Niedziela, 11 listopada 2018 r.

Rafał Pietrzak: - Jak stracimy trzy, to strzelimy cztery

- Mieliśmy w tym meczu sporo sytuacji i musimy je wykorzystywać, aby dobić przeciwnika. W drugiej połowie Zagłębie dostało trochę "tlenu", potrafili to wykorzystać, ale pokazaliśmy charakter do samego końca. "Broziu" wszedł, strzelił bramkę, i z tego się cieszymy, że zawodnicy, którzy wchodzą też pomagają drużynie - mówił po zwycięstwie nad Zagłębiem Lubin, reprezentacyjny obrońca zespołu "Białej Gwiazdy", Rafał Pietrzak.

- Na początku sezonu było to naszą bolączką, że mieliśmy sytuacje, ale nie strzelaliśmy, ale motto naszego trenera jest takie, że jak stracimy trzy, to strzelimy cztery i to nas cały czas obowiązuje. Cieszymy się, że mamy te sytuacje, ale musimy jeszcze wszystkie wykorzystać - dodał wiślak.

- Cieszymy się również, że zgarnęliśmy trzy punkty, bo założyliśmy sobie wygraną w każdym z sześciu ostatnich meczów i zrobiliśmy pierwszy krok do tego - zakończył.


 KK, Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


2    Komentarze:

Kosmaty
Wczoraj zdecydowanie lepiej w kwestii gry...
Zdecydowanie poprawił się względem ostatnich spotkań, w ofensywie widoczny i pożyteczny, za to bezsprzeczny duży plus i pochwały. Natomiast defensywa wciąż do poprawy. Centra po której padł samobój poszła z jego strony. Generalnie miał kilka sytuacji w obronie, gdzie zbyt łatwo pozwalał rywalom realizować ich plany. Generalnie defensywa zawsze byłą bolączką Pietrzaka, ale tak długo, jak w ofensywie będzie dawał co najmniej tyle ile wczoraj, to będzie ok. A jak jeszcze poprawi defensywę, to będzie już bardzo dobrze. Nasz obecny trener sam grał jako LO, to pewnie sporo mu podpowiada co i jak poprawić ;)

14            -4
~~~Kuba
Forma
Nigdy nie byłem jego zwolennikiem, nie mniej jednak nie da się nie zauważyć, że te bramki to nie tylko jego wina. Kostal, jest bardzo dobry z piłką przy nodze ale z grą obronną musi jeszcze dużo popracować. Odbiór, krycie i ustawianie się to dramat. Przez to i Pietrzak dostaje.

8            -6