Czwartek, 12 lipca 2018 r.

Światło w tunelu! Wisła może zostać na Reymonta!

Jak na swoim koncie na facebooku poinformował prezydent miasta Krakowa, Jacek Majchrowski, wspólnie z Ekstraklasą SA znaleziono rozwiązanie, które pozwolić ma pozostać piłkarzom Wisły Kraków na stadionie przy ulicy Reymonta.

Oto wpis prezydenta:

Wspólnie z zarządem Ekstraklasy znaleźliśmy rozwiązanie, które pozwoli Wiśle Kraków S.A. nadal grać przy Reymonta. Ekstraklasa, która jest dla nas wiarygodnym i wypłacalnym partnerem, zadeklarowała, że bezpośrednio do miejskiej kasy spłaci dług Wisły Kraków w stosunku do ZIKIT. Dokładny harmonogram spłat ustalimy w najbliższym czasie. Takie porozumienie pozwoli miastu zaproponować Wiśle Kraków SA podpisanie umowy dzierżawy stadionu na rok pod warunkiem, że przed każdym meczem Wisła będzie wpłacała miastu kwotę za wynajem stadionu, co pozwoli uniknąć zarzutu niegospodarności.
Żeby zrealizować ten pomysł potrzebna jest teraz zgoda zarządu Wisły Kraków. Mam nadzieję, że kibice, którym tak zależy na klubie, wpłyną na zarząd spółki, by przyjęła takie rozwiązanie.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


68    Komentarze:

~~~hazi
uff!
zarząd przyjmuje, albo wywozimy ich na taczkach!

144            -11
~~~ggm
Sprytna zagrywka
Czyli jutro o 12 na R22, a nie pod siedzibą Urzędu Miasta! hahaha

124            -5
~~~FanNatic9 0Abg!!!
Ciekawe czy zarząd się zgodzi
Zibi to jest gosc z klasą a nie jak prezydent krk

88            -19
~~~0skila
Zbliżają się wybory...
Cała akcja ze stadionem to czysta kampania wyborcza Jacka.

64            -22
~~~Alanzxc
Ekstraklasa oczywiście spłaci dług pieniędzmi
Wisły za zeszły sezon. Żeby nie było ,że tak po prostu spłaca dług i dobrze. Przy naszym zarządzie kasa od ekstraklasy od razu by się rozeszła. Niech podpiszą nową umowę ,ale na zupełnie nowych warunkach. Bo jest zbyt drogo. Zarząd do wymiany tak czy siak.

166            -5
~~~DD
Tylko za ile
Wynajem nie powinien przekraczać 1 mln zł. Bo w przeciwnym razie znowu miasto będzie nas finansowo osłabiać, jak do tej pory. Jak nie to byle dotrwać na wygnaniu do wyborów, i nowa umowa z nowymi władzami. Zarząd ma poniekąd rację że nie godzi się na takie kwoty. My płacimy stawkę X6 tego co sąsiadka.

42            -10
~~~Wislaczek
Zarzad Wisly
Jak mozna byc tak nieudolnym zarzadem liczac ze ktos inny uratuje Wisle przez wlasne bledy administracyjne. To jest wstyd ze strony zarzadu. Pojawiaja sie echa ze nawet sa w tej sytuacji na wakacjach. Wstyd I hanba. Zarzad powinien sie teraz podac do dymisji inaczej sa bez honoru. Pozdrawiam

92            -5
~~~Radekrrrr r
jutro o 12 pod UM
Trzeba iść pod urząd i niech się tłumaczą czemu Wisła płaci 6x więcej od sr...xy! i to za cały stadion a my tylko za część płacimy taką ogromną kwotę!!

