Środa, 9 stycznia 2019 r.

Jakub Błaszczykowski rozpocznie treningi z Wisłą Kraków!

Jak na Twitterze podał Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego", Jakub Błaszczykowski, który przed paroma dniami rozwiązał swój kontrakt z niemieckim VfL Wolfsburg, rozpocznie treningi przygotowujące do rundy wiosennej z Wisłą Kraków!

Kuba jest już zresztą w Myślenicach, gdzie na dziś zaplanowano pierwsze zajęcia wiślaków!

Jak z kolei na swoim koncie twitterowym napisał Krzysztof Stanowski, Błaszczykowski zadeklarował występy wiosną w Wiśle... za darmo, o ile ta nadal grać będzie w Ekstraklasie!


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


35    Komentarze:

~~~tabaluga
Jej
Chłopie, grałeś tu dwa lata, nic nie musisz a... Wracasz w tej trudnej chwili, dziękuję. Jesteś wielki.

251            -2
~~~Anty SKWK
KUBA
jesteś wielki!

177            -2
ddd
Po prostu Kuba
Przy okazji(TT Stanowskiego): zrywają kolejne umowy "rodzinne" a Kuba jest w stanie grać za darmo,jak wyjaśni się sprawą z licencją! Coraz więcej się dzieje,czekamy na więcej! 😁

99            -2
~~~Jarek
Podsumowanie
To super , potrzeba Gajosa , Krzysztofa L, a do ataku Kante i to za free

14            -44
~~~Radekrrrr r
hurra
Po tylu złych informacjach, te zdjęcie spowodowało że mam łzy szczęścia w ochach! WISŁA NIGDY NIE ZGINIE!

81            -4
~~~Furiat
FURIAT
Przyjście Kuby do Wisły nakręci pozytywny klimat wokół klubu.

92            -3
~~~Lando
TSW
Błaszczu jesteś WIELKI!! Będzie dobrze, zobaczycie!!:rotfl:

73            -5
~~~nrn
nrn
Prawdziwy Wiślak, na dobre i na złe :-) Do Zobaczenia na R22!

90            -1
~~~Marek 13
Kuba
Jesteś wielki !!

61            -2
wilkrobert13 2
Szacunek!
Dla mnie to nie tylko wspaniały piłkarz ale przede wszystkim wielki wiślackim sercem człowiek!Dziękuję ci Kuba za wszystko.Niech Wisła znów będzie wielka.

69            -3
~~~ari
Wychodzenie na prostą
Moim zdaniem Wisła wychodzi na prostą. Powiązania ze światem przestępczym są odcinane. Wiem, że jeszcze nie wszystkie. Bezczynność i wiara, że Wisłę uratuje tajemniczy inwestor są błędem. Potrzebujemy na teraz 5 mln zł. To tylko (aż) 10.000 karnetów po 500 zł sztuka. Może taka forma pomocy jest najprostsza (zamiast akcji, zbiórek, etc.). Limitowane (numerowane) 10.000 karnetów. Będzie można pokazywać wnukom, że się Wisełkę ratowało. Wiem, że jest ryzyko, że pieniądze zapier!@&ą znowu szemrane typy, ale może warto zaryzykować. Co nam zostało? Czekanie na nieuniknione??

53            -10
~~~bob
może coś z tego będzie
Skoro jest Kuba to może się uratujemy. Dzwonił Hartling do Interii i twierdzi że nagal jest właścicielem Wisły. tak, że wahania nastrojów duże. Nigdy nie zginie, Wisełka nigdy nie zginie.

48            -2
~~~MattMario 20
MattMario20
Szacun to mało powiedziane!

40            -2
~~~~the real thomas
JJJBG
Błaszczu ma tyle kasy, że mógłby Wisłę olać, a jednak tu jest, z nami prawdziwymi kibicami !

