Środa, 19 grudnia 2018 r.

Adam Pietrowski dla Gazety Krakowskiej: - Chcemy stworzyć mocny klub

- Chcemy stworzyć mocny klub, zarówno dobry zespół, który będzie grał w ekstraklasie, jak i mocną akademię. Jest też wiele innych pomysłów, ale o tym poinformujemy już niedługo - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Krakowskiej" Adam Pietrowski, polski przedstawiciel firm, które przejmują udziały w Wiśle Kraków SA.

Pietrowski przyznał ponadto, że zarówno pochodzący z rodziny królewskiej Vanna Ly, który ma mieć udziały w Manchesterze City, jak i Mats Hartling - są poważnymi biznesmenami i Wisła skorzystać ma na tym, że ta dwójka zaangażowała się w "Białą Gwiazdę".

Zapowiedział on ponadto, że nowi właściciele pojawią się w Krakowie na piątkowym meczu Wisły z Lechem Poznań.

Całą rozmowę znajdziesz na stronie internetowej "Gazety Krakowskiej", tutaj »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


49    Komentarze:

Tochimo
12,2 mln miałoby być chyba jakoś ostatnio
Teraz że do 28, także nieco tak, no ,ekchem no..

18            -41
~~~Kafar
Duzo pytań
Np dlaczego mowią o klauzuli poufności a potem sypią nazwiskami? Dlaczego Wisła nie moze nic powiedzieć i udziela tylko lakonicznego komunikatu powołując się na ową klauzulę?

42            -5
nales
I super !
A co nam innego pozostało niż wiara ? Może przepowiednie GrzegorzaS lub waluty euro??

48            -6
~~~flagi
do SKWK
"Wszyscy, łącznie z nowymi właścicielami będziemy na piątkowym meczu z Lechem Poznań" napisze najprościej jak się da; NIE ZEPSUJMY TEGO.

98            -6
~~~cała Wisła zawsze razem
wszyscy na mecz !!
a może pokażemy nowym właścicielom którzy mają być na piątkowym meczu jak wygląda prawdziwy doping.?!

87            -6
woytek1974
Też chcę żeby Wisła była mocna
Ale liczą się fakty i możliwości a nie chcenie. Na razie musimy czekać na konkrety.

55            -6
~~~lopz
Kiepsko to wygląda
Wygląda na to że za tymi ludźmi nie stoją żadne poważne firmy ani kapitał. Zarząd powinien dalej szukać inwestora/kupca bo przelew ponad 12mln zł do 28.12 od tych Panów jest mocno wątpliwy.

45            -82
~~~omen
Oby szybko klub przedstawił jakieś konkrety
Bo co raz bardziej ferment zaczyna się wokół tych inwestorów robić

41            -11
~~~tabaluga
yyy
tak się zastanawiam czy niektórym z Was nic tu nie pasuje? Kasa miała być już a nie do 28 XII, co to za ludzie, nikt ich nie zna, poufność itd. A co było z Kwietniem, Ziętkiem, Włodarskim itd? Gadania miesiąc, audyty, szybkie przejęcie a gdy miało być po wszystkim, podpisanie umowy itd to co? Lipa, zero, nul. Tutaj wszystko odbyło się w ciszy, podpisano umowę i w ciągu jednego dnia wszystko chcemy wiedzieć? Na pewno ktoś kiedyś przyjdzie, przedstawi się, będzie konferencja. Tu już nikt z Wisły złotówki nie wyciągnie, to nie Meresiński, on wyciągnął pół miliona, my nie mamy na odwołanie od kartki Ondraszka. Będzie dobrze. Bo musi.

72            -6
kongo
Ludzie bez fermentu
Odchodzi bandziorka a to już plus .szukanie nieskazitelnosci u nowych właścicieli też jest śmieszne bo niestety do dużych pieniędzy nie dochodzi się jakoś specjalnie uczciwie.Cupial też ma sporo za uszami zresztą Włodarski też

84            -8
~~~DiegoLope s
Nie stać ich żeby przelać 3-4 mln euro
Od razu ? Czy tak postępują ludzie ,którzy mają pieniądze ? Będą zbierać grosz do grosza do 28 ? Zaczyna to smierdzieć jak dla mnie.

42            -85
~~~Dawid BN
do...Cała Wisła Zawsze Razem
jestem tego samego zdania żeby doping wrócił ten dawny co na meczu bluzgi były bardzo sporadyczne... nie dorównujmy sąsiadce... Ave Wisła

