Czwartek, 10 stycznia 2019 r.

Socios Wisła rośnie w siłę! Dziś pierwsze przelewy na konta piłkarzy!

Tylko w dniu wczorajszym do "Socios Wisła" wpłynęły aż 72 deklaracje członkowskie! Trwa też akcja kibiców, która ma na celu wsparcie klubu w tym trudnym okresie, polegająca na wpłacie dowolnej kwoty pieniędzy, która pomóc ma "Białej Gwieździe" wyjść z problemów finansowych.

Oczywiście - co niestety sami, choćby w komentarzach internetowych, podkreślacie - aktualnie zaufanie środowiska kibicowskiego jest w tym zakresie mocno ograniczone, ale z ulicy Reymonta płynie co rusz sporo pozytywnych doniesień. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozwiązywanie umów z podmiotami, z którymi zostały one zawarte za czasów poprzedniego zarządu piłkarskiej spółki, który doprowadził do takiej, a nie innej sytuacji.

Warto jednak dodać, że bardzo prężnie działa wspomagający prezesa Rafała Wisłockiego jego przyjaciel i prezes firmy Synerise, pan Jarosław Królewski. Jak podał na Twitterze - z dotychczasowych zbiórek już dziś nasi piłkarze mają otrzymać pierwsze od dawna przelewy na swoje konta.

Wszystkich tych, którzy za pośrednictwem Socios Wisła chcieliby wesprzeć "Białą Gwiazdę" w akcji #50kforwk zachęcamy do wpłat na konto tego stowarzyszenia:

64 1600 1013 1874 7642 1000 0003
W tytule przelewu należy wpisać: Darowizna na akcje #50kforWK

Aktualnie znajduje się na nim kwota około 170 tys. zł.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


34    Komentarze:

~~~MK
Wspieranie
Wrzucajcie numer konta gdzie się da, bo jak mam być szczery to jest mało widoczne. Powinien być głośny oddzielny artykuł dla kibiców z wyraźną prośbą o wsparcie. P.S. Przelew poszedł :-)

50            -6
~~~Lessi
Widac
WiDać jak zbierają kasę na piłkarzy przykład Kort i Bartkowski

17            -106
~~~Janko Buszewski
Wspaniała inicjatywa
Mały promyczek normalnosci zaczyna pojawiac sie w tle herbu z Białą Gwiazdą.Coś sie ruszyło,coś świta.... Jest szansa,duża szansa,że uda sie przetrwać ten największy kryzys w naszej 112 letniej historii.Krok po kroku.Innej opcji nie ma.Dzis jakaś namiastka przelewów dla chłopaków,wkrotce może wyjasnienie statusu prawnego umowy kupna klubu,anulowanie jej,potem powrót licencji itd,itd.Wszystko jawnie,transparentnie i uczciwie.Tak musi być.Musimy byc postrzegani przez WSZYSTKIE podmioty,jako wiarygodny i uczciwy klub.Staliśmy sie OFIARĄ oszustów i musimy za to zapłacić.Cena jest wysoka,ale wyjscia nie ma.Ludzie interesujący się na codzień polską (s)kopaną, znają temat i wiedzą co w trawie piszczy ,wiedzą kto nas oszukał i w jaki sposób,postronni jednak,słysząc na codzien w radio,tv czy czytając w prasie "kolejna afera z udziałem Wisły","nowe fakty n t oszust w krakowskiej Wiśle" itd łączą nas z powyzszym.Nas kibiców,czy socios, jak kto woli z katalońska.Niestety,nawe t będąc sami ofiara oszustwa innych, musimy dawac dobre świadectwo.A przeciez śpiewamy na stadionie "Jestesmy dumą tego miasta...." a to zobowiązuje.Zobowiązuje do tego zeby wszyscy mieszkancy Krakowa,kibicujący czy nie kibicujący,poczuli ową dumę.Zeby za jakis czas w prasie pojawiły się nagłówki "Wisła sie odrodziła","Kibice uratowali swoją sportową miłość","Wisła znów rzadzi i dzieli w lidze" itp.Droga ku temu daleka,ale ja wierzę.Wierzę,że ta misja się uda.Przeczytałem przedwczoraj na tym forum, komentarz gościa z Warszawy(szacunek dla Niego),ze gdy gralismy w pucharach te kilkanascie lat temu i gdy walczylismy jak równi z równym, z potentatami europejskiego futbolu,On kibicując nam,czuł dume i zazdrosc.Taką czysta,pozytywną,sportow a zazdrość.Aż łza stanęła mi w oku,gdy wróciłem pamięcia do tamtych czasów.Chciałbym jeszcze kiedyś poczuć takie sportowe emocje z udziałem klubu,któremu od zawsze i na zawsze, oddałem swoje serce,od pamiętnego 2-1 z chorzowskim Ruchem 21 czerwca 83 roku.

46            -6
~~~ZIBI
Drodzy kibice Wisły
Czy nie lepiej było zareagować jesienią po reportażu w tv o patologii w klubie, na co wy liczyliście, już wtedy było wiadomo, ze piłkarze nie dostają pieniędzy. A teraz najważniejsze, jeżeli Wisła będzie grała w lidze jak będzie wyglądał doping, kto go będzie prowadził, czy "KIBICE" ze stowarzyszenia, którzy się przyczynili do zaistniałej sytuacji też będą w tych sektorach, a może dalej będą zastraszać tak jak widać na filmie i nikt z kibiców nie reagował.

