sprawy w swoje rece, ale trzeba dzialania musza byc przemyslane. Dlatego prosba do autorow akcji, aby rozliczyli kszda zlotowke i byli transparentni.

32            -12
woytek1974
Wiślackie Bractwo 1906
Razem możemy wiele, osobno nic nie znaczymy.

26            -9
woytek1974
Wiślackie Bractwo 1906
Razem możemy wiele, osobno nic nie znaczymy. To jest czas działania a nie gadania więc mała prośba do tych, którzy i tak nie pomogą: nie przeszkadzajcie! Nie chcecie pomóc rozumiem, Wasze prawo ale nie zniechęcajcie tych, którzy są niezdecydowani. Pozdrawiam

24            -9
~~~Głos z mazowsza
Nie dawać się w bambuko robić
Chcemy mieć realny wpływ na to co dzieje się w Wiśle, teraz na spłatę dlugów wobec miasta itp. , a potem na inne kwestie, bo rzeczy do zrobienia jest sporo... to jedyny wyjściem nie są plakaty cegiełki, czy dobrowolne wpłaty na rzecz klubu czy zakup karnetu ale tym wyjsciem jest stanięcie się współwaścicielami Wisły. Prawnymi realnym. Kto jest teraz właścicielem Wisły Kraków S.A. TS Wisła Kraków? To należałoby przeczytać status Stowarzyszenia i jeśli nie ma w nim jakichś nie demokratycznych zapisów to masowo się do niego zapisać typu (1000 - 5000 osób, czy najlepiej więcej) , wywrzeć na władzach Stowarzyszenia zorganiziwanie Walnego Zebranie Członków i tam podnieść sprawy które należy rozwiązać i je rozwiązać, w jaki sposób kwestia do ustalenia. Ale jednak nie oszukujmy się cegiełki itp. to jednak nie tedy droga bo dlaczego np mam dac od tak 100 czy 200 zł aby spłacać długi skoro uważam że przy mądrym gospodarnym itd. zarządzaniu Wisłą, Wisła ma taki potencjał że nie powinna mieć żadnych długów. Nie mówię że to ja powinien być jej prezesem bo tak nie uważam ale uważam że kibice powinni w sposób prawny przejąć klub i wtedy współwaścicielami stanie sie taka rzesza ogarniętych ludzi z różnych branż itp. którym zależy na dobru i rozwoju Wisły, że innej opcji prócz tego osiągnięcia nie będzie. Tylko czy jest to na rękę wielu obecnie decydującym ludziom z TS Wisła czy Wisły S.A. Bo mogą przecież stracić pracę, a nawet jak się utrzymają bo nie uważam że każdęgo np od razu trzeba zwalniać to czy na rękę jest posiadanie za swoimi plecami 1000 osób które Ci patrzą na rece itd. Tym którym na prawdę zależy na rozwoju i dobru Wisły to nie powinno przeszkadzać. Taki mój wpis. Pisząc to tu wiem że pewnie nic nie zmienię, ale od tak sobie pozwoliłem. Gdybym miał więcej przyjaciół którzy kibicują Wiśle (pochodzę z Mazowsza i mieszkam na Mazowszu) to inaczej bym działał. Zaprosiłbym np 100 moich koleżanek i kolegów z fb którzy są jej kibicami, aby się spotkać na rzywo i porozmawiać na ten temat i dalej mam nadzieje że byśmy pociągnęli temat. Wiec to może w kwestii podania takiej możliwości dla jakiegoś ogarniętego, poczciwego i uczciwego kibica Wisły czy to z Krakowa czy okolic.

38            -11
~~~ABG22
@napoleon
Nie rozumiesz trollu, ze prezesem Wisly byl wspanialy Cupial i to on zostawil Wisle na finansowym dnie? Pojmij to , ze obecny zarzad podjal sie ratowania spolki nie majac pieniedzy. Oczywiscie proponuje ci stoj i patrz na upadek Wisly, nic nie robiac. MY WISLE POCIAGNIEMY!