82            -3
~~~Andi.Klin y
Tak na trzeźwo.
Opinie, czy jest dobrze czy jest dalej bagno będziemy wiedzieć po pierwszych wplatach na konta naszych zawodników i do ZUS czy US. Dlatego na te chwilę wolę dmuchać na zimne i wierzyć, że będzie dobrze. Wydaje mi się, że wiele będzie - niestety - zależeć od spotkania z prezydentem, bo głównym celem inwestycji naszego kambodżańskiego właściciela będzie miasto a nie drużyna Białej Gwiazdy. Jeśli dojdzie z nim do porozumienia, to może będą też inwestycje w drużynę. Kwoty 130 mln złotych o których się mówi, to jak opowiadanie bajk dla dzieci, ale takich do lat 3, bo starsze to się na takie bajeczki nie złapią.... Musimy być cierpliwi i po czynach i poznamy, a nie po słowach. Mówiąc szczerze wolałbym nasz kwartet z ubiegłego tygodnia, bo ich znamy i wiemy, że mieli uczciwe zamiary w stosunku do klubu i jego kibiców...

36            -4
~~~Kristof/
Dla mnie jasne
Zobaczymy te 12 baniek jak świnia niebo,ten Pietrowski to większy kłamczuch od Sarapaty i Meresinskiego

24            -54
T0RETT0
Już koniec z plotkami
Przecie zapowiedział On.. że nowi właściciele pojawią się w Krakowie i konferencja będzie na piątkowym meczu Wisły z Lechem Poznań... PO BILETY.. chcecie IV lige.. bo ja nie.. Przecież my nic nie ryzykujemy i tak nam groziła 4liga...

78            -4
Burczga28
Panowie
apeluję o zachowanie spokoju bo bardziej w dupie niż jesteśmy już chyba nie powinniśmy być. Ktoś pisał z deszczu pod rynnę, a mi się wydaje że pod rynną jesteśmy już jakiś czas. Jeśli gość mówi prawdę a nie mydli oczu jak nasza pani prezes to powinno być bardzo dobrze. Na razie to są puste słowa, a za nimi powinny iść czyny i jeśli ma być jak ten gość mówi to powinniśmy się o nich przekonać już na dniach. Też byłem najarany na to jak szczerbaty na suchary, ale postanowiłem zachować spokój. I tak jesteśmy w dupie od dłuższego czasu to parę dni w tą czy w tamtą nie zrobi różnicy. Skoro piłkarze do dzisiaj nie złożyli wezwań do zapłaty więc musieli zostać solidnie przekonani bo jak wiadomo nasza paniusia nie raz już ich wydymała.

49            -2
~~~FanWisły
...
Wiecie czym to pachnie? Hmm. Patrzcie. Po twiterze chodzą plotki, że w piątek mają być palone jakieś flagi. I to może być pięknie wszystko zaplanowane. Po pierwsze TS sprzedał klub więc umywa ręce, może znalazł byle kogo podstawionego kupca,który decyduje, że pieniądze będą przelane dopiero do 28.12 czyli już po meczu prawda? To jedziemy dalej. Może całe to palenie flag jeśli ma być i Ci nowi podstawieni inwestorzy są czystą gra? Niby nowi właściciele zobaczą syf, palone flagi i powiedzą, że się wycofują, że nie będzie przelanych pieniędzy i tym o to sposobem klub zostanie zdegradowany, ale nie z rąk TS. Wszystko pachnie mi układem między TS, kibolami i podstawionymi kupcami. Zobaczymy.

26            -33
~~~22ABG22
Bez palenia flag w piatek?
Nie znosze Lecha rowniez (zdrowy Wislak), ale zeby nam to nie zaszkodzilo przypadkiem. Nam czyli 122-letniej Wisle Krakow.