31            -44
ddd
Zbigniewie Bońku
DZIĘKUJEMY!!Miałem do niego trochę zarzutów za rządzenie PZPNem,ale teraz cofam wszystko. WISŁA NA R22- CO ZA PIĘKNA WIADOMOŚĆ!! :-) :-) :-) To teraz jazda po karnety- stadion mamy,ale bez naszego wsparcia Wisła długo nie pociągnie. JJJBG!!! A zarząd Wisły- wy juz wiecie co.. :-/

90            -12
~~~~the real thomas
JJJBG
ten zarząd jest w trybie natychmiastowym do wypieprzenia !

110            -9
~~~Artman
Pzpn
Nie wiem co ma według Was Boniek do , Ekstraklasy. PZPN to nie Ekstraklasa Sa

45            -8
it
ciekawe
Pomysł jest ciekawy, pozwala każdej ze stron wyjść z twarzą i nie narażać przy tym na odpowiedzialność karną. Oczywiście diabeł tkwi w szczegółach, m.in. takich jak wysokość czynszu, problem z zajęciem praw z pieniędzy ekstraklasy przez inne podmioty (np. TF) i pewnie paroma innymi. Zarząd jest pod ścianą, brak akceptacji takiej propozycji zrozumieją już tylko najzagorzalsi jego zwolennicy, choćby nie wiem jak tłumaczono odmowę. Mam mimo wszystko przeczucie, że zarząd nie zgodzi się na takie rozwiązanie...

22            -6
~~~WISLA będzie wielka
Spłacmy
Akcje wystartowały nie przerywajmy ich spłacmy chociaż część. WISLA TO MY a nie ten słaby zarząd

39            -4
~~~Bieżanów
Sarapata i Dukat
wypad !

133            -12
Waldi2
No i przybył!!!
Nasz wybawca...link »

26            -9
~~~MattMario
Dymisja
SARAPATA I DUKAT podajcie się do dymisji!!! Miejcie honor!!!

121            -9
~~~Rozpierdu cha2018
Brawo
Jeżeli zarząd zacznie teraz coś kręcić to trzeba ich w końcu wyp...... na zbity py5k!!!!!! Właśnie tym sposobem załatwili że część przychodów do klubu i tak nie trafi, a miasto uzyska pełną spłatę ale wolę to niż wakacje egzotyczne pos....anych zakłamańców za kasę z karnetów. ! Brawo PZPN i ESA! Krótko z nimi.... a o umowę na mniejsze koszty walczyć jutro pod UM! na prezesa proponuję powołać kogoś ze sponsorów klubu, co się zna na robieniu biznesu a nie typków spod.... no właśnie jakiej Gwiazdy???

64            -4
~~~Mareks86
Sponsor
Kto wejdzie do tego klubu jak klub jest łączony z miśkiem i ta cała banda ? Kto poważny włoży w to pieniądze ? Jak można było podpisać tak słaba umowę z lv betem ? Może zapłacili więcej ale cześć poszła pod stołem ? Coś tu śmierdzi

76            -7
~~~Tomasz Kibic E22
Sarapata i Dukat
Wyjazd z Wisły i przepraszać kibiców. Cała pensje oddać na klub przed odejściem

77            -7
~~~Ania Ultra
Zabawa się skonczyła
Trzeba wyrzucić Sarapate i Dukata, i oddać klub jakiemuś bogatemu biznesmenowi

67            -10
Grześ z Bytomia
Weksle
Ekstraklasa wykupiła dług Wisły. Dzięki temu mamy stadion, ale dla samego klubu to nic nie zmienia. Za grę w ESA Wisła miała dostać pieniądze w dwóch transzach, z czego jedna w całości, i połowa drugiej (wrześniowej) miała iść na konta podmiotów, wobec których Wisła była zadłużona. Teraz te wierzytelności pozostaną bez pokrycia.

42            -2
~~~Ggsj
Jakie swiatlo???
Majchrowski chce zeby Wisla placila dalej za stadion na starej umowie!! Czyli 2,5 mln zl rocznie!!! A to jest droga na samo dno. Musi byc zmiana umowy najmu

