Poniedziałek, 29 października 2018 r.

Rafał Pietrzak: - Graliśmy zbyt wolno

- W każdym meczu gramy o trzy punkty i dziś straciliśmy dwa. Nie jesteśmy zadowoleni, bo dwa razy wyszliśmy na prowadzenie i dwa razy straciliśmy bramki, więc te uczucia są mieszane. Graliśmy zbyt wolno, a gdy tylko przyśpieszyliśmy - mieliśmy okazje - powiedział po spotkaniu ligowym z Zagłębiem Sosnowiec, obrońca zespołu Wisły Kraków, Rafał Pietrzak.

- Wiadomo jak gra Zagłębie, że czeka na kontry, bo ma z przodu szybkich zawodników. To drużyna, która potrafi grać i to, że są na bodajże ostatnim miejscu w tabeli o niczym nie świadczy. Zagłębie jest w moim sercu i życzę im żeby się utrzymali w Ekstraklasie - dodał Pietrzak, który jak wiadomo urodził się w Sosnowcu i jest wychowankiem tamtejszego klubu.

- W meczu z Legią pokazaliśmy tam w drugiej połowie, że swoim nastawieniem możemy zrobić wszystko, a dziś dwa razy wychodziliśmy na prowadzenie i możliwe, że to nas uśpiło - uważa zawodnik.

- Zwłaszcza u siebie musimy punktować, więc są to dla nas dwa stracone punkty, ale już przygotowujemy się do meczu z Piastem - zakończył obrońca Wisły Kraków.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
bla bla bla

11            -4
~~~kibic Wisłełki
Rafał ogarnij się
Gra Obrońcy polega na szybkich powrotach. dziś 2 bramki to niestety Twoja i Maćka zasługa. Nie mówiąc już o bramce Carlitosa w W-wie gdzie też za wolno wracałeś. Gdzie twoja forma ! Weź sobie do serca, że prawdziwy Wiślak nigdy nie odpuszacza, a Twoja strona obrony dziurawa i to już kolejny mecz :(

50            -1
adaś
Reprezentant
Dawać Grabowskiego (albo Bartkowskiego czy Sadloka) za Pietrzaka! ileż można budować autostrad przeciwnikom po lewej stronie kiedy gra Rafał?!

35            -2
~~~kris7
Do AVE WISŁA - bla,bla,bla.....
Jego gadkę ująłeś idealnie. Jeszcze tylko zabrakło formułki, że wiedzą co zrobili źle i w następnym meczu to wyeliminują i już taka gra się nie powtórzy...albo jeszcze lepszej , że zapominają już o tym meczu...bo to że myślą już o następnym znalazło w Jego bla,bla,bla. I taki wywiad bla,bla,bla....powtórzony po raz kolejny....

15            -1
~~~~the real thomas
...
oni udają, że wam płacą, a wy udajecie że potraficie grać w piłkę :) sad but true... nie ma sianka nie ma granka, a szkoda bo dobra gra przyciąga kibiców i sponsorów...

13            -4
~~~jazda
jazda
Ewidentnie tak Pietrzak jak Sadlok nie dochodzą do przeciwnika. Przy 1 bramce aż dało się ją przewidzieć. Gość 2 metry od atakującego i czeka.

17            -1