Czwartek, 10 stycznia 2019 r.

Wisła Kraków skróciła wypożyczenie Krzysztofa Drzazgi

Wczoraj rozpoczął treningi z Wisłą Kraków, a dziś zostało to oficjalnie potwierdzone - wypożyczenie Krzysztofa Drzazgi do Puszczy Niepołomice, które miało obowiązywać do końca bieżącego sezonu, zostało skrócone. Drzazga przygotowania do rundy wiosennej odbędzie tym samym z zespołem "Białej Gwiazdy".

Jesienią ubiegłego roku Drzazga był najlepszym strzelcem Puszczy, strzelając łącznie aż 10 bramek, w tym 7 w rozgrywkach I ligi oraz 3 w Pucharze Polski.

Aktualnie umowa tego napastnika z Wisłą obowiązuje do końca bieżącego sezonu, ale zawiera opcję przedłużenia o kolejny rok.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


8    Komentarze:

~~~TomaszZ
Prawdziwe sukcesy rodzą się w bólach...
..Krzysiu Twój czas na udowodnienie, że możesz być ekstraklasawym piłkarzem właśnie nadszedł !! powodzenia to Twoja szansa

84            -3
~~~Eques
super
jak dla mnie to tak naprawdę nie otrzymał takiej prawdziwej szansy w ataku a nosa do bramek ma tylko musi uwierzyć w siebie dostosować się do reszty zespołu i coś z niego będzie może kolejny piątek kto wie on też przed przejściem do sąsiadów nie strzelał goli a potem zaczął i nie przestaje może Krzysiek tez się odblokuje i na nim zarobimy jeszcze

49            -4
Niewierny Tomasz
Krzysztofie
Zawsze w Twoje umiejętności wierzyłem. Zostań Królem Strzelców.

39            -6
~~~zina
Zasługuje na szansę
Odszedł Zdenek, los Kolara niepewny, więc może teraz dostanie szansę na nominalnej pozycji, bo często był rzucany po skrzydle, co negatywnie rzutowało na jego ocenę. Powodzenia!

45            -2
Kosmaty
Cóż, na poziom 1 ligi już się przełamał. Miejmy nadzieję,
że teraz wskoczy na poziom ekstraklasowy. On ma instynkt snajpera, ale choć przeskoczenie przepaści jaka dzieli e-klasę i 1 ligę od 3 ligi zajmuje mu trochę czasu... jak widać powoli zaczyna to robić.

45            -2
~~~Gruby
Krzychu
Witamy na R22!!!:)

22            -1
~~~kazek
@Kosmaty
Warto też zwrócić uwagę, że u nas praktycznie nie miał szans pokazać snajperskiego nosa, bo jeśli nawet grał to na boku. Ja wciąż w niego wierzę - supergwiazdą ligi pewnie nie będzie, ale ma wszelkie atuty by być bardzo solidnym piłkarzem na ekstraklasę

15            -1
Burczga28
Krzychu
Teraz jest szansa żeby odpalić. Jest lekka dupa w klubie więc kiedy jak nie teraz? Drugiej takiej może już nie być. Osobiście trzymam kciuki za Ciebie.

16            -1