Sobota, 1 września 2018 r.

Trzeci gol Krzysztofa Drzazgi dla Puszczy Niepołomice

Wypożyczony na bieżący sezon z Wisły Kraków do Puszczy Niepołomice napastnik, Krzysztof Drzazga, strzelił trzeciego gola dla swojego aktualnego klubu. Drzazga wpisał się na listę strzelców w 85. minucie spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała, przesądzając o wygranej 3-2. Trafienie jest tym bardziej cenne, że Drzazga rozpoczął ten mecz na ławce rezerwowych, pojawiając się na murawie w 67. minucie.

Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-2 (1-2)

1-0 Łukasz Szczepaniak (6.)
1-1 Valērijs Šabala (7.)
1-2 Łukasz Sierpina (31. k.)
2-2 Piotr Stawarczyk (65 k.)
3-2 Krzysztof Drzazga (85.)


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

Waldi2
Brawo Krzysiu!
Wracaj za rok i udowodnij, że warto było na Ciebie poczekać.

51            -7
~~~Matteo92
Kolejna dobra wiadomość soboty
Brawo Krzychu! Ja w Ciebie zawsze wierzyłem. Wczoraj oglądałem kolejny już występ "nowego" Benzemy w Realu, strzelił 2 kolejne gole. W ostatnim sezonie całe 5 bramek w La Liga a przez dobre 5 sezonów napastnik na którego wieszają psy i przy każdym kontakcie z piłką gwizdają. W tym sezonie wygląda na zabójczą "9". Tego samego potrzebuje Krzysiek. Puszcza to średniak 1 ligi. Wczoraj wchodzi z ławki i strzela kolejną bramkę, zachowuje ciągłość. Jeśli będzie tak dalej to wynik 10-14 bramek na 1 ligę w takiej Puszczy to byłoby coś super. Na pewno Krzysiek papiery na to ma i ja w niego wierzę. W sparingu przed tym sezonem podobała mi się jego zwinnosc, sprytna gra tyłek do bramki. Myślę że za sezon Drzazga i Kolar to zawodnicy którzy mogą wskoczyć w buty Zdenka. Bo myślę że skoro się tak nam Czech rozegral to będzie dobrym towarem eskpresowym dla Wisełki;-)

40            -5
stary wiślak
Spokojnie!
Drzazga gra już w trzecim klubie na wypożyczeniu i nigdzie dotąd nie zabłysnął. W Puszczy ma klopoty ze zmieszczeniem się w podstawowej jedenastce,a Puszcza to nie jest potentat,nawet na miarę I ligi. Niech mu się wiedzie i niech sie rozwinie. Natomiast nie zapominajmy ,ze ma już 23 lata,a wciąż jest za słaby na ekstraklasę. Ale wszystko przed nim i nie wolno go przekreślać.

3            -27