41            -13
~~~Ekonom
wychodzi na to
że stadion zostanie spłacony a w zamian Wisła nie dostanie pieniędzy z ekstraklasy i c+. Tak oto zarząd i skwk zostanie wydymane przez machloja i bońka.brawo zarządzie wszyscy jesteście siebie warci

46            -13
zyga
Rozwiązanie
Rozwiązanie może nienajgorsze, ale kluczowa w tym jest wysokość nowej umowy. Jutro pod magistratem ma być sporo ludzi - pokażny klasę i wymyślmy inteligentne hasła. Np. „Stadion za bańkę, bo jak nie to w trąbkę!” :) Cel to pokazanie siły, oraz haseł na których nam zależy najbardziej. Walczmy konkretnie o to aby Wisła płaciła 1 mln zl za rok, nie więcej i aby podatek od nieruchomości był umorzony. No i oczywiście „Łapy precz od Wisły” i „Tu żyjemy i płacimy podatki, a na dodatek jest nas więcej niż kibiców koleżanki”

13            -6
~~~WisłaNaZa wsze
niezła zagrywka prezydenta
co nie zmienia faktu, że obecny zarząd Wisły Kraków jest skończony. Akcja zbierania pieniędzy nie może się skończyć, powinniśmy nadal ją kontynuować aby każdy kibic Wisły (i nie tylko) mógł w miarę możliwość każdego miesiąca wesprzeć Wisłę Kraków. Nie chodzi o kwoty rządy 200/300 które są potrzebne obecnie ze względu na nasze tragiczne położenie, ale chociaż 20 zł każdego miesiąca od np 10 000 kibiców to jest już 200 tys. Dla nas 20 zł to nie jest jakiś wielki pieniądz, dla Wisły będą to ogromne pieniądze.

26            -4
~~~stary zgred
ustawka
Pewnie tak miało być. Plując na gminę pamiętajcie, że to są tylko urzędnicy gospodarujący nie swoimi pieniędzmi i są tacy, którzy tylko szukają pretekstu, żeby ich za .... powiesić. Bynajmniej nie chodzi mi o kibiców Wisły czy SKWK, tylko o ludzi, dla których piłka nożna nie jest zbyt ważna, za to władza jest dla nich ważna bardzo. "Ekonom"; jest dokładnie tak jak piszesz, ale dostali czas. Wiadomo co mają w tym podarowanym czasie zrobić; znaleźć źródło stałego finansowania albo .... spadać.

13            -4
~~~Ania Ultra
@zyga
Chyba nie czytasz wydarzenia na które chcesz isc. Protest został przez organizatorów odwołany, więc i zgromadzenie będzie bezprawne

15            -5
~~~Wwwwww
Czyli o rozwiązanie zabiegał klub?
l ink »

6            -9
~~~Darioo
Odroczenie pogrzebu
Dług za stadion zostanie pokryty pieniędzmi które założę się że zarząd już miał rozdysponowane. Może częściowo na pensje piłkarzy? Boję się że nastepne kroki to będzie masowe rozwiązywanie kontraktów przez zawodników za zaległości i ucieczka byle dalej i póki jest otwarte okienko transferowe.

35            -4
~~~napoleoon
ok
Bardzo dobrze zarzad nie moze mieć dostępu do kasy boniek jesteś wporzadku.

30            -5
~~~Saimon
Pojawiła się najnowsza wycena stadionu
Jest on wart tylko 100 mln, a nie jak chce miasto ponad 600. Ustalona stawka dla Wisły jest wręcz bandycka za ten bubel. Jeśli Wisła zgodzi się się na tę ułomną umowę, to będzie dalej rżnięta na kasie przez urzędasów Majchrowskiego, który chce ukryć to co zrobili ze stadionem. Stadion jest skandalicznie przepłacony i źle zbudowany. Wyrzucono setki milionów złotych podatników w błoto. Już dawno ktoś powinien za to siedzieć.

