Niedziela, 30 września 2018 r.

Rafał Pietrzak: - Jesteśmy źli, bo znowu przegrywamy

- Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Korona stworzyła ją sobie i mogę powiedzieć, że i po moim błędzie zdobyła bramkę. Na pewno jesteśmy źli, bo znowu przegrywamy, ale wiemy jaki mecz nas czeka w niedzielę i będziemy się przygotowywać do tego, aby zgarnąć w nim trzy punkty - powiedział po meczu z Koroną Kielce, obrońca "Białej Gwiazdy", Rafał Pietrzak.

- Korona fajnie ustawiła się taktycznie w tyłach. Stwarzała nam tylko takie sytuacje, żeby wrzucać piłki z boku, a mają wysoki zespół i potrafią grać w górze. Pasowało im to, że tak graliśmy. Szukaliśmy luki i pchaliśmy piłkę w pole karne, nie udawało nam się to, ale mieliśmy swoje sytuacje. Szkoda, że nie strzeliliśmy, ale nie ma co ukrywać, przegraliśmy mecz, ale wiemy, że potrafimy grać. W niedzielę mamy najważniejszy mecz w sezonie i na nim będziemy się skupiać - zakończył wiślak.


 AG, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Jarek
Podsumowanie
Panie Pietrzak to nie Twoja wina tylko Lisa , dwa mecze i dwa punkty mniej , byliście lepsi ale tercet egzotyczny z Var wypacza wynik , dwa ewidentne karne i dwie setki Imaza do tego nieudolność Boguskiego w co najmniej dwóch sytuacjach , wygrajmy derby a bezpieczna przewaga 6 pkt nad Arką będzie utrzymana

21            -10
TTT
do ~~~Jarek
Uważasz, że bramka to nie wina Pietrzaka ? Bo ja uważam, że to jest wina jednego jak i zarazem drugiego. Zawodnik Korony nie miał prawa nawet oddać strzału z tej sytuacji a jak się skończyło widzieliśmy. Lis puszcza bramkę gdzie wybronił by to obrońca stojący na linii. Prawda taka że Pietrzak kolejny mecz gra mega Piach a jeżeli on gra piach to grę Lisa można ocenić jako mega gnój. Panowie bierzcie sie do roboty !!!

14            -1
~~~Jarek
Zza bramki
Pietrzakowi brakuje kilku centymetrów na rasowego obrońcę , wole tam Sadloka a Zorana na stopera , miejsce Pietrzaka to lewa pomoc , ale został dzięki kontuzji Chorwata , pewniakiem na obronie, to moje spostrzeżenia z trybun , wobec odejścia Małeckiego nie ma skrzydłowych na wymianę, co do bramki bramka Lisa 90% a Pietrzak i tak najłatwiej Go obarczyć za złe obliczenie lotu toru piłki

11            -1