Czwartek, 15 listopada 2018 r.

Rodacy Zdenka Ondráška pokonali wybrańców Jerzego Brzęczka

Trwa fatalna passa piłkarskiej reprezentacji Polski, prowadzonej przez Jerzego Brzęczka. Pod jego wodzą "biało-czerwoni" nie wygrali jeszcze meczu, choć był to już ich piąty występ, a dziś przegrali po raz trzeci z rzędu. Ulegli bowiem w Gdańsku reprezentacji Czech, 0-1.

Polska - Czechy 0-1 (0-0)

0-1 Jakub Jankto (52.)

Polska: Łukasz Skorupski - Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora - Przemysław Frankowski (63. Jakub Błaszczykowski), Piotr Zieliński (69. Damian Kądzior), Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich, Kamil Grosicki (78. Arkadiusz Milik) - Robert Lewandowski.

Najlepszą okazję do tego, aby Polacy tego towarzyskiego spotkania nie przegrali miał Robert Lewandowski w 56. minucie, tyle że nie skorzystał z dokładnego podania od Przemysława Frankowskiego, po którym z najbliższej odległości nie trafił do pustej już bramki.

Obrońca krakowskiej Wisły, Rafał Pietrzak, który został powołany na to spotkanie, nie zagrał w nim - a gdy już jesteśmy przy wiślakach, to "tytułowy" Zdeněk Ondrášek był na to spotkanie powołany do kadry Czech, ale znalazł się na jej liście rezerwowej.

Redakcja

Tagi:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »

6    Komentarze:

~~~Stevie
Polska myśl szkoleniowa
Nie widzę tego z Brzeczkiem, w pierwszej połowie żal było patrzeć kto tak wolno gra piłka?!

25            -8
~~~tsS
Brzęczek
niech wyp... z kadry. Trenerem kadry powinien być doświadczony trener z sukcesami jeśli z polski to np. Skorża albo znane nazwisko zagraniczne a nie koleś z Wisły Płock bez jaj

26            -24
blade11
Mecz
Nie wiem po co Brzeczek kolega Pietrzaka w ogóle go powołuje na mecze jak w ogóle mu nie daje grać i jest chyba jeden z ostatnich do wejścia na boisko ale może tak humorystycznie już powołuje go bo ma diety płacone na kadrze bo w Wiśle wypłaty dawno nie miał :) albo może Nasz Wspaniały trener jak to o nim mówią jaki to nie strateg bóg wie kto dogadał się z zarządem Wisły zeby powoływał pietrzaka i wtedy uda się go pogonić za jakieś pieniądze i będzie miał z tego procent :) ale tak już na poważnie gramy dramat i trener który w Płocku został pogoniony przez furmana trenuje reprezentacje Jaja

W pierwszej połowie to Lewandowski
chciał i mógł grac jedynie z Grosickim. Obrona jakas szyta drutem, druga linia człapiąca. Do tego ogólny chaos, brak pomysłu na gre poza ideda laga na Lewandowskiego lyb Grosickiego. Wystarczyła elementarna gra Czeców i jaki taki presing i wyszło z tego ich prowadzenie. W drugiej połowie raptem po zmianach jakieś takie przyzwoite fragmenciki tonące w chaosie. Nie rozumiem idei tego meczu. Zamiast wyjść najsilniejszym składem na pierwsza połowe to był zabawa w koncepcje. Po co był ten mecz co on piwedział, że bez Glika to nie ma obrony. To i bez tego meczu było wiadome. Brzęczek powoli staje się nieporozumieniem i to ni dlatego, że przegrywa kolejny mecz, ale dlatego, że w jego działaniach nie ma żadnego sensu. Oby Portugalia walnęła nam z 6/7 bramek. To może będzie miał tyle honoru, że sie poda do dymisji i wróci na poziom Wisły Płock.