43            -4
GrzegorzS
Do wiecznie niezadowolonych, dla Wisły
to świetna decyzja dla ekstraklasy tez dla Zarządu spore wyzwanie duża szansa, ale też sygnał, ze klub wreszcie trzeba na spokoju wyciągnąc z długów i postawić na nogi. Wisły nie stac na takie błedy z zarządzaniu. Ustawiczne zmiany koncepcji i trenerów. Jeśli Zarzą przerobi lekcje wyciągnie właściwe wnioski i wykorzysta zaczątek ruchu jaki zrodził sie wśród kibiców to ten kryzys może nam dać kopa do przodu. To niem tak, że teraz wszystkie akcje można odwołac i wszyscy moga spać spokojnie i niech Sarapata czy kto tam będzie władał sie martwi, Wisła musi znaleźć kasę na spłate zaległych długów i obsługę kosztów stadionu. Kibice muszą kupić te karnety, które planowali i chcieli kupić. Mam nadzieję, że dzisiejsze spotkanie sie odbędzie i dowiemy się coś więcej o sytuacji. Kolejna sprawa plakiety cegiełki powinny się rozejść jak największym nakładzie, ale wreszcie trzeba postawić kwestię zasadniczą kibice i to nie sharks powinni wreszcie miec możliwośc rozliczania i zatwierdzania pracy Zarządu. Mniej więcej rok do tyłu brakło komus powściągnięcia cugli galopady i ktoś w tym wypadku Zarząd podjął decyzje pujścia na skruty i wyszła z tego porażka sportowa, co pociągnęło za soa całą klęskę wizerunkową. Sarapata i Dukat poełniki błędy. Gdyby nie olali kwesti wpłacenia ok. 1.400 000 zlo do kasy maista do 30 czerwca to nie dali by argumentów do rozpetania całego zamieszania. Potem jak sie okazało byli w stanie w ramach pożaru wpłacić milion złotych pare dni za późno. Zamiast w pazdzierniku zwalniac trenera (pod presja kibiców i wyniku), zamiast uciekac na skróty do przodu i brac na to w styczniu kredyty, było zostawić Kiko zacisnąć zęby powiedziec, że bedzie to na co nas stac otworzyć przetarg na Carlitosa, a kredyt wziąć na spłatę 50% zadłużenia wobec Gminy. Bylibyśmy w mniejszej dupie niz teraz jesteśmy. Nie ma tak, że jak napisał hazi "uff!. Kibice idźcie po karnety zacznijcie chodzic na mecze i dajcie wkład finansowy. Zarząd zas ma wreszcie zacząć działać transparentnie i zacząć rozliczac sie przed kibicami a nie przed samym soba i sobie trwac dla trwania. Wisła jako całośc a napewni piłka nożna powinna iśc w kierunku organizacji Socios, w której to kibice rozliczają na końcu każdego roku sprawozdawczego Zarzad i albo ma aklamacje, alebo wybierany jest nowy.

24            -15
~~~WisłaNaZa wsze
PS
nie wiem czy nie popełniam gafy (żaden z mnie prawnik) ale wychodzi na to, że argument miasta że nie ma możliwości prawnych podpisania nowej umowy był po prostu z dup*.

15            -8
~~~Wisła Qrdwanów
Zarząd out!
Zarząd natychmiast do dymisji!! Potrzebni nowi ludzie, bez powiązań z kibolstwem. Potrzebni ludzie biznesu.

48            -7
~~~Saimon
Cała chmara zwolenników Majchrowskiego
tu się udziela /część z nich to pasiaste rzygi/. I wy mienicie się kibicami Wisły? Zaśpiewajcie sobie razem ze swoim idolem Majchrowskim "Nigdy nie zejdziemy na psy"

22            -36
~~~Anonymous
Misiek i jego banda
Do tych co myślą, że Misiek rządzi Wisłą są w błędzie. Otóż Miśka nie ma i nie będzie... no może za 15 lat.

11            -22
~~~WisłaNaZa wsze
pytanie
jest takie, jak zostanie rozłożona splata, ponieważ zapłacenia jednorazowe może okazać się bardzo kłopotliwe. Wisłą Kraków ma inne długi, które musi spłacać. W każdym razie, wsparcie Wisły Kraków w każdym miesiącu jest konieczne.

13            -2
Jazz
.
Majchrowski to jednak polityk pełna gębą. Wypowiada się jakby wykonał jakiś gest dobrej woli, a na dobrą sprawę...praktycznie dostał pieniądze od Ekstraklasy, a w dodatku trzyma Wisłę na smyczy (podpisanie umowy dzierżawy stadionu na rok pod warunkiem, że przed każdym meczem Wisła będzie wpłacała miastu kwotę za wynajem stadionu). Dobrze, że wciąż wielu znanych piłkarzy i innych ludzi związanych ze sportem identyfikuje się z Wisłą, bo bez ich wsparcia, tej "ostatniej szansy" by zapewne nie było. Mam nadzieję, ze zarząd zdaje sobie sprawę, że miał w tym przypadku więcej szczęścia niż rozumu...

22            -7
~~~Mruk
..... zarząd !!!!!!!! ?
Tak więc Zarząd Wisły nie ma zaufania zarówno w PZPN-ie jak i innych organach samorządowo administracyjnych bo za plecami Zarządu załatwiane są zobowiązania (interesy) wynikające z ich roli marginalizując przy tym ich samych. Cały ten zabieg dowodzi że zarówno władze Miasta jak i PZPN są zainteresowane dobrem Wisły jako klubu a nie jej dokopaniem pomimo że kierownictwo tworzą ludzie z szemranych kręgów i to przeciw nim toczy się batalia a nie przeciw Wiśle jako klubowi.