70            -2
~~~Jarek
Podsumowanie
Karnety tak to widze kibic z Krakowa do 10 km za tysiaka 7 meczy , C i G po 150 i zobaczymy to kibicem a kto piknikiem a Legia dwa razy przyjedzie to 4 pkt na Nas

6            -17
~~~kibic z Polski
Kibic z Polski
Dobry news ! Jeszcze tydzień temu miał iść zagranice. Być może Leśnodorski też pogra? ! Może to jego ukryte marzenie ;-) Może dlatego w Wisłe się angażuje by zagrać w pomocy z Błaszczykowskim i spełnić młodzieńcze marzenia :-) To taki tylko żart ale Leśny to wysportowany wielki chłop i tylko dwa lata starszy od Kosowskiego. Na bramke by sią nadał ;-) Tak poważnie to kolejne dobre wieści spływają do Wisły . Jadczak ,Miga będą musieli podawać coraz lepsze informacje o Wiśle ,tylko ciekawe czy z takim zapałem co złe :rotfl:

10            -34
Atakitamitu
Bravo Baszczu !
Wielki pilkarz i postawa zacna, godna Wielkiego pilkarza.

37            -1
Rafal97PL
....
Aż się łezka w oku kręci. Czy jakiś inny klub w naszym kraju ma więcej oddanych mu ludzi? Oczywiście że nie. Wisełka nie może zginąć.

35            -4
~~~markos
Gest
Oby ten gest Kuby Błaszczykowskiego zdopingował działaczy do jeszcze szybszego działania.

45            -1
~~~ZIBI
KIBICE?
Wspaniali to Wy jesteście kibice, którzy zrobieni zostaliście w bambuko jak małe dzieci, wszystko kupowaliście, robiliście zrzuty tak jak wam kazano. Zero samodzielnego myślenia.

14            -49
~~~tabaluga
tego
Hartlinga to zamknąć powinni. Inwestora znalazł, weźmie miliony kredytów pod Wisłę, lipa totalna i degrengolada. Na kolesia kazali nawet Szwedzi uważać, bo nikt nic o nim nie wie. Teraz znalazł "inwestora" pewnie tak gołego jak on sam. Od Kwietnia chciał kasę pożyczać, bo sam nie ma. Niech nikt nawet od niego telefonów nie odbiera.

34            -3
~~~Miedziak
Kuba!!
stawiam, że nowym akcjonariuszem w TS zostanie Kuba Błaszczykowski. Tylko on w tak skomplikowanej sytuacji prawnej jest w stanie zaryzykować 4 mln. Wielki szacun dla Kuby z Legnicy!

14            -20
~~~Janko Buszewski
Kawał goscia i Wiślaka
w jednej osobie.Wiadomo,Kuba ma już za soba najlepsze lata,ale jakis Górnik,Miedz,Korona czy inny Sosnowiec zatrudnił by go z pocałowaniem ręki.Presja niewielka,granie spokojne i jeszcze ze 2,3 dyszki kontraktu.Widąc ,że Kuba wie co to honor i wdzięcznośc.Sam,bez matki,w domu sie nie przelewało,babcia Brzęczkowa wychowywała.....i takie cos rodzi w człowieku "człowieka",hartuje,wzma cnia i buduje kręgosłup moralny.Pamieta ,kto dał mu szanse i skąd poszedł do "wielkiej piłki".Nie wszyscy tak maja.Szcunek wielki Kuba.facet spłaca rachunek,ktorego płacic nie musi.On juz tam dobrze wie,ile kasy Wisle pozyczył przez lata i co z tego miał?Dzis nie wiadomo czy ją odzyska?Podobnie Pawka Brożek.Tez za jakąś dyszke mogłby kopac gdzies w pierwszej lidze .Wasyl.ten z kolei to niby krakus ,ale z Huty,wychowanek Hutnika a mimo wszystko wielkie serducho dla naszego klubu.Wojownik.dzięki panowie i wielki respect dla Was.Pisałem juz to kiedys,jak Kuba po meczu w samych getrach,sciągaczach i koszulce paradował po meczu po boisku w swym ostatnim meczu.Napis na koszulce brzmiał "Jeszcze tu wrócę".Wtedy nie wierzyłem !!:-)

32            -5
GrzegorzS
Spokojne jest przełom, ale nie szalejcie
Wisla musi przejść jeszcze długa drogę, by została sprzedana, wazne, że pojawił sie ktoś kto weźnie to w swoje ręce a teraz poda kroplówkę, by przetrwać czas potrzebny do przygotowania S.A do przejęcia przez nowego właściciela. Wielkie otwarcie za jakis czas, potem przez jakś czas będzie prowizorka, ale fajnie, że jest szansa na walke o cos więcej niż utrzymanie.

16            -49
~~~kibic bez układów
Oczyścić nasz klub
To jest bardzo dobra wiadomość dla innych piłkarzy Wisełki. Myślę, że czyszczenie jest niezbędne , a i myślę, że trzeba by było kogoś zamknąć. Panie Prezydencie Majchrowski, niech pan coś pozytywnego dla Wisły zrobi. Mam nadzieję, że miasto nie będzie naliczało takich dużych opłat za stadion na każdy mecz! 130 tyś to jest kosmos, tym bardziej, że nie Wisła decydowała o budowie tego stadionu! Zbudowało ten "gniot" miasto więc niech coś z tym zrobi, bo Wisła nie jest temu winna, że stadion nie nadaje się do prowadzenia działalności innych niż sportowa! Tyle biur co miasto wynajmuje , to jest kropla w morzu potrzeb, na jego utrzymanie. Ja jednak apeluję do Wisłockiego żeby zaprosił starszych działaczy Wisły do pomocy, których "miśkowcy" wystraszyli lub pozbyli się poprzez różnego rodzaju prowokację. Ludzi "miśka" ma na Wisełce nie być! Wtedy inwestor będzie miał możliwości swobodnego działania!