28            -63
zyga
To jest to
Zaczyna się coś dziać. Wierzę że się zepniemy i utatujemy R22 dla nas. Ja też chce dymisji zarządu - niekoniecznie jednak dzisiaj. Niech Arek tymczasowo zostanie prezesem lub Wesoły niech wraca do momentu chociaż, dopóki nie wyłonimy w konkursie prezesa. Dzisiaj kupiłem karnet na cały sezon. Najpierw zadziałjamy wspólnie, a później wymuśmy na zarządzie podanie się do dymisji, oraz na mieście nową umowę na lepszych warunkach. Szacunek dla akcji.

49            -4
~~~Cieć
WISŁA KRAKÓW
Napiszcie uczciwie jaki procent z całości wpłat idzie na krótkie spodenki. Kibice chcą pomóc ale oczekują transparentności.

48            -9
~~~Shsjsj
Jestem za!
Od razu biorę ze 3 sztuki.

13            -6
~~~rudas83
Fajna inicjatywa
Niestety przy pracy obecnego zarządu to trzeba będzie ściepę robić co kilka miesięcy. A Zarząd dalej będzie sobie pobierał wysokie wynagrodzenie i starał się będzie pracować, starał się będzie. Banda nieudaczników. Powinno się ich na taczkach wywieź i tyle!!

46            -5
adaś
Skwk
SKWK to żyje? Czy mają wakacje i wyjechali na półkolonie? A no tak, teraz są "praktycznie" właścicielem Wisełki i im w to graj.

50            -4
kp
Tu ważny jest czas.
A może zrobić mega ofertę na zakup karnetów. Np. do dnia 13.07 cena karnetu z rabatem 50%. Niech zarząd to rozważy, bo ilu wiślaków pojedzie na mecze rozgrywane na BBT czy też gdzieś na Ślasku? Za wynajem i tak trzeba przecież płacić, a dług wobec miasta dalej będzie wisiał... (i narastały odsetki) P.S. Na litość boską! Jak była spisana umowa z Carlitosem skoro go puścili za czapkę gruszek!? To się nie mieści w głowie!

11            -8
Radekrrrrrr
Akcje klubu
Niech klub wyemituje dodatkowe akcje klubu!! Przedstawią ofertę dla stałych bywalców na R22. Ze sprzedaży akcji spłaci długi a kibice staną się mniejszościowymi udziałowcami klubu i właśnie jako współwłaściciele z pewnością wezmą odpowiedzialność za NASZ KLUB

33            -3
woojtus
Każda akcja ma sens w naszej sytuacji
Ktoś na portalu pisał że ZIKiT powinien podać numer konta na spłatę długu - wg mnie to najlepszy pomysł - tylko kto może / powinien o to zawnioskować, żeby ruszyć temat? Plakat też dobry pomysł (kupię) ale za mała skala.

28            -1
GrzegorzS
Na tyle ile damy radę trzeba się
zmobilizować i pomóc klubowi, naprawde szkoda by było po tylu latach cofnąc się do epoki dojazdów do Sosnowca czy wizyt na Hutniku. To wówczas rozpoczął sie kryzys Wisły, spadły dochody z dnia meczowego nie było wpływów z reklam wszystko jechało na kasie od Cupiała. Teraz nie mamy tak silnego sponsora, w efekcie roczna banicja poza R22 cofnie nas w odbudowie Spółki. Trzeba więc na ile to możliwe się teraz zmobilizowac. Zas to co myśle o tym b.... Majchrowskim to dam upust w okresie kampani wyborczej i przy wyborczej urnie. I do tego namawiam wszystkich kibiców Wisły.

24            -4
~~~Jocker30
PROSZĘ WYRAŹIE NAJLEPIEJ NA STRONIE GŁÓWNEJ
Napisać numer konta i co ma być w temacie przelewu. Chciałbym widzieć również stan zebranych pieniędzy. Kupię jeden plakat za 200 zł i nową koszulkę (bo zawsze chcę mieć meczówkę), i zrobię to bo zawsze ten klub towarzyszył mi przez całe życie i mam wspaniałe wspomnienia z nim wspomnienia. Powiem więcej 2 plakaty kupią również moi znajomi ... i tu wszystkich zaskoczę jeden jest kibicem Lechii Gdańsk ( co obrazuje że w prawdziwym życiu BRACI SIĘ NIE TRACI ) i uwaga kibic Legii Warszawa ( który studiował w Krakowie i był kilka razy na R22). Jednak stanowczo chciał bym podkreślić że robię to tylko z miłości do tego klubu i żeby nie stać obojętnie obok problemu! Bo zarząd dla mnie jest do dymisji natychmiastowej. Zwyczajnie nie mam do nich zaufania! Do Pana Dukata który tylko z wyglądu zaczyna przypominać Prezesa, bo w głowie siano ( i jak widać " siano" w kieszeniach też ( ponad 30 tyś miesięcznie ... a ludzie pytają za co !!)) i do Pani Sarapaty która mówi dużo, ale wszystko jest zawsze TAJEMNICĄ (np. Milion przelany za Carlitosa do urzędu miasta... , a co z drugim milionem skoro już go nie ma się stało? wie ktoś ? bo ja nie i wątpie by ktokolwiek wiedział. A przyznawanie sobie prawie 4 krotnej podwyżki ( ponad 700 tyś na 2 osoby !!) to istna bezczelność, wiedząc jaki jest stan kasy i że nie ma płynności finansowej!! Oczekuję również od miasta ( jak by ta akcja się powiodła, a bardzo na to liczę ) że zacznie traktować Wisłę poważnie bo to my nia jesteśmy, żywi ludzie plus kawał historii i pokoleń!! i ustali realny czynsz najmu w granicach 1 miliona zł który jest realny do spłacania, albo jak inne miasta zacznie pomagać WSZYSTKIM zarówno Cracovii jak i Wiśle finansowo bo też bazuja na nas !!

