Wtorek, 11 grudnia 2018 r.

Ekstraklasa: Marko Kolar i Mateusz Lis w jedenastce kolejki

Marko Kolar oraz Mateusz Lis zostali wybrani do najlepszej "jedenastki" 18. kolejki ligowej nie tylko przez redakcję Canal+ Sport, ale też zasłużyli na wyróżnienie Ekstraklasy SA. Dla Lisa to druga taka nominacja w bieżącym sezonie, dla Kolara dopiero pierwsza.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

GrzegorzS
Pogratulowac, w świetle zaś
nowych przepisów wprowadzonych przez PZPN fajnie, że Stolarczyk wprowadza do gry Plewke, ale potrzeba nam jeszcze kilku zawodników z tego pokolenia, bo w skłądzie na boisku będzie musiał zawsze być jeden adept aspirujący do piłki zawodowej.

30            -12
~~~Jatoja
Lis
Po takim meczu nie zdziwił bym się jak Lisem zainteresował by się jakiś zagranicznych klub. Swoją drogą dobrze że Stolar na niego mocno stawia. Plewka też z meczu na mecz lepiej. Chętnie bym zobaczył jeszcze Grabowskiego za Pietrzaka bo moim zdaniem ma duży potencjał a trzeba promować młodych.

28            -8
~~~klimas190 6
@GrzegorzS
zejdz na ziemie plewkanie daje nam kompletnie nic !!!!! w meczu z Jagiellonia nw czy chociaz raz odzyskal piłke tak to zaliczal puste przebiegi do tego byl kompletnie bezproduktywny jak to ktos kiedys dobrze powiedzial lepiej madrze stać niż głupio biegać plewka powinien sobie to zapisac na kartce i powtarzac jak rozaniec ;)

30            -36
~~~Pp78
Brawo!
Brawo Panowie! Oby tak dalej.

6            -1
~~~WisłaNaZa wsze
klimas1906
srutututu. Plewka mimo 18 lat w niczym nie odstaje od reszty zespołu. W niczym! W wakacje oglądając jego pierwsze mecze od razu wiedziałem, że to jest gość do pierwszego zespołu. Wygrywa rywalizacje z Tiborem, ponieważ jest na ten moment lepszy na pozycji obok Bashy od Tibora. Ten gość pójdzie za grube siano na zachód, bez wątpienia. Troszkę przypomina Lloncha, który również był mega szybki i błyskawicznie doskakiwał do przeciwnika.

12            -13