Wtorek, 18 września 2018 r.

Wiślacy ponownie częstowali kawą

Pierwsza wspólna akcja Wisły Kraków i Krakowskiej Palarni Kawy była na tyle udana, że dziś postanowiono ją powtórzyć. Tym razem w okolicach Ronda Mogilskiego krakowianie spotkać mogli Zdenka Ondráška, Martina Košťála oraz Mateusza Lisa, którzy częstowali przechodniów napojem. Do tej trójki dołączył też Rafał Pietrzak, a jak całość wyglądała na zdjęciach, obejrzeć możecie w naszej obszernej fotogalerii.

Wejście do fotogalerii »

Poniżej możecie także zobaczyć film z tego wydarzenia:


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

woytek1974
Fajna akcja
Teraz czekamy na oficjalny wiślacki kubek do kawy.

63            -1
~~~Castorp
Cholerka,
widać, że Zdenek jest w swoim żywiole - dusza towarzystwa. Lis trochę jeszcze onieśmielony. szkoda, że nie byłem wówczas w okolicy Ronda Mogilskiego też wypiłbym "małą czarną` i pogratulował chłopakom zwycięstwa.

34            -1
~~~mex
świetna akcja
w obliczu tego wszystkiego co teraz wypisują o Wiśle trzeba pokazać ze nie taki diabeł straszny jak go malują klub ma się dobrze wygrywa mecze , a na stadionie oprócz gorącego głośnego dopingu nie dzieję się nic ponad stan.

37            -1
~~~WisłaNaZa wsze
Zdenek mistrz!
Facet jest niesamowity w takich akcjach ulicznych :-)

37            -1
woytek1974
Wiśle gratulujemy Zdenka!
Ondraszek - marketingowy skarb Białej Gwiazdy. Warto oglądnąć filmik. "Dzisiaj robimy ludzie szczęśliwiejśi!"

34            -1
~~~Matt
Zdenek - dobry duch druzyny :)
Zawsze wiedzialem ze Zdenek to spoko gosc. Ten filmik tylko to potwierdza, gosc jest niesamowity!! Mega pozytywna osoba :) oby z nami zostal :D

33            -1
Szczypior
Rondo Mogilskie
Moje dzieciństwa klimaty, kioski ze słodyczami, cukiernia w kamienicy w stronę Sądowej. Pływalnia przy ośrodku gimnastyki wyrównawczej. Niedaleko basen Polfy. No i dawna wieś Grzegórzki opanowane przez kibiców Wisły i Garbarni. Dziś to nie te Grzegórzki zbyt dużo pasiatych, czuć czosnkiem i macą. Serce krwawi i pęka z tęsknoty.

31            -5
~~~fan1978
jest lepiej.......!
.....marketing w Wiśle się odradza! Jeszcze wiele jest do zrobienia- duży Wiślacki sklep, i większy asortyment pamiątek klubowych w sprzedaży internetowej dla kibiców w całym Świecie( odznaki i proporczyki z kolejnych meczy, zdjęcia i plakaty drużyny i piłkarzy co rundę). Kolejne spotkania na żywo z piłkarzami! itp. Proszę o podobne pomysły .....!!!

23            -1
~~~Grzegorzk i
Mogilskie
Migli robic sobie zjęcia przy smoczym muralu a nie przy kartonie Gibały

10            -7
Sep
@Szczypior
Ja mieszkam na Grzegórzkach i czosnku nie widzę. Całe życie Pasy chowają się na Dąbiu za wiaduktem. Czasem wyjdą coś pomażą na ścianie o jakimś hrabstwie(wtf?). Generalnie nie ma o czym mówić. Akcja suprer. Szkoda, że w pracy byłem.

27            -2
Szczypior
Sep
Ja mieszkałem 40 lat temu bywam ostatnio coraz rzadziej wiem z przekazów i opowieści widocznie przesadzonych. Rodzina, większość przyjaciół, znajomych poumierali, wynieśli się lub są za granicą. Dużo jest ludzi wahających się lub ambiwalentnie nastawionych w tym temacie absorbowało mą wyobrażnie. Ucieszyła mnie Twoja wypowiedż. Często myślę o tych latach, wagarach nad Wisłą, pierwszej miłości na ławkach Ogrodu Botanicznego i Szopie na Rakowickiej. Pozdrawiam.

11            -1