46            -3
~~~comek9444 4
konto
Wypromujcie akcję "wpłata na konto!". Zróbcie licznik wpłaconych pieniędzy! Rozpromujcie to na cały Kraków, na całą Polskę, na cały Świat! Jedna rzecz to kupno karnetów, druga rzecz to kupno pamiątek, trzecia rzecz to kupno biletów dla dzieci z domów dziecka, czwarta rzecz to po prostu wpłata drobnej sumy, która pomoże w spłacie długu. Może nie uzbieramy 3 milionów, ale krok po kroku zadłużenie będzie spadać. Jeśli my pomożemy teraz, Wisła zapewni nam niesamowitą radość później! Mam nadzieję, że Zarząd to czyta ;)

31            -2
~~~gfhjk
w d... mam plakaty
dajcie numer konta, niech klub poda oficjalne info o dobrowolnych wplatach na konto klubowe, a cos tam przeleję.

23            -4
GrzegorzS
Jocker co ty tak liczysz te miliony
przecież Legia jeszcze nie przelała kasy miała na to 14 dni roboczych od dnia podpisania umowy. Ten milion, który Wisła zapłaciła to była jej rezerwa i kasa, którą dało się na chybcika zorganizować. Klub liczył, że jak te pieniądze przeleją to miasto podpisze umowe i potem beda sie dogadywać. Ale jak widać to tylko zmobilizowało urzedasow by sie wykazac i nie potrafią oni zrozumiec, że klub nie ma więcej wolnego grosza. Pewnie jak przyjdzie kasa za Carlitosa to już była ona przymierzana do innych rachunków, co więcej miano nadzieję, że tej kasy bedzie więcej i zaspokoi ona więcej spraw. Pewnikiem część pujdzie na ten stadion, ale dlatego trzeba klubowi pomóc teraz kupując karnety, plakaty, pamiątki, by utrzymac płynnośc finansową i zebrac ile sie da kasy na ten stadion, bo to on jest a raczej dochody z niego są podstawą działania spółki. Nie siej więc i nie mąc wody w Wiśle w ideii, że ktoś w domyśle Zarząd sobie kse schował i nie daje a ty rządasz by ją oddał i rozliczył. Tak po prostu nie jest.