60            -5
~~~zwierzyni ecki
wiarygodnosć
@kongo kolego 100% prawdy napisałeś a nie którzy to niech sobie kubeł zimnej wody wyleją na głowe;-)

19            -3
~~~kazek
Niepokoi mnie, że bardzo mało wiadomo
znalazłem stronę, na której napisano, że Vanna Ly ze wspomnianej firmy, to...kobieta. Zamętu ciąg dalszy, czekam na jakieś konkrety

13            -13
~~~stachu
nie komentuje
bo na razie nie ma czego komentować oprócz doniesień medialnych.

21            -3
GrzegorzS
DiegoLopez czy jak Ci tam
głupoty trolu piszesz. Wytłumacz może z jakiego tytułu ktoś może w klubie dziś przelać z konta na konto choćby 1 zł. Ktoś musi to podpisać a ktoś złożyć kontrasygnatę. Nowy prezes musi złożyć papiery do Sądu zmiany musza być przez sąd klepnięte. Sąd musi zarejestrować nowe papiery Spółki i ukonstytuować jej władze, nowy Prezes musi objąc funkcję. By nie blokować procesu. Sarapata złożyła natychmiastową dymisję. Właściciel powołał nowego Prezesa, ale to musi zarejestrować Sąd właściwy domiejsca działania Spółki. To się robi szybko, ale jednak trzeba te parę dni. I dopiero wówczas będą możliwe patności. Jak Sąd zarejestruje zmiany to nowy prezes podpisze dokumenty przelewu na tym kontrasygnatę złoży obecny stary wiceprezes. Potem owołają wiceprezesa i powołają nowego to musi zarejestrowac Sąd. Na dziś Spółka ma tylko wiceprezesa, który sam nie jest władny zapłacić z kasy Spółki nawet za srajtaśmę do kibla. Więc nie troluj i nie pisz głupot.

37            -24
kajus19
Niewierny Tomasz.
Chciałbym się mylić , bardzo chcialbym się mylić i za pomyłkę ponieść nawet jakąś karę , ale sprawa mi śmierdzi , nie podobają mi się dotychczasowe osiągnięcia pana P., nawet ładnie wyglądają ale prezencja jakaś taka bardziej kibolska. Chciałbym mieć jakieś gwarancje dla A.Głowackiego i całej kadry szkoleniowej - o tym nie słyszę , mój brydżowy nos podejrzewa , że to mogą być lu dzie podstawieni. Największe osiągnięcie menagerskie pana Pietrowskiego piłkarz Chinayama był do wzięcia z LZS Piotrówka w woj.opolskim , nie ma gość renomy w środowisku. Nawet jak się odgraża kibolom to brak mi w tym dyplomacji . Wątpliwościami się dzielę a nowym inwestorom życzę SUKCESÓW sportowych i biznesowych !

20            -14
~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
Mam duże wątpliwości ! Po co czekać do 28 X II z kasą ? Pan Pietrowski mówi, że zna Matusiaka, a Matusiak mówi, że go nie zna. Pietrowski mówi, że Alelega ma udziały w Manchaster City, a na stronie ManCity sa wymienieni właściciele 100% a o Alelega cisza. Zreszta informacji o Alelega mało . Ly Vanna, wg Pietrowskiego członek rodziny królewskiej - zero wiarygodnej informacji w sieci na ten temat w internecie. Vanna chciał kupic akcje Genoi - spławili go jako niewiarygodnego. Podobno ma 12 klubów........Hartling rzekomo szwedzki multimilioner , nie ma go nawet na liście 180 najbogatszych Szwedów, z których najbiedniejszy ma miec 400 mln. złotych. O co tu kurcze chodzi? :-( może chodzi o cenne grunty ? Pożyjemy zobaczymy.Może będzie dobrze.

33            -23
~~~Baster
@GrzegorzS weź już Ty clownie zniknij stąd
Sarapate sami wywali na zbity pysk a nie sama się zwolniła!! Wiemy ,że uwielbiasz jej wchodzić w .... bez masła. Każdy ma Cię gdzieś buraku. Czytać już się nie da tych Twoich wypocin. Jedyne co potrafisz to obrażać innych jakby to było Twoi koledzy. Jak ktoś ma inne zdanie niż Ty to od razu musi być głupi i w ogóle. Stary a zachowuję się jak dziecko.

41            -10
woytek1974
Róbmy swoje!
Takie sytuacje jak ta pokazują jak istotni są kibice. Kibice, którzy są niezależni i którzy zawsze dbają o dobro klubu. Nam potrzeba działania dla dobra Wisły. Bo wszystkich, poza kibicami można wymienić. A w piątek bez względu na wszystko przyjdźmy podziękować piłkarzom. Zasłużyli na to.

