Wtorek, 1 stycznia 2019 r.

Życzenia noworoczne! Normalności dla nas wszystkich!

Nastał Nowy Rok, rok 2019, i z tej okazji pragniemy - poza standardowym życzeniami zdrowia i pomyślności - życzyć też wszystkim Wiślakom... normalności! Tego, aby naszą Wisłą rządzili ludzie, którzy naprawdę mają ją w sercu, a nie we własnym portfelu!

Życzymy, aby cyrk z kambodżańsko-szwedzkimi "przebierańcami" w roli "pseudo-właścicieli" naszego klubu, jak najszybciej się zakończył. I miejmy nadzieję, że przynajmniej na koniec tej farsy zachowają się z jako takim honorem i oddadzą Wiśle to, co do nich nie należy!

Tego co jednak chcielibyśmy najbardziej, to wspomnianej we wstępie "normalności". Zamiast mrzonek o zespole, który podbijać ma "z niczego i na już" połowę piłkarskiej Europy, życzmy sobie, aby ludzie, którzy dla naszego klubu pracują, nie byli mamieni obietnicami nie do spełnienia, a kibice okłamywani wizjami, na które nie ma pokrycia.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

osjan
Życzenia
Życzę Ci Wisło dobrego gospodarza, który sprawi, że znów popłyniesz ku sukcesom, a Biała Gwiazda zaświeci najpełniejszym blaskiem.

34            -3
woytek1974
"Coś być musi do cholery za zakrętem"
2019 - to będzie dla nas trudny i bardzo pracowity rok ale zwycięski! Tego Wam i sobie życzę!

29            -5
~~~Mortal
Nowy rok
Nowe rozdanie... bez Ludwika i jego misiowiczów

42            -3
~~~Wojtek
Życzenia
Dziękuję Redakcji Wislaportal.pl za super robotę w 2018 i życzę Wam i całej Wiślackiej Rodzinie udanego roku i lepszych wiadomości w 2019! Osobiście jest mi już wszystko jedno czy Wisełka wyląduje w C-klasie czy zostanie w Ekstraklasie - jedynie zależy mi na tym, aby pozbyć się tego „raka” który zżera ją od środka... wtedy Wisła jako klub przetrwa wszystko. Kluczem do tego jest jednak kompletna finansowa transparentność! Tylko w ten sposób można odzyskać zaufanie kibiców i liczyć na ich finansowe wsparcie (przykład Socios!). Wiem wiem, ktoś powie: prywatna spółka nie ma obowiązku upubliczniać informacji w sprawie swoich finansów - problem w tym ze spółka akcyjna Wisła może w tym momencie tylko przetrwać gdy wprowadzi pełną transparentność finansową i przestanie na kilka najbliższych miesięcy zasłaniać się kauzulami poufności itp. I na koniec krótka prośba do Redakcji: zaktualizujcie artykuł do poprzedniej wersji - akapit odnoście Marzeny Sarapaty był jak najbardziej na miejscu! Pozdrawiam;)

18            -11
~~~slawit
Nowy Rok
A ja życze aby wkroczył wreszcie prokurator a za tymi pseudowłascicielami wysłano ENA i list gonczy Interpolu ich miejsce jest za kratkami.

34            -2
thomas77
precz z układem w zarządzie z kibicami
Tylko ktoś nowy z zewnątrz i swoją miotłą zrobić musi porządek!

46            -2
~~~goal
Bardzo dobre życzenia, bo mogą się spełnić z dnia na dzień.
Wystarczy, że ABW wczesnym ranem dokona zatrzymania wszystkich odpowiedzialnych za ustawkę z wielokrotnymi przejęciami klubu. Wykaz osób posiada dziennikarz Szymon Jadczak. Wtedy wszyscy będą mieli szczęśliwy Nowy Rok. ABW zrobi dobry wynik, portale będą miały wejścia, jak nigdy, kibice odzyskają radość życia, prawnicy zdobędą nowych klientów, środowisko radców prawnych poczuje się oczyszczone, a Wisła przestanie być pośmiewiskiem i wróci do normalności. I tej normalności życzmy sobie wszyscy z Nowym Rokiem.

44            -3
~~~Greg
Normalnosc
Normalnosc ta dziennikarska to rowniez brak cenzury na Wisla Portal.....

19            -2
woytek1974
Życzenia dla osób odpowiedzialnych za Towarzystwo Sportowe
Los piłkarskiej Wisły jest w Waszych rękach. Ciąży na Was ogromna odpowiedzialność. Działajcie tak, aby już nigdy żaden Kibic Białej Gwiazdy nie czuł się naciągnięty i wykorzystany. Totalnej Transparentności Wam życzę.

20            -5
~~~Taki koleś
zamiast
Ekstraklasy pod zarządem ludzi z TS powiązanych z gangsterką, którzy rozkradli Wisłę, 112 LETNI KLUB, wolałbym zacząć z Z klasy... Co wy w ogóle piszecie, że znów chcielibyście wrócić pod ten bajzel?!!! Widzę, że już jest robiony podkład pod przejęcie Wisły przez Socios, aby było tak jak było. Wolałbym już zacząć z C klasy, a naszym właścicielem może być nawet Krakowski Kumpir, byle się odciąć od TSu.

17            -13
~~~22ABG22
Nigdy wiecej Cupialow w Wisle
Chlop zostawil Wisle z 59mln dlugu. Cale ostatnich 7 lat to konsekwencja nieudolnego zarzadzania Wisla przez BC.

7            -27
~~~Kristof/
Wczoraj Ziobro przyznal,że w sprawie Wisly dwie prokuratury
Mam nadzieję,że za parę dni zobsxze Sarapatę w kajdanach

12            -1
~~~goal
Przełom roku, to czas na plebiscyty .
Drużyna piłkarska wraz ze sztabem szkoleniowym - tytuł Białej Gwiazdy 2018 roku. Oba Zarządy na czele ze skompromitowaną prezes - tytuł Dzbana 2018 roku.

6            -2
wilkrobert13 2
Powiadają..."co Nas nie zabije to Nas wzmocni".
Jeszcze żyjemy,przynajmniej w moich żyłach Wisła płynie.Powodzenia w nowym roku,by koszmary byłego były tylko cieniem wszystkiego najlepszego.

4            -2
~~~AVE WISŁA
TYLKO WISŁA
w styczniu dukat mowił ze ze za rok nie bedziemy mieli dlugow link »

7            -3
SMOK
I żeby
Kibice nie byli okłamywani co do właścicielstwa oraz wypływu pieniędzy na bliżej nie poznane cele. Ja życzę wszystkim działaczom, którzy maja Wisłę w sercu przejrzystości w działaniu i bez strachu przed rekinimi zębami. Wszystkim kibicom Wisły super emocji z każdego meczu i dużo zwycięstw. Zawodnikom braku kontuzji.

7            -1
~~~AVE WISŁA
do ~~~22ABG22
kolego pomylileś portale stowarzyszenie złodzieji Wisły Krakow jest gdzie indziej.

19            -4