Canal+ Sport: Dwóch wiślaków w jedenastce 15. kolejki

Po spotkaniu z Zagłębiem Lubin dwóch piłkarzy Wisły Kraków zostało wybranych przez redakcję stacji Canal+ Sport do najlepszej "jedenastki" 15. kolejki ligowej bieżącego sezonu. Na to wyróżnienie zasłużyli Rafał Pietrzak oraz Rafał Boguski.

Dušan Kuciak (Lechia) - Bartosz Rymaniak (Korona), Lasza Dwali (Pogoń), Rafał Pietrzak (Wisła Kraków) - Tomás Podstawski (Pogoń), Kamil Drygas (Pogoń), Michał Chrapek (Śląsk) - Maciej Jankowski (Arka), Ricardinho (Wisła Płock), Karol Świderski (Jagiellonia), Rafał Boguski (Wisła Kraków).

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

6    Komentarze:

~~~FanNatic9 0ABG! !!
pietrzak gra słabo . nie umiem zapobiec dośrodkowaniu
Pada Gool na 2-2😕 . Bogus ok i kostal 77 to jest gość! Cel do końca roku punktowac w każdym meczychu i będzie podium. Na meczu z jaga 15000 kibiców to minimum

@fanatic
Fanatic wyloguj sie do życia i daj sobie spokój z komentarzami bo nikomu sie tego juz nie chce czytac.

Satysfakcja
że wtedy kiedy bez mała wszyscy jechali po Bogusiu 26 sierpnia napisałęm: plusy i minusy oczywiście Bogusia 1.gra na małej przestrzeni piłką,pokazywanie się partnerom na pozycje,presing na połowie rywala, odpowiedzialna i ofiarna gra w obronie i dodatkowo ( młodzi uczcie się tego) perfekcyjne utrzymywanie własnej strefy obronnej, umiejętność wymuszenia faulu rywala i nie popełnianie takich na własnym przedpolu oraz brak strat na własnej połowie. I najważniejsze, Boguś cały czas jest w ruchu czym nie tylko pokazuje się partnerom ale również wymusza błedy rywali w ustawieniu. 2. Minusy - brak skuteczności Pytam więc dlaczego niektórych nie stać na odrobinę szacunku do zawodnika o najdłuższym nieprzerwanym stażu z Białą Gwiazdą .Zachwycacie się gwiazdami jednego sezonu lub rundy a jedziecie po gościu który od 12 lat - grając raz lepiej raz gorzej - nie przeszedł obok żadnego meczu, dając za każdym razem z siebie wszystko.