Piątek, 17 sierpnia 2018 r.

Kacper Wydra podpisał kontrakt z Wisłą Kraków

16-letni napastnik, Kacper Wydra, podpisał swój profesjonalny kontrakt z krakowską Wisłą - poinformował nasz klub na Twitterze.

Zawodnik ten występuje w młodzieżowych drużynach wiślackiej Akademii Piłkarskiej.

Na Reymonta trafił przed rokiem, grając wcześniej w Stali Stalowa Wola.

A jak młody wiślak strzela bramki, zobaczyć możecie poniżej...


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~juzeq
jeden z niewielu
Autor gola przewrotką w meczu z KSZO Ostrowiec. Chłopak ,pardon - mężczyzna ,który może być wart miliony...

15            -12
~~~pustorak
carlitos
prosze nie rozpraszac carlitosa tweetami. on teraz swietuje razem ze swoja ukochana druzyna awans do nastepnej rundy upragnionych pucharow.

47            -2
buczo85
elegancko
I bardzo dobrze. Dawać szansę młodym Polakom. Patrząc na patologię w Legii gorzej nie będzie, a korzyści może być wiele jak któryśodpali :-)

28            -2
~~~borsuk
Przyszłość Wisły
Tu jest lepsza bramka Wydera: li nk »

11            -3
~~~MK1906
Super Bramka
Czapki z głów napewno wielki talent. Tylko talent to w zawodowej piłce teraz jakieś 15%-20% reszta to głowa i cieżka codzienna praca oraz mnóstwo wyrzeczeń, życze chłopakowi jak najlepiej ale teraz naprawdę zaczną się schody i wszystko będzie zależeć od tego jak nim pokierują opiekunowie, oby tylko nie było sodówki.

14            -1
~~~premo
Wisła ma duzo talentów ,ale nie wykorzytuje tego ...........
Moim zdaniem Wisła ma bardzo dużo utalentowanych wychowanków.Wystarczy popatrzeć ile ich gra (niestety)w innych zespołach.Teraz zaistniała sytuacja w klubie ,że nie mamy wyjścia,mamy szanse ich wprowadzać i promować.Ten chłopak i inni wyróżniający powinni już trenować z seniorami.Zagranica tacy goście utalentowani już sa wprowadzani do zespołu.Trzeba młodym chłopakom dać szanse ,i NIE BAĆ SIĘ!!!

5            -5
~~~TomaszZ
Mnie się podoba ten kierunek...
... kolejny młody Wiślak podpisuje zawodowy kontrakt... tylko teraz bądźmy bardzo cierpliwi.. idąc tą drogą podpiszemy dziesiątki takich kontraktów przez lata, a kilku chłopaków za 5-6 lat będzie decydować o losach Wisły... i oby konsekwentnie tak trzymać i bez lamentu, że przy takich ruchach znów walka o utrzymanie... jest myśl i filozofia na przyszłość... gdybyśmy za Pana Cupiała lub za maaskanta zaczęli szukać 16-17 latków??

4            -4
~~~Mati
Mati
Brawo! Wspaniała wiadomość na zakończenie dnia :) Młody talent akademii. Wierzę, że w przyszłości będziemy mieli z takich zawodników bardzo dużo pożytku. Pozdrawiam wszystkich Wiślaków!

1            -2
~~~fan1906
wydra
szybki przebojowy ma ciąg na bramkę umie się odnaleźć w polu karnym do tego dobra technika tylko brakuje mu warunków fizycznych

3            -3