Poniedziałek, 17 września 2018 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz pucharowy z Lechią Gdańsk

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl, w kafeterii MyBenefit oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski, w którym piłkarze "Białej Gwiazdy" zmierzą się z Lechią Gdańsk. Mecz ten zaplanowano na wtorek, 25 września, na godzinę 20:30.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają kartę kibica. W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł.

Specjalna promocja!

Wisła Kraków przygotowała specjalną promocję z myślą o swoich fanach. Każdy sympatyk Białej Gwiazdy, który zakupi wejściówkę na mecz z Lechią w Pucharze Polski, bilet upoważniający do uczestnictwa w ligowej potyczce z Koroną Kielce nabędzie z 20% zniżką.

WAŻNE! Kibice, którzy są posiadaczami karnetów sezonowych oraz jesień 2018 spotkanie Pucharu Polski obejrzą za darmo, zachowując miejsc przypisane w abonamencie.

UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL.

Aby ułatwić sympatykom Białej Gwiazdy nabywanie biletów, wydłużona została sprzedaż internetowa w dniu meczu. Oznacza to, że w wejściówki za pośrednictwem strony bilety.wisla.krakow.pl będzie można zaopatrzyć się jeszcze przez pół godziny po rozpoczęciu zawodów, a więc do 21:00. Dodatkowo, ponownie umożliwiona zostanie opcja wydrukowania biletu w Punkcie Reklamacji zlokalizowanym w Strefie Kibica Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana. Należy zgłosić się do obsługi i pokazać potwierdzenie zakupu.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

~~~vvv
Powtórka
A może tak powtórka z soboty? Do zobaczenia na R22!

84            -4
~~~WIELKA WISŁA
Pytanie
Nie ma biletów VIP w sprzedaży na ten mecz?

3            -9