Poniedziałek, 26 listopada 2018 r.

50 występów Jakuba Bartosza dla Wisły Kraków

Spotkanie z Arką Gdynia było jubileuszowym występem dla Jakuba Bartosza. Młodzieżowy reprezentant Polski zagrał bowiem w wiślackich barwach po raz 50. w oficjalnym meczu.

Złożyło się na to 47 spotkań ligowych oraz 3 w Pucharze Polski.

Łącznie zdobył on w nich cztery bramki - wszystkie w spotkaniach Ekstraklasy.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~skate
niestety
Niestety kompletnie nie widać rozwoju u tego chłopaka. Szkoda.

24            -6
kaem1414
Minuty
A ile okazji w tym sezonie miałeś, żeby ocenić jego rozwój? Taki młody zawodnik powinien dostawać więcej minut. Gorszy od Boguskiego nie będzie, a ogarnie by mu pomogło być lepszym, a bogus już rozwijał się nie będzie.

11            -12
~~~Ja
Ja z innej beczki
Jeszcze niedawno pisałem (kibictsw) że przestępcy z TS rozwalą nasz klub, ale niestety redakcja nie publikowała moich postów. Ani żadnego potem, po prostu byłem blokowany. Zastanawiam się kogo stronę trzymali, bo dziś widzę że jakby zmienili priorytety. Na szczęście, ale wam też parę gorzkich słów się należy. Prawda jest taka że grupa przestępcza przejęła klub i chcieli go budować w drodze przestępstwa, narkobiznesu co udać się oczywiście nie mogło, ale doprowadziło to praktycznie do upadku SSA. Pani „prezes” jako słup była mocno zaangażowana w ten projekt i uważam że mocno „siedzi” w półświatku. Nie wiem jak ale żeby ratować Wisłę należy jak najszybciej odizolować ferajnę od klubu.

17            -9