Piątek, 27 lipca 2018 r.

Debiut Patryka Plewki w Wiśle Kraków

W spotkaniu ligowym z Miedzią Legnica w barwach krakowskiej Wisły zadebiutował Patryk Plewka. Na murawie pojawił się w 73. minucie, zmieniając Jesúsa Imaza.

Plewka jest wychowankiem "Białej Gwiazdy", choć swoją przygodę z piłką rozpoczął w Górniku Libiąż. Dotychczas występował w naszej drużynie juniorów.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~Wisła Sarajevo
Swietna sprawa
Fajnie zeby sie przebijal i stal drogowskazem dla innych wychowankow, ze da sie! Ostatnimi lato to prawie bylo nierealne. Oby Stolar mial odwage,

35            -3
adaś
Debiut
Pierwsze śliwki robaczywki. Widać było lęk u Plewki, ale to minie z czasem. Wszedł w trudnym momencie, ale dał radę.

21            -4
~~~Nejmar
ledwo ledwo
udało się go ściągnąć do Wisły, sam zawodnik przed tym sezonem również rozważał przeróżne opcje ... wciąż czeka na prawdziwy kontrakt! tego lata straciliśmy czołowych juniorów na rzecz Zagłębia i Pogoni (reprezentantów)

15            -6
~~~kobicwisl y222
Za mało do oceny
Młody zawodnik i stres. Ja uważam, że umie grać w piłkę, ale fizycznie daleko brakuje do ekstraklasy. I nad tym powinien pracować.

12            -4
~~~goal
~~~Nejmar
Czy możesz rozszerzyć temat, bo informują nas, gdy ktoś przychodzi, a odejsciach młodych piłkarzy nic nie wiemy.

16            -4
~~~wiślak90b r
Gratuluję
Panowie wyście chyba jakiś inny mecz wczoraj oglądali... Patryk miał interenie meczu bo to on wybił na róg piłkę po wspaniałej interwencji buchala w końcówce meczu!!

10            -2
jumbo75
Patryk
wyszkolił się w Szkole Piłkarskiej Górnik Libiąż, a nie w Janinie! Do Wisły był wypożyczony w wieku gimnazjalnym a później klub zdecydował się go wykupić. Tak to jest w wychowankami.Brawo Patryk, powodzenia.

10            -3
Kosmaty
Gratulacje Patryk.
Generalnie pozytywny występ. Ok, nie wpłynął znacząco przebieg gry (wybicie po interwencji Buchalika to elementarna formalność), ale widać, że walczył i nie odpuszczał. Nie zagrał oszałamiająco, ale nie spalił się w debiucie i kilka razy skutecznie odebrał piłkę przeciwnikom (lub ułatwił przejęcie asekurującym go kolegom), miał też ochotę atakować (choć w tym aspekcie poza chęciami niewiele zdążył zademonstrować, to kilka razy widziałem go blisko napastników, na miejscu ofensywnego pomocnika). Już to samo sprawia, że zasłużył na kolejne szanse. @jumbo75 To normalne, że za młodu (w wieku szkolnym) piłkarze często zmieniają kluby, więc nie ma co zbyt głęboko zaglądać im w "piłkarskie metryki", przecież pierwszym klubem Messiego też nie była Barcelona, a Newell`s Old Boys.

9            -3