Środa, 18 lipca 2018 r.

Maciej Śliwa w kadrze Wisły

17-letni pomocnik, Maciej Śliwa, został zgłoszony przez nasz klub do gry w Ekstraklasie. Dotychczas występował on w drużynie juniorów "Białej Gwiazdy".

Wraz ze Śliwą do występów w lidze zgłoszony został także Rafał Pietrzak, który wiosnę br. spędził na zasadzie wypożyczenia w Zagłębiu Lubin.

Źródło: 90minut.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

~~~Radekrrrr r
no i good
Młodym trzeba dać szansę, w każdym klubie to się udaje tylko nie u nas. Tacy juniorzy górnika nie zdobywają MP juniorów, a w ekstraklasie później grają! Bo ktoś im dał szansę! Idźmy tą drogą :)

51            -5
~~~borsuk
idzmy tą drogą
...przecież my spadniemy w tym sezonie.....poważnie jesteśmy jednym z 2 głownych kandydatów do spadku

24            -39
GrzegorzS
Proponowałbym tez w tym poście
podkreślic inny znamienny fakt, Wisła zgłosiła tez do rozgrywek też trzech wychowanków: Chorążke, Korczyka i Świątko, są też Broda, Loranc, Grabowski, Grym, Grzybek, Laskoś, Plewka, jeśli do tego dorzucić ciut starczych Lisa, Bartosza, Wojtkowskiego. To na 29 zgłoszonych zawodników 13 ma od 17 do 21 lat, dalej mamy majacych miedzy od 22 do 24 lat Kolara, Kostila, Korta, Halilovicia, Arsenicia 18 zawodników nie ma nawet 26 lat. Napiszmy tak tak młodego składu Wisła nie miała od czasów pokolenia Nawałki, Iwana, i ichkolegów, którzy weszli do Wisły okolicach roku 1977.

37            -4
woojtus
Bardzo dobrze
fajnie, odważnie zagrał z Monaco, pokazał niezły ciąg na bramkę - powodzenia Maciek!!

26            -3
GrzegorzS
I nawiązując do poprzedniego swojego postu
mam więc taka teorię, będziemy zespołem nieobliczalnym, ale jak odpali to możemy pojechac do pucharów, ale jak nie odpali to będziemy do końca drżeć o utrzymanie ligi. Ale kiedyś trzeba było pójśc w młodość. Więc trochę z przymusu idziemy. JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!

16            -8
~~~Jatoja
@~~~borsuk
Proszę Cię zobacz skład. Spokojnie na środek tabeli! Rok temu mieliśmy aż za dużo zawodników. Fajnie ze mlode chłopaki są w kadrze i będą łapać minuty :) Wystarczy dobrze promować i sprzedawać i wyjdziemy z kryzysu!

12            -4
woytek1974
Trzymam kciuki
Na meczu z Monaco pokazał się z fajnej strony!

18            -4
~~~goal
Wg zasady: wlać - wylać
Kiedyś żadnego młodego, teraz wszyscy na raz. Tak się drużyny nie buduje. Młodych wprowadza się stopniowo, aby uczyli się od starszych i mieli czas na popełnienie błędu. Jeśli ktoś przytacza przykład Górnika, to przypomnę, że przez rok zgrywali się poza ekstraklasą. Obecnie nasza sytuacja wygląda tak, że w razie kontuzji lub kartek kogoś z pierwszego składu, pozostają tylko sami juniorzy. To wyjdzie najpóźniej pod koniec rundy. Ogólny kierunek niby słuszny, ale czasu nie da się oszukać.

18            -5
kajus19
Do Radekrrrr
Właśnie jeden z juniorów Górnika Wieteska trafił dziwnym trafem do macierzystej Legii. Orientuj się kolego ,banały to można mówić i pisać w polityce , tam to uchodzi bo nikt nie sprawdza.

3            -2
~~~Steve
Kurwa jeszcze meczu nie zagraliśmy
A ten o pucharach... Chore towarzystwo... Nie wiesz gdzie jesteśmy...

9            0
MauroFan
Niestety wiek nie gra
Oby nie byli zgłaszani tylko dlatego, że są młodzi... Zobaczymy jak będzie z jakością, trzeba być dobrej myśli, oby pewne utrzymanie w tym sezonie.

7            -2
wislakzwisly
Tak w perspektywie PP
Trzeba zauważyć, że od tego sezonu obowiązuje przepis, że w Pucharze Polski w każdej drużynie przez 90 minut musi na boisku przebywać minimum jeden wychowanek klubu. Więc kontraktowanie takich młodziaków może wyjść tylko na dobre, bo chłopak ma szanse pograć.

4            -4
stary wiślak
wislazwisly!
Tobie chodzi o jednego wychowanka,czy młodzieżowca? Bo wychowanek może mieć 30 lat i też jest wychowankiem. Może byc taka sytuacja.

5            -2
wislakzwisly
@stary wiślak
Przepraszam, wyraziłem się nieprecyzyjnie - oczywiście chodziło o młodzieżowca - tutaj potwierdzenie link »

3            -3