Poniedziałek, 1 października 2018 r.

Martin Košťál najlepszym wiślakiem w meczu z Koroną

Piłkarze krakowskiej Wisły mają za sobą kolejny słaby występ. W meczu przeciwko Koronie biegali wprawdzie całkiem sporo, w końcu aż trzech zawodników "wykręciło" ponad 12 kilometrów, ale niewiele z tego ostatecznie wyszło. Porażka z kielczanami stała się bowiem faktem i została przez Was wyceniono bardzo słabo. Dość powiedzieć, ale po raz drugi w bieżącym sezonie żaden z wiślaków nie otrzymał choćby tzw. oceny "wyjściowej", czyli "piątki". Najwyżej oceniliście Martina Košťála, którego średnia nota to 4.95.

I przyznać trzeba, że Košťál był wyjątkowo aktywny w swoich poczynaniach, a żałować jedynie można, że jego strzału nie udało się dobić Jesúsowi Imazowi, albo że nie udało się wykończyć jego doskonałego podania - Rafałowi Boguskiemu.

A że tak się stało, więc nie powinno dziwić, że ani Imaz, ani Boguski nie "zakręcili się" w okolicach noty choćby cztery. Taką dostali bowiem jeszcze tylko Jakub Bartkowski, Marcin Wasilewski oraz Zdeněk Ondrášek. Na zwycięzcy oraz tej właśnie trójce - kończy się niejako linia "przyzwoitej gry".

Na samym zaś dnie wyników znalazła się para Mateusz Lis - Rafał Pietrzak, a więc poniekąd główni winowajcy straconej bramki.

A oto jak wygląda komplet ocen:

Martin Košťál 4.95
Jakub Bartkowski 4.23
Marcin Wasilewski 4.18
Zdeněk Ondrášek 4.09
Tibor Halilović 3.79
Jesús Imaz Ballesté 3.59
Rafał Boguski 3.09
Paweł Brożek 3.02
Zoran Arsenić 2.98
Maciej Sadlok 2.91
Dawid Kort 2.70
Rafał Pietrzak 2.53
Mateusz Lis 2.12
Atmosfera na trybunach 4.83
Gra zespołu: Korona Kielce 4.15
Praca sędziego - Daniel Stefański 3.48
Praca trenera Macieja Stolarczyka 3.30
Gra zespołu: WISŁA KRAKÓW 3.21
Gra Wisły w defensywie 3.19
Gra Wisły w ofensywie 2.97

Jakub Bartosz - grał zbyt krótko i nie był oceniany w tym spotkaniu.

W głosowaniu wzięło udział 1 285 osób.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Lando
TSW
Dlaczego Lis musi bronić??? Jestem pewien, że gdyby Buchalik bronił w Szczecinie i z koroną, mielibyśmy co najmniej 2 punkty więcej...

49            -13
~~~Jarek
Zza bramki
Oceny jak po meczu Legia-Dortmund 0-6 nawet Wieszczycki chwali Nas po sobocie, nie wykorzystali 5 setek dwa karne niepodyktowane sprawiedliwy wynik to 3-1 dla Nas, nie zawsze lepszy wygrywa

31            -15
GrzegorzS
Zawsze zadziwiają mnie noty sędziów kurcze
liczna rodzina. Stefański nas przekręcił na zywaca a tu.... Arsenić tez za nisko, owszem ma problem z wprowadzaniem piłki do gry, ale w odbiorze naprawdę dobre spotkanie moze ze dwa razy niepotrzebnie szedł do piłki utrudniając gre kolegom, może ze dwa razy źle się ustawił.

8            -15
~~~Kepass
Lis
Nigdy się nie rozwinie, jeśli nie będzie grać. Najpierw wszyscy chcą stawiać na młodych zawodników, a potem chcą ich zmieniać. Poza tym Buchalik też niejedną "szmatę" wpuścił. Ulreich swoim błędem praktycznie wyrzucił Bayern z Ligi Mistrzów, ale spotkało go ogromne wsparcie fanów(pomimo 30 lat na karku). Lis jest młody i musi popełniać błędy. Abstrahując od tego, że takie bramki zdarzają się większości bramkarzy w Ekstraklasie.

17            -27
~~~WislackiW islak
Z innej beczki...
Mamy jedno z najgorszych gniazd w esa, gość zachowuje się jakby nie znał przyśpiewek, w drugiej połowie meczu były max 4 różne przyśpiewki!

14            -9
~~~Jarek
Zza bramki
Lis niech broni mi to nie przeszkadza bo zalety Buchalika znamy. Tylko fakty bezlitosne zamiast lidera mamy minus 2-4 pkt

13            -11
GrzegorzS
Oby tem razem wrócił z reprezentacji
w lepszej formie niz ostatnio.

11            -1
kibic 357
Subiektywnie
Arsenić za nisko, wszedł po długiej przerwie i grał nie na swojej pozycji , lecz jak zwykle wykazał się zaangażowaniem, Lis niestety popełnia kardynalne wręcz szkolne błędy i należy spokojnie rozważyć , czy ma talent i warto na niego stawiać czy tez nic z niego nie będzie. Martwi postawa M. Sadloka , ostatnio gra słabo i niepewnie trudno wskazać tego przyczynę , lecz i tak lepiej od naszego jedynego przedstawiciela w kadrze - R.Pietrzaka. Co wyczynia ten człowiek to przechodzi ludzkie pojęcie . Pewnie nie tylko ja widzę potrzebę zmian i sugeruję aby Arsenić zagrał na stoperze z "Wasylem" a Maciek na lewej obronie. Obsada bramki to sprawa kontrowersyjna i pozostawiam do sztabowi szkoleniowemu. Czekaja nas derby , które musimy wygrać.

15            -2
~~~mex
Bartkowski zasługuje na powołanie
według mnie nie doceniamy tego chłopaka to prawda jego stroną poszła akcja ale ten chłopak pracuje na całej linii w ofensywie i defensywie z lechią też ciągną naszą grę cały czas do przodu.Zasługuje bardziej na powołanie niż na pewno Pietrzak a do tego jest młody z niego może być potencjalny zarobek w przyszłości.

15            -2
kibic z daleka
kasa
Jak pod ocenami po meczu z Pogonią napisałem, że tak graja pracownicy, którym się nie płaci 3 miesiące to mnie zminusowaliście. A dzisiaj trener Stolarczyk na Sport.pl otwarcie mówi, że chłopakom po prostu nie płacą. I co minusownicy? Gul śmignął?

9            -3