27            -5
szymasss
cierpliwość
Sprzecznych informacji sporo krąży w sieci. Najlepiej zachowajmy umiarkowany optymizm i poczekajmy na rozwój wypadków. I co najważniejsze: kupmy bilety na mecz z Amicą, wypełnijmy stadion po brzegi (darujmy sobie palenie flag!) i podziękujmy piłkarzom za tą rundę. Zróbmy po prostu swoje. Co będzie to będzie. PS: żeby się nie okazało, że Ci dwaj Panowie rozegrali tego Pietrowskiego jak Meresiński Citkę...

21            -4
~~~grave
po gowno
ciekawe czy jak ty bys kupił jakas firme z długami to tak chetnie bys na drugi dzien zasilał jej konto kasa bez sprawdzanie i grzebania w papierach czy czegos wiecej tam nie ma

16            -3
Henry
Formalnosci
Przekazanie 12 mln na konto TS . Wymaga poważnej dokumentacji od uprawomocnienia sie umów po transfer pieniędzy przez banki . To wymaga trochę czasu i termin28.12 nie jest tu jakimś odległym wręcz przeciwnie to bedzie wymagać trochę roboty . 24 do 26 należy nie brać pod uwage . Jeśli pieniądze 28.12 bedą to można otwierać szampany tu juz cudów w najbliższej przyszłości nie bedzie . Transakcja bedzie monitorowana przez banki , urzędy skarbowe ( musi być zgodnie z prawem przez bank zgłoszona do nich)klika mniej lub bardziej tajnych sluzb kilku krajów . Jeśli sie to dokona to nie bedzie podstaw aby nie zaufać nowym inwestorom i ich wesprzeć obecnością na stadionie i pozytywnym dopingiem naszego ukochanego klubu . Zreszta jaki mamy obecnie wybor jak nie nadzieja?

42            -4
~~~W....
W..
Zygam waszymi komentarzami.. Jest ts, lament ze 4 liga.. Jest nowy inwestor, lament bo z kambodzy.. Zamiast sie cieszyc to wy tylko potraficie lamentowac.. Zalosne...

77            -10
~~~Marc2
żeby nie było jak z Zawisza...
Czytam zapowiedzi obsady najważniejszych stanowisk. Powiem tak: mam wątpliwości. Prezesem ma zostać menago i dyrektorem sportowym ma zostać kolejny menago. Wnioskuje, że klub może mieć strukturę i cele jak Zawisza za czasów R. Osucha. Kupić na pęczki, sprzedać na pęczki, grać będzie ten, na którym możemy zarobić. Wiem, trenerem I drużyny będzie dalej Stolar, człowiek kryształowy i uczciwy. Trenera mozna z czasem zmienić i kręcić lody. To nie byłby dobry model. Obym sie mylił.

7            -22
~~~Slafko
A ja myślę
Że ten nieudolny tragiczny zarząd w obronie własnej dupy postawił tych ludzi i zobaczymy G... A nie kasę... tak czuje bo jest zbyt mało konkretów do uja!