14            -18
~~~Wojtek199 0
Wojtek1990
Wpiszcie po prostu numer konta, zróbmy zrzutkę ! Chciałbym, żeby był podany aktualny stan konta. Ze swojej strony kupię koszulkę meczową i karnet mimo, że jestem dwa razy na rundę na meczach.

20            -4
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
Pomysł ze zbiórką super tylko żeby się powiódł potrzebna jest dymisja zarządu.Dopóki są stare układy chyba się nie powiedzie ludzie dla Wisły zrobią wszystko ale dla miskow,Sarapat,Dukatow już chyba nic.Byłem na stadionie jak nasi najwierniesi kibice obrzucali nas racami, długo tego nie zapomnę.

22            -3
~~~Jocker30
do Grzegorz S
Kolego sympatyczny, to nie ja mącę wodę w Wiśle tylko sam Zarząd bo jest aferalny, pozaprawny i nie zasługujący na zaufanie! Ale skoro Ty (jak zwykle zresztą) wiesz wszystko, co się dzieje w klubie, to za 1,5 tygodnia powiem Ci sprawdzam i przyznam Ci rację jak 2 mil. zł pojawią sie na koncie UM. I powiem Ci jeszcze że tak potrafię liczyć doskonale, a skoro od lat przekazuję własne pieniądze na działalność klubu kupując karnety, bilety , pamiątki i uczestnicząc w różnych akcjach jak chociażby ta, to mam w pełni prawo jak wiele innych osób znać prawdę o chociażby finansach klubu..., a teraz przy tym zarządzie jest wszystko zawsze owiane tajemnicą, więc też nie mądrkuj, bo sam niewiele wiesz, jedynie to co gdzieś tam przeczytasz w internecie.

16            -4
~~~ikarsu
No problem !
A nie lepiej sprzedać część spośród 741 963 akcji ,które posiada Wisła - kibicom ? Ktoś się boi ,że straci kontrolę nad spółką ? To sprzedać (741963/2)-1 ~ 370 980 sztuk (czyli mniej niż połowa) po 100,00 zł i po sprawie. Czyste 37 mln zł !! Spółka będzie miała w rękach "złotą akcję" i wreszcie "kasę" ,a kibice zadowolenie ,że uczestniczą własnym wkładem w życiu WISŁY.

21            -4
sariachan
#ReymonTTa22
Witam , przedstawiciel GrupaReymontta22. Akcja nie ma nic wspólnego z TS, S.A., czy SKWK. Jest to zryw kibiców z tt. Sami się złożyliśmy i kupujemy plakaty. Klub tylko pomaga nam sprzedać plakaty. Cała kwota idzie na spłatę stadionu. Wszystko ma być transparentne i przejrzyste. Oni wiedzą, że to ostatnia szansa od kibiców. #WisłaTylkoPrzyReymonta

23            -3
~~~1906,66
WoW
GrzegorzS - użytkownik, który wszystko wie! Nie wiem typie jak Ty to robisz, ale na każdy temat masz litanie czy inny elaborat gotowy, obrażając przy tym wszystkich dookoła mających odmienne zdanie. Jest zle, miasto nie pomaga, ale dzieje się tak z winy zarządu. Sytuacja jest wypadkowa ich poczynań. Ja np nie mam ochoty brać udziału w tzw kibicowskich akcjach ogłaszanych na tej stronie, bo cały czas widzę Twoje posty olbrzymich rozmiarów, brednie które wypisujesz a które istnieją tylko w Twojej głowie, i szczerze powiem że odstraszasz mnie, a może innych od Wisły. Nie widzę szans na jakakolwiek jedność nawet w tak trudnej sprawie jaka jest na tapecie teraz, kiedy nie ma stadionu, gdy tacy ludzie jak Ty patrzą na innych z góry, mówią innym jak jest i jak się maja zachować. Pokora, i schowaj się na chwile do wora!

11            -9
~~~damiano.1 906
plakaty
Jak najbardziej dołączę się do takiej akcji, bo jestem Wiślakiem i chce dla Wisły jak najlepiej. Uważam jednak że zarząd po ostatnich wydarzeniach powinien podać się do dymisji. Niestety ale to co dzieje się ostatnio wokół naszego klubu nie powinno mieć miejsca, a całą winę za zaistniałą sytuację ponosi nasz zarząd. Zatrudnianie kolejnych trenerów, zbyt szeroka kadra, sprzedaż zawodników za bezcen lub oddawanie ich za darmo, wreszcie brak umowy na stadion i dziwne, podejrzane układy z pewnymi grupami osób na Wiśle- tego typu rzeczy nie powinny mieć miejsca w profesjonalnym klubie z ponad 100-letnią tradycją...

14            -5
~~~comek9444 4
konto
Wypromujcie akcję "wpłata na konto!". Zróbcie licznik wpłaconych pieniędzy! Rozpromujcie to na cały Kraków, na całą Polskę, na cały Świat! Jedna rzecz to kupno karnetów, druga rzecz to kupno pamiątek, trzecia rzecz to kupno biletów dla dzieci z domów dziecka, czwarta rzecz to po prostu wpłata drobnej sumy, która pomoże w spłacie długu. Może nie uzbieramy 3 milionów, ale krok po kroku zadłużenie będzie spadać. Jeśli my pomożemy teraz, Wisła zapewni nam niesamowitą radość później! Mam nadzieję, że Zarząd to czyta ;)