38            -50
~~~Edziu
Przelew
Poszedł pierwszy przelew. Zaufanie mocno ograniczone, więc się pilnujcie. Jak zobaczę jakikolwiek przekręt - praeślę informację do prawnika, który lubi tego typu kwestie i nie bał się zrobić niedawno zgłoszenia do prokuratury. Piszę ostrożnościowy, bo nie podobają mi się związki z SKWK. Czyli podsumowując, cieszę się, że jest taka akcja... ale się pilnujcie :)

52            -5
~~~Mruk
ZIBI...
Dobre pytanie doping , myślę ze jak wróci ta atmosfera dawnej X to nic więcej nie potrzeba a jeżeli nie to klub ma niepowtarzalną szansę wprowadzić swojego człowieka prowadzącego doping coś na wzór siatkówki, hokeja czy nawet Krokwi PŚ w Zakopanem takiego zawodowego "wodzireja". myślę że miało by to sens a i rodzinne przeżywanie meczów mogłoby się stać normą.

45            -13
~~~rafekmiel ec
Rośną w siłe
Kiedyś SKWK też miało dobre intencje , też rosło w siłę i w momencie jak ktoś się skapował że można na klubie dobrze zarobić , to tak urośli że klub pociągnęli niżej niż muł . Mam nadzieję że ktoś to będzie kontrolował .

37            -14
~~~Robert ...
Do Edziu
Jakie związki z SKWK?

13            -11
~~~Pp78
Brawo!
Brawo Socios wspieram jak najbardziej!!

26            -3
GrzegorzS
Ciekawe, czy "wiernakibickawisły "
złożyła już deklaracje do socios i obłozyła sie podatkiem na klub, czy tylko doznaje moralnych uniesień. Proponuję złożyć comiesięczny datek i przynajmniej srebrną gwiazdę dostać.

11            -57
~~~Zły
Do wszystkich
A może ktoś z kibiców wie co teraz robisz szanowne skwk czy nie powinno pomagać w Wiśle Kraków

38            -2
~~~Pp78
@~~~Mruk
Zapisz się do Socios a sam będziesz to kontrolował.

15            -7
Burczga28
Charlie dobrze mówi
Może trzeba tym patałachom meila napisać żeby pomogli. Doili tyle czasu to trzeba się teraz wykazać.

30            -4
~~~Otto
a jaki adres podać?
bo w moim banku do przelewu jeszcze o adres pytają.

