Piątek, 21 grudnia 2018 r.

Adam Nawałka: - Kluczem do zwycięstwa konsekwencja

- Trudny mecz, a kluczem do zwycięstwa jedno słowo - konsekwencja. Zawodnicy włożyli w to spotkanie dużo serca, należą się brawa za upór i grę do ostatniego gwizdka. Czasami żeby wygrać, trzeba zostawić dużo właśnie tego "serducha". Wisła postawiła bardzo trudne warunki, gra ciekawy futbol, ma pomysł na grę - powiedział po meczu Wisły z Lechem, trener drużyny z Poznania, Adam Nawałka.

- Wiśle życzę powodzenia, aby w dalszym ciągu mecze, czy to z Lechem, czy z innymi drużynami, rozgrywała jako Wisła Kraków, jako marka, która jest w Polsce mocnym klubem, aby funkcjonowała na wysokim poziomie, bo wtedy wszystkie inne zespoły czerpią z tego korzyści - dodał.

- Jestem trochę rozczarowany tym, że nasz pierwszy mecz był przegrany. Chcemy mieć coraz więcej radości z gry. Bolała nas porażka z Cracovią, ale taka jest piłka. Za dotknięciem magicznej różdżki nie można spodziewać się od razu zmiany o 180 stopni. Pracy jest bardzo dużo, zawodnicy spędzają wiele godzin w klubie. Nie siedzą i się nie nudzą, bo czas mają wypełniony pracowicie i widać tego pierwsze efekty. Punkty zdobyte w końcówce roku będą ważne wiosną, bo Lech będzie wtedy w jeszcze lepszej dyspozycji. Jestem o tym przekonany - zapewniał Nawałka. 


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~4move
Adam
Adam jesteś taki sam jak prawie wszyscy w tej branży, masz tyle kasy i nie jesteś w stanie pomóc Wiśle!! Gdzie jesteście wszyscy którzy dzięki Wiśle istniejecie?

21            -36
~~~Misioł
Faken bzury gadasz
Wisła była lepsza, strzał z d.. po przypadkowej piłce i udało Wam się wygrać.

61            -2
~~~22ABG22
Nawalka - trener nudny
Lech gral dokladnie to samo co Gornik Nawalki ongis czyli stanie na wlasnej polowie i antyfutbol.

26            -7
MauroFan
Adaśko mydli oczy
Panie trenerze, troszkę obiektywizmu :) dziś na boisku zostaliście zdominowani, farcik niestety i macie 3pkt, ale z gry Wisła lepsza choć mocno osłabiona. Przynajmniej tak to widziałem z trybun

37            -3
~~~Name
Mauro nie kompromituj się
Statystyki dobrze przedstawiają to Twoje "zdominowanie". Mecz co najwyżej na remis, kopanka i kto szczęśliwie strzeli to wygrywa.

13            -2
mackub
niski pressing
I w zasadzie tyle w temacie. Nudny i monotonny futbol amici jak kiedyś górnika gdy Adaś był trenerem. Denne zagłębie grało w piłkę ostatnio a amica czekała na kontry. Może to i do czasu skuteczne ale żałosne. Mecz z Japonią się przypomniał...

11            -2