15            -27
Kosmaty
Niecały tydzień temu!!
Niecały tydzień temu wszyscy płakaliśmy nad Wisłą i każdy jeden z nas uważał, że KTOKOLWIEK będzie lepszym właścicielem niż TS. No to przyszedł nowy właściciel, to zaczynają się płacze, że nie jest to gość z pierwszych stron gazet i że wygląda na mocno wątpliwego. ZDECYDUJCIE SIĘ!! Generalnie sam jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać. Też mam sporo wątpliwości, ponieważ jest trochę nieścisłości, choćby taka, że Vanna nie lubi udzielać się medialnie, ale w piątek ma być konferencja prasowa z nowymi właścicielami. Druga kwestia że nie idzie czegokolwiek wyszukać na jego temat, poza kilkoma zdaniami jak to chciał inwestować w Genoi (przede wszystkim w mieście, ale także o luźnych rozmowach na temat klubu) i tym podobne. Jednak chcę dać im szansę by pokazali kim tak naprawdę są. Czy wywiążą się z warunku przejęcia klubu (przelew na 12 milionów, co do którego od początku była mowa że ma być najpóźniej do 28 grudnia) to na początek. Jeśli to zrobią, to będę przyglądał się dalej, jak będzie wyglądało okienko transferowe (o którym mówią, że będą mocne 3-4 transfery), co będzie się działo jeszcze później... Kilka dni temu już pogodziłem się z bankructwem Wisły i przywitałem od nowego sezonu 4 ligę, więc jeśli ci nowi właściciele okażą się lipą, to tak naprawdę nie zmienia się nic. Wiśle bardziej nie zaszkodzą, bo gorszej sytuacji już być nie może. Kasy z klubu nie wyprowadzą, bo nie ma co (a jeszcze trzeba na starcie włożyć trochę milionów). Ba nawet jakby chcieli tylko spieniężyć zawodników i nawiać z kasą... to też jest niemożliwe (jak nie włożą 12 milionów, to nie będzie kogo spieniężać, a jak wepchną i będą wciąż mieli piłkarzy... to patrząc na to kogo mamy i jak długie mają kontrakty wszystkich razem wziętych nie sprzedadzą za więcej niż 10-11 milionów, więc i tak byliby w plecy). Bardziej klubowi nie zaszkodzą, nie da się. Zatem skoro nie ma nic do stracenia, to możemy tylko zyskać. Dla tego zamiast narzekać że zamiast gwarancji spadku do 4 ligi istnieje tylko niebezpieczeństwo spadku do 4 ligi (jeśli zamiast naszych marzeń zmaterializują się nasze obawy) poczekajmy na wydarzenia, które mają nadejść, być może będziemy mile zaskoczeni (jeśli zamiast naszych obaw zmaterializują się nasze marzenia). Jak pisałem: bez nowego właściciela Wisła i tak już była bankrutem i tylko zawiłości językowe/prawne stanowiły inaczej.

65            -9
Jazz
.
Podsumujmy: luksembursko-brytyjskie konsorcjum za którym stoją Francuz z Kambodży i Szwed kupuje w Szwajcarii polskiego bankruta... Brzmi jak cytat z jakiejś polskiej komedii sensacyjnej, prawda? Konkretów żadnych, nic nie wiadomo ani o właścicielach ani o firmach. Jedyny konkret to byłaby osoba Pietrowskiego, bo gość udzielił paru wywiadów (osobiście?). Byłby to konkret, jakby nie okazało się, że ten Pietrowski to tak naprawdę też nie wiadomo kto to. W zasadzie jest to gość, który kiedyś sobie pyknął fotkę z Bońkiem i tyle o nim wiadomo na pewno.W tym przypadku Meresiński był ciut lepszy, on miał przy boku Marka Citkę, tamto przejęcie firmowała więc chociaż jedna osoba o której było coś wiadomo. Ale są święta, gwiazdka, mikołaj, może stanie się cud i ten zlepek absurdów wbrew wszystkiemu stanie się faktem prawdziwym :) na wszelki wypadek jednak wybierzmy się wszyscy na mecz z Lechem tak jak gdyby to miało być pożegnanie z Wisłą :)

43            -20
T0RETT0
AAAAAAAAAAAA wy dalej to samo
Przestancie już spekulować co ku..a piszą.. zazdrość w morde sciska.. Gdzie byliśmy w czoraj rano w dupie i też pisano i spekulowano.. sam (Baszczu. Kosa i Majcher) potwierdzili że są z grubą kasą.. Poczekajcie jeszcze 24h do koferencji ... A teraz po bilety..

29            -6
Niewierny Tomasz
A jedna...
wolałbym Romana Abramowicza.

10            -11
mackub
nie wiem
Podobnie jak wszyscy na tym forum nic nie wiem na temat naszych nowych, potencjalnych właścicieli. Ale wiem jedno: jeśli już ktoś ma nas okraść to lepiej obcy niż swój, który ma usta pełne frazesów o miłości do Klubu a w tym czasie kosi nas na 20-30 baniek. Marzenka i jej mocodawcy to hipokryci i kanciarze najwyższych lotów, okradli i prawie doprowadzili do upadku "swój" ukochany Klub. I za to powinni zostać ukarani. A tak swoja drogą to nic nie ryzykujemy: tereny należą do TS a nie do SA a jedyny majątek to karty zawodników i jeśli ci ostatni nie dostaną kasy to odejdą za darmo i karty są zero warte. Więc poza kompromitacją i spadkiem do IV ligi co nam grozi?