41            -7
~~~ricardinh o
PR
W kwestiach medialnych tj. o którym klubie najwięcej pisano w b.r. mamy bezapelacyjnie 1 miejsce. Tylko komu zależy na takim PR ?

14            -2
Jazz
.
Hehe, co jak co ale Majchrowski to jest polityk pełną gębą. Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że wykazał gest dobrej woli i pomógł Wiśle, w takim kontekście się zresztą wypowiada. Tymczasem... praktycznie dostał kasę z Ekstraklasy, a w dodatku trzyma Wisłe na smyczy ( podpisanie umowy dzierżawy stadionu na rok pod warunkiem, że przed każdym meczem Wisła będzie wpłacała miastu kwotę za wynajem stadionu). Swoja drogą to wspaniale, że wciąż tylu piłkarzy, byłych piłkarzy i innych ludzi związanych ze sportem wciąż identyfikuje się z Wisła, bo to pewnie miało decydujący wpływ na działania Ekstraklasy. Szkoda tylko, że to w żadnym stopniu nie poprawia wizerunku zarządu, który w tym przypadku miał więcej szczęścia niż rozumu. O ile się w ogóle zgodzą na takie rozwiązanie, bo dla nich to są kolejne problemy, ale cóż dobro Wisły najważniejsze, czyż nie?

9            -4
~~~TSW
1906%
dla Majchrowskiego :D:lol:

8            -19
Jazz
Errata
Zdaje się, że dwa razy wysłałem podobny komentarz (miałem problem w logowaniem/wylogowaniem) w takim przypadku mam prośbę do redakcji o wykasowanie jednego z nich, żeby śmietnika nie robić :)

6            -2
~~~konrrr
moim zdaniem
Brawo dl Ekstraklasy. Słuszne rozwiązanie. jEST stadion.A obecny zarząd nie ma co narzekać, bo ich najważniejszym zadaniem na ten sezon powinno być szukanie i bogatego i wiarygodnego właściciela.

16            -4
~~~kal
GrzegorzS
Ja pisze o tym już od miesiąca....10 tyś. ludzi wykłada po 1 tys. mamy 10 mil,ale tak jak na giełdzie każdy staje sie mikro włascicielem Wisły!!!!! albo inaczej 10 tys ludzi wpłaca na konto po 100 zł co miesiąc w 2 lata zbieramy 20 milionów ale wszystko formalnie..... a nie jakies cegiełki plakaty....

21            -7
~~~ABG22
Majchrowski - czarna postac w historii krakowskiego sportu
Miasto sponsoruje prywatny kramik Filipiaka, ida na to ciezkie pieniadze podatnikow zamiast na przedszkola, szpitale, infrastrukture miejska i sosnowieckiemu komuchowi to bynajmniej nie przeszkadza, jednoczesnie nastapil brutalny atak na Wisle o stadion, ktory komuch z sosnowca zbudowal niegospodarnie, przeplacajac 30-40%! Czy to nie jest barejowski model rzeczywistosci? : ) Malo tego, wysokosc umowy Wisly o najem stadionu zakrawa na kpine. Ale na miejscu komucha z sosnowca zajalbym sie niewyplacalnoscia miasta, a zwlaszcza kosztami utrzymania ICE, Tauron Areny, dwoch stadionow i dodatkowej hali, bo moim zdaniem wybudowanie tylu budynkow nosi znamiona niegospodarnosci.

23            -20
~~~markos
Kupowanie czasu
Ewentualna zgoda klubu na proponowane rozwiązania, prezydenta, wydają się być propozycjami nie do odrzucenia, mając na uwadze obecną sytuację finansową Wisły, co nie zmienia faktu,, że ostatnie wydarzenia, wyrażnie pokazują konieczność pozyskania przez klub sponsora strategicznego, taki sponsor potrzebny jest "na wczoraj", inaczej, obecnie proponowane rozwiązania będą jedynie "klajstrowaniem" problemów, które mogą powrócić za 2 - 3 miesiące, ze zdwojoną siłą, co może doprowadzić do... Potrzebne jest POWAŻNE poszukiwanie inwestora, bo wypowiedzi Pani prezes, odnośnie zaangażowania w klub P. Bargiela, w stylu "sprawa nieupadła", wydają się być jedynie zaklinaniem rzeczywistości.

