Wtorek, 6 listopada 2018 r.

Jakub Bartosz w kadrze U-21

Jakub Bartosz otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-21, na mecze barażowe o awans do finałów Mistrzostw Europy przeciwko Portugalii.

Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 16 listopada o godzinie 18:00 w Zabrzu, a rewanż 20 listopada o godzinie 18:00 w Chaves.

Źródło: PZPN


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Inooo
Brawo
Brawo Jakub. Teraz czas by dostal tez szanse w klubie.

23            -10
~~~jony
W klubie nie dostanie raczej szansy
bo Stolarczyk nie lubi zmieniać składu a szczególnie RB9

25            -21
~~~Prezes.
Może to ratunek dla Pana Trenera - mój głos w dyskusji
W zaistniałej sytuacji Pan Trener musi niestety pójść po prostu po rozum do głowy, bo grunt pod nogami coraz bardziej gorący. Wątpliwe umiejętności trenerskie wystarczyły na kilka meczów. Wielka niefrasobliwość i brak jakiejkolwiek wiedzy trenerskiej (taktycznej, dotyczącej fizjologii, strategicznej) na wyższym poziomie widoczny już był na PP z Lechią, gdy zawodnicy do karnych byli zwoływani z "łapanki". Kibic wiślacki nie przepuści takiego "tumiwisizmu". Kardynalne błędy w ustawieniu drużyny, wystawianie zawodników na eksperymentalnych pozycjach (niedługo Lis zagra w ataku), czy stawianie na juniora Lisa (mam na myśli poziom wyszkolenia bramkarskiego) w bramce - spokojnie wywołują odruch w kierunku wyciągnięcia pożegnalnej białej chusteczki dla Pana Trenera. Myślę, że w takim klubie jak Wisła kolesie nie pomogą...nawet Ci z byłej drużyny.

10            -43
~~~tsS
Nie wiem
O co ten placz ze niegra. Przecież on mial dobre parę miesięcy u nas a po zatym gra padakę. Nie jest napewno lepszy niż ci co grają.

7            -10
~~~goal
Oby nie przesiedział obu meczów na ławce.
Choć najważniejsze jest, aby wrócił bez kontuzji, bo w obliczu tylu żółtych kartek pewnie będzie nam bardzo potrzebny.

12            -1
~~~kalkulato r
szkoda chłopaka
nie dostaje u nas szans, odejdzie i będzie jak z Urygą. u nas wiecznie wyśmiewany jak def pomocnik w Petrze środkowy obrońca na dobrym ligowym poziomie.

9            -1
seagram
walczak
wg. mnie najbardziej niedoceniany zawodnik u nas, zawsze zostawia serducho na boisku i szarpie, ale nie lepszy Rafał Boguski stary pryk, który już o nic nie gra tylko aby dociągnąć. Panie Trenerze Stolarczyk niech Pan bardziej stawia na młodych-oni są nasza przyszłością, a i sprzedać takich zawodników perspektywicznych można bedzie konketna kasę. Rafałka juz nie sprzedamy, Brozia też- ja wiem , że to Pana koledzy ale bez jaj - niech grają w oldboyach.

7            -1