25            -2
~~~Weronika
@~~~ari
Zadaje uczciwe pytanie-ile masz lat, i ile mają lat Ci którzy dali Ci plusa? . Wisła nie mając licencji nie może sprzedać nawet pół karnetu. Tak drogi gimnazjalistów, życie nie jest jak w filmach

8            -20
~~~oldTS
@~~~kibic zPolski
informacje mają być prawdziwe - ani dobre ani złe. jeżeli posądzasz kogoś o mściwość to popatrz na siebie jaki masz stosunek do tych którzy tylko prawdę napisali. Gdyby zamiast plucia we wrześniu na Jadczaka zaczęto robić porządki w Wiśle to może dziś byłoby przejrzyście i teesiaki z grubą marzeną nie zdążyłyby dogryźć leżącego (Wisły). jeśli ktoś może mieć pretensje do Jadczaka to tylko ferajna

26            -3
SMOK
Komentarze zajefajne
Z reszta nie można się dziwić, to Kuba we własnej osobie. Ale to nie tylko on. Jest tak wielu,którzy chcą pomagać Wiśle za darmo, serce się cieszy i raduje. Z drugiej strony zastanawiam się, ilu tu komentujących jest miedzy innymi z tych, (SKWK) którzy po 1:4 zapraszali na nocne podziękowania piłkarzom a potem odebrali kasę, która zawodnikom powinna być zapłacona? Nigdy więcej SKWK

43            -3
~~~ZIBI
KIBICE?
Wspaniali to Wy jesteście kibice, którzy zrobieni zostaliście w bambuko jak małe dzieci, wszystko kupowaliście, robiliście zrzuty tak jak wam kazano. Zero samodzielnego myślenia.

6            -28
Polak mały
A na zdjęciu...
Trzej Królowie.

16            -2
SMOK
@~~~ZIBI
AAAA czyli to ty jesteś jednym z tych samodzielnie myślących, którzy kibiców zrobili w bambuko? Tak, robimy zrzuty bo kochaliśmy i ufaliśmy. Kibic i kibic są jak bracia. Widać ty jesteś tym od Kaina.

9            -2
~~~ari
@~~~Weronika
44 :-) A licencję lada dzień pewnie odwieszą. Nie twierdzę, że nie ma ryzyka. Można skończyć z kawałkiem papieru/plastiku o wartości sentymentalnej, ale warto zaryzykować. Po prostu warto. Żeby potem nie żałować, że staliśmy biernie gdy Wisła konała.

16            -1
Kosmaty
Jakkolwiek sytuacja się nie rozwinie, to Kuba
na zawsze będzie tytanem Wisły. Grał u nas stosunkowo krótko, ale za wszystko co zrobił będąc w Wiśle i za to co robił dla nas będąc już w innych klubach... jest legendą Wisły nie mniejszą od Sobola, Głowy, Kmiecika, Reymana i innych. Dziękuję Kuba, mam nadzieję, że jednak wszystko potoczy się pozytywnie i jeszcze będziemy mogli podziwiać Twoją grę w naszej koszulce.

24            -1
~~~goal
Jak się takie rzeczy czyta, ...
... to się człowiek nie może doczekać pierwszego meczu.

11            -2
~~~dzi
Kuba będzie drugą ikoną klubu
na równie z H. Reymanem.

18            -4