26            -5
~~~MachineMa n
Wpisać Wisłę na listę Polskich Dóbr Narodowych
i zabronić przejęcia tego wspaniałego klubu przez gołodupców, złodziei i oszustów.

14            -12
~~~Resoviak
Ryzyko
W sumie niczym nie ryzykujemy

30            -5
~~~Czester
Coś czuje
Coś czuje że panowie chcą zarobić przejęli klub trochę wsadza a potem sprzedadzą z zyskiem. Pan z Kambodży ma być udziałowcem w Manchesterze City i Slavii Praga może i tak ale mniejszościowe bo w jednym królują araby a w drugiej Chińczycy i tu pytanie czy nie w tym rzecz pan z Alelega nie chce namówić potem do wejścia albo arabów albo chińczyków.

21            -11
~~~Kibic z Polski
Kibic z Polski
RMF FM :Tropem firmy ruszył londyński korespondent RMF FM Bogdan Frymorgen: udał się pod adres firmy Noble Capital Partners. Okazało się, że pod numerem 106. na ulicy Mount Street w centralnym Londynie, w bardzo popularnej i bardzo zamożnej części miasta, na partnerze budynku mieści się sklep z cygarami. :rotfl: :-( :rotfl: Więcej Wisła Kraków -RMF FM

21            -27
~~~ZaWsZe TS
Alelega
Capital : 13 600 €:lol: :-(

17            -29
~~~Janko Buszewski
22ABG22
122 latka to Wiselce stuknie....za lat 10;-) a co do reszty.. pelna zgoda.Tych z Poznania nie lubie bardziej od Legii,ale jakies gowniarskie harce w stylu palenia flag,uzerania sie z ochrona,akcji strazy pozarnej i co za tym idzie brzydkiego przekazu idacego dalej w swiat,nikt chyba z logicznie myslacych kibicow nie pragnie!?My juz od dawna jestesmy na cenzurowanym po filmie Jadczaka, wiec ewentualne kary finansowe,zamykanie trybun etc na pewno nam nie pomoze.Aha,i jeszcze jedna uwaga kolego Lech upadl juz kilka lat temu.W piatek gramy z Amica:-)

29            -2
pauleta19
Spółka Krzak
Wygląda mi to na akcję bliźniaczo podobną z Meresińskim. Słodkie słówka i prawdopodobnie brak pokrycia w faktach. Najpierw kibole przejęli TS, później Wisłę SA, a teraz będą prać pieniądze przy pomocy "kambodżańskiej rodziny królewskiej"?

11            -38
~~~Wislakwis lak
Wyluzujcie!
Czemu znowu między sobą robimy zamęt? Kocham komentarze z cyklu „dlaczego jeszcze nie zapłacili? Na pewno to kłamcy i złodzieje”. Ludzie opamiętajcie się. Zagraniczny inwestor w normalnych warunkach na finalizację takich transakcji ma około 14 dni. Oni chcą to zrobić w 7 wliczając w to jeszcze święta :) piszecie, że nie ma nic w necie - nie wszyscy bogaci ludzie uwielbiają się afiszować ze swoim bogactwem :) to czy firma ma kapitał zakładowy 1000 € czy 100x więcej nie czyni jednej firmy bogatszej od drugiej :) trochę więcej optymizmu, a przede wszystkim cierpliwości. Prawdą jest ze sam Pan Cupiał - osobiście, nie jacyś tam ludzie jego „zaufani” - nadzorował transakcje. Jestem spokojny o dobro klubu. Do zobaczenia na stadionie w piątek :)

38            -4
~~~Crac33
Wisla
Obyscie tylko tym swoim paleniem flag nie spieprzyli wszystkiego...a byc moze tak to wlasnie ma sie zakonczyc

30            -6
~~~Acharavi
Czym Wisła w tym momencie ryzykuje?
bo w perspektywie jest gra w 4 lidze,więc tak tylko pytam...

17            -2
kazo73
Do kibiców
Zdaje sobie sprawę że mnie zlinczujecie,ale jestem przekonany że przelewu nie zobaczymy!! Jestem jak najbardziej za, by wszystko co obiecują lub chodz w części zrealizowali potencjalni inwestorzy.Ale według mnie za dużo jest znaków zapytania? Jeśli się mylę i zostaną przelane obiecane 12,2 milionów zł. To z przyjemnością wszystkich kibiców przeproszę i będę błagał o wybaczenie.

22            -7
~~~Alcomindz
.
Nie siejcie fermentu!

8            -4