13            -1
esaper
sariachan
Witam. Napisałem to w komentarzach przy artykule źródłowym tutaj pokrótce powtórzę. Wypadałoby założyć niezależne Stowarzyszenie Kibiców, które zajmowałoby się koordynowaniem takich inicjatyw oraz /w miarę możliwości/ domagałoby się prawa wglądu na co przeznaczane są zebrane pieniądze /marzeniem byłoby wzorem niektórych cywilizowanych krajów posiadanie wpływów na działalność Spółki/. Mam tylko niestety spore obiekcje w temacie reakcji SKWK na taką inicjatywę i coś mi mówi, że z obecnym Zarządem taka współpraca byłaby mało prawdopodobna.

14            -2
GrzegorzS
Jocker wskarzm i normalną prywatną
spółke a nawet i państwową, w wszystko jest walone kawa na ławę wprost obrady toczą się w internecie, żeby kazdy mógł sobie z Zarządem porozmawiac i udzielić mu rad. Kurcze nawet w sławetnym big brotherze pokazywano Ci to co chciano Ci pokazać i tak na ile chciano Ci pokazać. Wiesz co to jest tajemnica spółki, dane wrażliwe spółki. Ja tam nie wiem czy kasa z Legi juz jest na końce Wisły i na co ma zostac wydana. Możliwe, że na ten moment tego na co pójdzie nie wie tez Sarapata. Ale znając nasze polskie zwyczaje. To kasa od Legii wpłynie w ostatecznym możliwym terminie, czyli polecenie przelewu zostanie klikniet o 23.59 ostatniego mozliwego dnia. No może sie mylę, ale pewnikiem niewiele. mało jest prawdopodobne by kasa wpłynęła do Wisły 2 lub 3 lipca, gdy finalizowano transfer. Zarząd nie jest az tak wredny i głupi by sobie robic pod górę. Jak by mieli kasę to po prostu spłacili by ja miastu i był by święty spokój. Wisła ma długi i to jak opisał dyrektor wykonawczy rzędu rocznego dochodu, czyli coś o granicach 25 milionów. Jedyną narazie firmą, która postanowiła mieć w nosie czy pozyska te pieniądze od Wisły jest Gmina miasta Krakowa. Jak widac gotowa jest podważyc los i byt spółki byle ja wycisnąć. To powołanie sie na fakt, że Wisła podpisał dwa lata wcześniej i teraz miastu sie kasa należy. Moze troche informacji w temacie ile kasy miejskiej wyasygnowano na to by ten ich jak uważaja stadion funkcjonował. Do informacji problem tyczy kasy spornej zaległej od dłuzszego czasu. Bo z tego co wiadomo to Wisła nie zalega z opłatami bierzącymi. W sumie kurcze popełnili bład. Nalezało nie zabulić miasu za poprzedni sezon tylko zapłacic te kase co to ją wynegocjowali prawnicy Cupiała i wówczas prawilibyśmy o tym samym tylko, że .....

