Środa, 24 października 2018 r.

Aż pięciu wiślaków zagrożonych pauzą za kartki

W spotkaniu ligowym 12. kolejki, z Legią Warszawa, aż czterech piłkarzy krakowskiej Wisły zostało ukaranych żółtymi kartkami. Byli to: Jakub Bartkowski, Rafał Pietrzak, Maciej Sadlok i Marcin Wasilewski. Każdy z nich gra na pozycji obrońcy i każdy ma już na swoim koncie trzy żółte kartki. A to oznacza, że w komplecie będą musieli uważać na kolejne napomnienie, bo to wyklucza ich z następnego występu ligowego.

Sytuacja jest o tyle nieciekawa, że przykładowo wyeliminowanie całej czwórki z gry mogłoby doprowadzić do sytuacji, w której w kolejnym spotkaniu trener Maciej Stolarczyk miałby ogromny problem z zestawieniem formacji defensywnej. Wszyscy bowiem to od początku bieżącego sezonu podstawowi defensorzy Wisły Kraków i pozostaje tylko kwestią czasu, jak swoje czwarte napomnienia jednak otrzymają. Pytanie tylko czy uda im się to zrobić w taki sposób, aby jak najmniej licznie osłabić zespół?

Dodajmy, że poza nimi trener Stolarczyk ma do dyspozycji w grze defensywnej jeszcze łącznie sześciu piłkarzy. Są to: Zoran Arsenić (także ma już na swoim koncie dwie kartki), Jakub Bartosz i Marcin Grabowski, a także trzech zawodników, którzy w bieżącym sezonie nie zagrali jeszcze ani minuty, a więc Kacper Laskoś, Matej Palčič i Piotr Świątko.

Poza wymienioną na wstępie czwórką, z trzema żółtymi kartkami - i to już od pięciu kolejek - gra Rafał Boguski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~FanNatic9 0ABG!!!
Dać szanse
ŚWIATKO

6            -17
~~~~the real thomas
...
naszym problemem nie będzie jak widać forma poszczególnych piłkarzy tylko wąska ławka, niestety... no ale jak nie ma kasy to tak jest...

15            -14
~~~FanNatic9 0ABG!!!
I jeśli chodzi o szanse
Dla młodych z clj to uważam że Ci najlepsi do pierwszej drużyny i 3-4 czasem w ekstraklasie i albo grasz albo bajo

3            -24
woytek1974
No to trzeba z Zagłębiem zagrać ofensywnie
Aby odciążyć obronę a obrońców uczulić aby mądrze się "wykartkowali", aby w kolejnych spotkaniach nie było tak, że braknie całej formacji. Tym bardziej, że rysuje się szansa na naprawdę dobry wynik.

24            -3
~~~Rozpierdu cha2018
Kacper
Kacper Laskoś jeszcze jest. Koniecznie 2 teraz trzeba wykartkowac np sadlok i bartko. Za nich zagra zoran i bartosz... po problemie. Potem Wasyla a Pietrzak to juz nie problem bo sadloka sie tam wsadzi. Tylko trzeba zacząć się kartkować☺panie Krzoska dyryguj tam odpowiednio😊Jarek jest debeściak,ogarnie temat

19            -4
~~~MarciN
Aaa
Trzeba się wykartkowac...ale z głową...

35            -1