15            -5
~~~Mastiff
Ani złotówki.
Nie dam ani złotówki dla starego układu. Niestety w Wiśle nadal się nic nie zmieniło. Prezes to prawa ręka sarapaty, SKWK zostało po cichu przekształcone w Socios i już "zbierają na Wisłę" tak jak poprzednicy. Przepraszam, chodzę na mecze od 91 roku, ale kiedyś trzeba powiedzieć STOP. To coś, to już niestety nie Wisła to TS SHARKS. Beze mnie, przepraszam i pozdrawiam.

30            -69
~~~Mastiff
@~~~Otto
Karmelicka 54, pójdzie przynajmniej bezpośrednio a nie przez Socios.

12            -45
~~~oldTS
@GrzegorzS
czy ta wierna kibicka to tłusta marzena??

32            -6
~~~Edziu
Związki z SKWK
Mam informacje, ze pośród osób, które są w Socios ( zarządzający są członkowie SKWK - obecni bądź byli). Jeśli nie ma, to prosiłby Socios o napisanie wprost - nie ma pośród naszych członków (zarządzających) osób, które są były członkami SKWK. Dla mnie to jak lustracja - był w SB/ nie był w SB...

51            -10
~~~oldTS
jakoś mi to nie bardzo wygląda
złodzieje nakradli a teraz kibic ma się składać za ich podłe czyny. Poza tym dalej nie wiadomo co to za twór jest obecnie, do tego zarządzany przez eskawusiaków, ja w to nie wchodzę. Tylko przejrzysta sytuacja - nowy WŁAŚCICIEL WISŁY KRAKÓW SA - sam, niezależny i odcięty od ferajny. Bez żadnych teesów czy skwk, oraz rekinów. Tylko to mnie przekona.

35            -17
~~~Robert ...
Do Edziu
Pisali to już sto razy...

12            -7
~~~Tomasz s
Nie na temat
Czy wie ktoś jaki jest harmonogram treningów Piłkarzy Wisły w Myślenicach. Chodzi mi o godziny kiedy trenują na zewnątrz,bo mam jutro trochę czasu i przejechał bym się zobaczyć jak chłopaki się Mają.

9            -4
~~~kristof..
1 procent podatku
czy istnieje mozliwosc odprowadzenia 1 procent podatku na Socios?ja zawsze na Ts wplacałem ale od tego roku nawet jakbym mial nikomu nie dac to nic nie dostaną...

22            -1
~~~Edziu
Robert
gdzie? Proszę o informację i oświadczenie na stronie i w mediach. Oficjalnie. Nie na forach. Oczyszczenie to oczyszczenie.

12            -5
~~~El Toro
@~~~Edziu
Buahahahaha, aleś dał panie po garach z tym oczyszczeniem :lol:

9            -61
GrzegorzS
Pije do kogo pije i on wie
do kogo pije, ale więcej uśmiechu, juz pożartować na łamach nie możnahahaha :rotfl: :lol:

5            -18
kaszublg
.
Poszło, lepsza strona Trójmiasta pamieta, trzymam kciuki !

11            -2
~~~Taka prawda
@~~~Mastiff
Dostałeś dużo minusów a racji masz sto procent albo cię skwk zminudowali albo niepoprawni optymiści. Jak to jest ktoś zajomał 30 milionów i jakby nigdy nic ludzie mają teraz za złodziei klub ratować. Niech się składają ci co bojkotowali z skwk zarząd i mecze swego czasu bo to dzięki nim bandytyzm się rozpanoszył ostatecznie. Dlaczego skwk milczy? Dlaczego nie oddadzą kasy od co dostali od grubej berty? Szybko ich wszystkich rozgrzeszyliście, tymbardziej że to dalej ts i ci sami ludzie. Nie wchodzę w to.

11            -12
Niewierny Tomasz
@GrzegorzS
Ty jesteś wydelegowany do Socios z SKWK? Jako V kolumna?

14            -7
~~~Edziu
Śmieszne?
Mnie to nie śmieszy. Mam jak pewnie 90 % kibiców Wisły wielkie oczekiwania, ale też z tylu głowy fakt, ze 100 razy nas i piłkarzy oszukanio. Ale będę piętnował i pokazywał palcem każdy wałek jaki ktokolwiek, kto powiązany jest z SSA i organizacjami, które „chcą pomóc”.