14            -1
~~~RS
Taaa
Fajnie że problem został rozwiązany. Niestety szkoda że musiała interweniować ekstraklasa. To niebezpieczny dla niej precedens. Będą płacić za inne kluby z długą i też? Po za tym ta decyzja sprawia że zarząd poczuje się pewnie bo problem przeskoczyć. Zobaczymy co będzie że spłata długów bo zaraz przyjdą wypłaty dla pracowników koszty organizacji meczu itp.

7            -7
~~~producent 10
...
A podobno ekstraklasa sprzyja tylko Legii?? I co teraz powiecie???

17            -23
~~~Maxel
@~~~RS przecież nie płacą ze swoich
Tylko z tego co zarobiła od nich Wisła w zeszłym sezonie . A to prawie 10 baniek.

12            -4
~~~das
Stadion
Wiem że nic nie wiem.

4            -1
~~~Boniek
Do Artman
Jak dostajesz mandat to od kogo mówisz, od drogówki czy od policji???

3            -2
wislakzwisly
Faktycznie światełko w tunelu
Rycerz na białym koniu przyjechał i co dziwne nie był to Paul Bragiel tylko Zbigniew Boniek. Ale spokojnie. To nie tak, że za chwilę się wszystkie kluby zgłoszą do PZPN po dotację. Przypadek Wisły jest szczególny i dla ekstraklasy upadek takiego klubu to też duża strata finansowa. Mimo wszystko mecze takie jak Wisła - Legia czy Wisła - Lech, a nawet Derby to duże wydarzenia i kupa kasy co sezon. Mieliby się pozbawić takich przychodów? Boniek nie fatygowałby się do byle Termaliki czy Sandecji (z całym szacunkiem do tych klubów). Mimo wszystko jednak dla niego wielkie brawa za postawę! Teraz wszyscy na Arkę i Miedź!

14            -4
~~~Matt
Matt
Ale ta wplata to podobno nie jest jakis hojny gest i prezent ze strony ekstraklasy. Tylko wczesniejsza wyplata pieniedzy naleznych Wisle - bezposrednio do kasy gminy Krakow. Jest to jakas pomoc i uklon w Nasza strone, ale nie ze nagle ekstraklasa zacznie splacac dlugi innych klubow.

11            -4
~~~KRKPL
Majher i zarząd Wisły
"Wspólnie z zarządem Ekstraklasy..." jakie wspólnie? ty i twoja marna świta z chęcią spuściłaby Wisłę do 4 ligi i przejęła tereny ze stadionem. Wisła od dawno powinna mieć stadion za symboliczną złotówke i być jego operatorem, zarabiać na nim, a miasto nie miałoby kosztów jakie do tej pory ponosiło wyciągając pieniądze m.in z mojej kieszeni. Inna sprawa to zarząd Wisły i ludzie wokół niego, zarabiają pieniądze za pierdoły czym też nie pomagają Wiśle w wyjściu na prostą, niestety ale wewnętrznie też są układziki i niektórzy mają na siebie haki więc siedzą cicho bo każdy dostaje kawałek tortu. Trzeba ogarnąć stadion, wynegcjować dobre warunki - moim zdaniem 1mln z VAT na rok i bycie operatorem to maks za ten bubel - a później oczyścić syf, który mamy na właśnym podwórku. Tylko Wisła!!! P.S. Kupuję plakat, nad karnetem się zastanawiam, na skwk nie przeleje ani złotówki.

17            -17
~~~b
niemożliwe
Dlaczego sprawę załatwiał Zbigniew Boniek a nie zarząd. Tak na marginesie- rzygać mi się chce jak czytam niektóre wpisy. Ktoś chce pomóc nieważne z jakich pobudek, ktoś chce się dogadać, zaraz rodacy ( na szczęście niektórzy- mądrzy inaczej) urządzą mu piekło. nie do uwierzenia.Ludzie jesteśmy w czarnej d. i za jakąkolwiek pomoc trzeba dziękować a nie u wszystkich i zawsze dopatrywać się złych intencji. K nie do wiary.