9            -15
~~~Jjj
12 bohater
Była akcja 12bohater i na wiele to nie pomogło bo problem klubu jest gdzie indziej.

16            -6
adaś
Skwk
O, SKWK się obudziło, mają podać jakieś konto.

5            -4
kibic Białej Gwiazdy
obawa
obawiam się niestety i to bardzo, że te pieniążki pójdą w błoto tzn że zostaną źle rozdysponowane BO NIE MA KTO TYM ZARZĄDZAĆ!! Już wcześniej była akcja 12Bohater w której brałem udział i co i nic :(

18            -6
Radekrrrrrr
zarząd
I jeszcze jedna rzecz. Czy rzeczywiście nasz zarząd jest nieudolny jak wszyscy na niego nadajecie? Czy wszystkie długi są winą obecnego zarządu? Raczej nie! Długi pochodzą za czasów panowania j.bednarza, to on podpisał umowę z UFA sports, rozwiązał nieudolnie kontrakty z piłkarzami, (np. Jovanic, Genkov) za które obecny zarząd płaci oraz dostaje "bury". Fajnie by było aby zarząd opublikował listę długów, ile, za co, z jakiego roku. Wtedy sądzę że większość z nas zmieniła swój pogląd na obecną sytuację. Ale tego akurat zarząd jest sam sobie winien. Brakuje transparentności wobec NAS!

9            -15
sariachan
#ReymonTTa22
Klub ma się do transparentności odnieść, ma być licznik ile plakatów poszło. Oni tylko nam pomogą w sprzedaży. My kibice nieformalnie zrzeszeni w grupie #ReymonTTa22 jesteśmy rozsiani po całym świecie, tylko kilka osób jest w Krakowie i oni sami nie dadzą tego rady ogarnąć. Wisła S.A jest nam do tego potrzebna

13            -2
~~~machor303
dajcie numer konta klubu
to wpłacę ile mogę nic za to nie chce...

14            -2
ddd
Oficjalnie-miasto chce nas dobić
link » Nie mam slów... CO TAM SIĘ WYPRAWIA?!! :-( :-( :-(

14            -4
mariuszkoper
nl
Mieszkamy z dziewczyną w Holandii. Dziś kupiliśmy w oficjalnym sklepie komplet pościeli i kilka drobnostek o wartości zbliżonej do karnetu. Oby pomogło. Poza tym nie interesuje nas ile % z tej kwoty klub przeznaczy na spłatę stadionu, bo nie mamy na to wpływu. Odpłacamy się za dostarczane nam przez wiele lat emocje!

16            -3
~~~Antykibol
Skwk
Niestety skwk musi odejść. Bez tego nie możliwości na zmiany.

31            -6
sariachan
#ReymonTTa22
ZAPRASZAM do lajkowanie i więcej osób tym lepiej link » . W Jedności Siła #Reymontta22

9            -2
~~~Kasia
Wisła na Reymonta-akcje
Kochani! Najważniejsze jest teraz zjednoczenie kibiców Wisły. Nie twórzmy podziałów ale wspólnie zawalczmy. Jedni mogą kupić plakat, inni wpłacić 5 zł, każde wsparcie ma teraz znaczenie. Zwłaszcza, że nie mamy dużo czasu! Pokażmy naszemu miastu, innym drużynom i wszystkim fanom piłki nożnej, że kibice Wisły Kraków to prawdziwi i wierni fani! Mocno w nas wierzę.

12            -4
~~~Chrut
A za chwilę
Przyjdzie kolejna rata 1.5 miliona i co tak w kółko. A pani prezes nawet na spotkanie w tak ważnej sprawie nie raczy iść ps.ciekawe czy nasze prezesostwo zejdzie chociaż o połowę z pensji tak aby dać dobry przykład zachęcić. :-)

8            -5
~~~Yoshi
Barcelona
Szkoda, że w Wiśle nie można wprowadzić takiego systemu jaki ma Barcelona, że klub na dobrą sprawę należy do kibiców i to socios wybierają prezydenta klubu, który dobiera zarząd i resztę. Wtedy może skończyłyby się takie chore sytuacje, że klub nie ma kasy a zarząd żyję w luksusie. Szkoda..

14            -1
kajus19
Wisła jest tylko jedna !
Mam te same wątpliwości co Waki ! Wpłacę stówkę lub dwie ale apeluję o transparentność akcji, był taki jeden co ratował gdańską stocznię, jak się skończyło każdy wie ale co się stało z pieniędzmi nie wie już nikt. Co do milczenia SKWK to mam swoją teorię - zajęci są przygotowaniem inauguracyjnej oprawki . Pytanie : tylko gdzie ją wykonają ?

4            -4
~~~cygan-den ver
ReymonTTa22
kocham wisle krakow ponad 50 lat kupuje 2 karnety i plakat ekslux zachecam braci i siostry na emigracji (sam mieszkam w denver )ratujmy nasz dom reymonta22

6            -1
Kosiarz
plakat
nie wiem czy ja nie umiem wyszukać czy w Wiślackim Świecie (net) nie ma plakatu?

2            -1