8            -6
~~~Mruk
Pp78
??

2            -3
~~~Janko Buszewski
GrzesiuS(jesli moge tak)
oczywiscie że wiem.Pijesz do mojej kobiety i nie wiem czy Cie zaskocze,ale my wspieramy różne inicjatywy zwiazane z Wisłą.Ona z racji nadmiaru obowiazków obecnie nie udziela sie na forum,ale wraz ze mnąm próbuje robic wszystko żeby nasz klub nioe upadł.Nie są to może jakies niestworzone rzeczy,ale robimy co mozemy.Ty zapewne socios nie wspierasz,bo im na chyba na bakier z TS-em, ktorego to jestes wielkim fanem,orędownikiem i trybunem.Choc tak po prawdzie,to już nie wiem co mam o Tobie myslec,bo przy okazji sąsiedniego artykułu przeczytałem Twoj komentarz o pracy TS-u a komentarz ten,miał wydżwięk mocno negatywny.Nawet jakis forumowicz nazwał Cie człowiekiem bez ambicji i prosił bys przestudiował swoje wpisy z okresu dwóch tygodni.Tak wiec, czyzbys tak czesto zmieniał zdanie,czy tez zrozumiałes ,ze nie miałes racji!?błądzić jest rzeczą ludzka,tylko do błędów trzeba umieć się przyznac.Lepsze to,niz z uporem maniaka bronic swych poglądów,ktore nieraz mają sie jak pięść do nosa.Pzrzestałem atakowac Cie personalnie,po twoich bzdurnych i nielogicznych wpisach,bo wiem na "stówę:,ze i tak nic to nie daNie zmienisz się.Przysiadłes chwile w kącie,po ostatnich andronach jakie wysmarowywałes,ale widze,że nie zraża Cie ani krytyka,ani minusowanie,ani to ze inni nawet Ci ubliżają.Taki juz jestes,masz swój świat i swoje zabawki ;-) .

12            -3
GrzegorzS
Pisz se do mnie jak chcesz
jak wspierasz razem z żoną różne inicjatywy to fajnie. Tobie zaś proponuję poczytaj wreszcie te moje wpisy sam, bo mam wrarzenie, że pewnych spraw nie rozumiesz. Ja ich wykładać nie zamierzam. I zdania swojego też nie zmienię, w koncie bynajmniej nie siedzę, co do krytyki to nie zauważyłem, co najwyżej chęc obrażania mnie, bo mam własne zdanie a to nie krytyka tylko typowy hejt. Zaś minusy to raczej zabawa, zaś każdemu życzę bogatego własnego Świata, bo mają go tylko ludzie bogaci duchem, wiedzą i informację. Ubogich stać jedynie na inwektywy. Miłej zabawy z żoną może się oderwie od nadmiau obowiązków i będzie się udzielać choć to wybacz brzmi dość dwuznacznie. I bez obrazy nik was nie obraża, co najwyżej zachęca do wsparcia dla socjios. Bo to szansa by środowisko kibiców nie kiboli poczuło swoją siłę, miało wspólny cel i zyskało kiedyś realny wpływ na klub jako, Ci którzy do klubu świadomie dokładają własne pieniądze i mogą transparentnie kontrolować poczynania działaczy. Barcelona tym jest silna, że to ichni socjos liczeni w dziesiątki tysięcy realnie wybierają Prezesa, który musi zdobyć ich zaufanie. Dlatego m.in. są tam gdzie są zaś my jesteśmy tam gdzie jesteśmy.

3            -9
GrzegorzS
Tomciu ty nie badaj moich delegacji
skup się raczej na własnym skierowaniu, bo z duża dozą prawdopodobieństwa lekarz rodzinny zalecił specjaistyczne badania u psychiatry. Więc dzwoń. Jest początek roku to może sie na paździenik zzałapiesz. Miłego:lol:

3            -9
~~~Janko Buszewski
GrzesiuS
Bój się chłopie Boga..... "w koncie".Nie wstyd Ci?Poglądów podobno nie zmieniasz,więc i ze słownika zapewne też tradycyjnie nie skorzystasz,ale tak na przyszłość-w kącie,kącik,kąt itd ;-)

7            -1