23            -2
~~~Ania Ultra
@GrzegorzS
Panie Grzegorzu jak Pan się do tych informacji odniesie potwierdzone przez ludzi z TSu. "Damian Dukat w dniu wczorajszym poleciał na hiszpańskie wyspy, by 2 tygodnie wypoczywać po ciężkim roku. Nie pojawił się w Urzędzie Miasta gdyż w tym czasie robił przygotowania do wyjazdu" oraz druga informacja "Pani Marzena Sarapata, na początku września jedzie na Zanzibar, bo właśnie tam będzie jej ślub z wieloletnim wybrankiem, koszt Ślubu wraz z gośćmi ok 170tys zł" koniec cytatu

44            -4
~~~Kibol z Reymonta
Nigdy nie uwierzę ,ze to wymyslił.....
Majchrowski.To Zarzad rozmawiał z Ekstraklasą i to Zarzad musiał mieć jakis wpływ na taki deal.PZPN to zaaprobował i Boniek pojechał przekonywać Majchrowskiego.Ten łaskawie się zgodził.Podal info z ktorego wychodzi ze to jego propozycja.Dla mnie czysta manipulacja przedwyborcza.Nie zmienia to faktu ,ze Zarząd za podpisanie tak mega niekorzystnej umowy powinien dać juz sobie spokoj z zarzadzaniem takim klubem jak Wisła.

5            -9
~~~Stefan
130.000 za mecz
Jak podaje love Kraków, za mecz trzeba będzie zapłacić 130.000 zł, to wychodzi za 15 meczów blisko 2.000.000.

2            -1
~~~Sprawdzam
A może Pan Majchrowski łata swoje dziury...?
www.DlugKrakowa.pl

3            -5
~~~Stefan
Pytanie
Gdzie można znaleźć stan wpłat karnetowych, plakatowych i cegiełkowych na Wisłę?

11            -1
~~~Regis
Regis
A co, to ludzie nie mogą iść na urlop czy brać ślubu? Jeśli kwota wynajmu za stadion nie spadnie przynajmniej dwukrotnie, to ta ugoda nic nam nie daje, bo za rok będzie to samo, a w zasadzie to nawet gorzej.

5            -11
barnaba
Nie za bardzo rozumiem ta radość...
Bo to na dzisiaj jest tylko data przesunięcia pogrzebu..Majchrowski sprzedał nasze długi wobec miasta i co dalej?? Glownym paliwem dzięki któremu to się kręciło były wplywy z esy i transmisji. Po zaksiegowaniu można bylo spłacić 6-7 wierzycieli... każdemu choć trochę. Teraz esa i PZPN najpierw sciagna dla siebie. Czy coś zostanie?? Przy takiej pożyczCe? Wątpię? Pętla Na szyji zacisnie się Coraz bardziej. Więc Sarapata i Dukat pokazcie ze macie Wisłę w sercu nie czekajac na kolejna wypłatę tylko tak serio. Odejdzcie.

17            -1
~~~goal
Kiedy zostanie rozliczona zbiórka?
I przede wszystkim, kiedy zarząd rozliczy się z pieniędzy, którymi zarządzał przez dwa lata?

16            -1
~~~WBN
do anonymous
nie wciskaj ludziom ściemy,każdy zorientowany w życiu codziennym Wisły doskonale wie,że miśka nie ma,ale jest jego młodszy brat i to on teraz ustawia wszystkich po kontach

7            -3
Willem de Zwijger
Odpowiem za Grzegorza (nie może otrząsnąć się z szoku),
cytując pewną osobę publiczną: "Te pieniądze im się należały". Pani Marzena i pan Damian z pewnością odpowiedzieliby podobnie.

8            -3
~~~WISLA będzie wielka
~~~WBN
Młodszy brat to jeszcze że 3 lata posiedzi więc chyba nie masz racji .

5            -1
~~~WBN
~~WISLA bedzie wielka
niby tak,ale swoimi juz wszystko obstawil

2            -2