Wtorek, 5 lutego 2019 r.

Trzy miliony za wiślackie akcje w pierwszym dniu sprzedaży!

W pierwszym dniu, w którym za pośrednictwem platformy Beesfund kibice Wisły Kraków SA mogli nabyć akcje swojego klubu trafiły one do prawie 7 tysięcy osób! I co najważniejsze - przyniosło to dla naszego klubu rekordową kwotę 3 milionów złotych! I chyba nie będziemy przesadnie oryginalni jeśli napiszemy, że chyba najwięksi optymiści nie spodziewali się aż takiego odzewu ze strony kibiców!

Tym samym spodziewać się chyba śmiało można, że całe przedsięwzięcie związane ze sprzedażą wiślackich papierów wartościowych zamknie się błyskawicznie! I jeśli ktoś był sceptyczny odnośnie możliwości uzbierania kwoty czterech milionów złotych, na które zostały one wycenione, to pionierską na polskim rynku kapitałowym akcję kibice powinni zamknąć w przeciągu zapewne zaledwie dwóch dni!

Czekamy tym samym na jeszcze jeden milion złotych wydanych na zakup wiślackich papierów, co powinno pozwolić klubowi nie tylko dokończyć bez problemu bieżący sezon, ale ze spokojem czekać na losy orzeczenia Komisji Licencyjnej na rozgrywki kolejne.

A każdy kibic, który zakupił akcje klubu będzie mógł z wielką dumą skorzystać z hasła reklamowego tego przedsięwzięcia, które brzmi "Nasza Wisła!"


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


33    Komentarze:

~~~maciek
JJJBG !!
do rana będzie po robocie :) Jazda, Jazda, Jazda Biała Gwiazda !! już nie mogę się doczekac pierwszego meczu u siebie.

51            -6
~~~jeszcze nie akcjonariusz
Serwery
Gdyby tylko serwery dzialaly to pekloby 4 w 1wszym dniu :)

47            -5
~~~Radekrrrr r
Socios
a jeszcze Socios kupi za 180 000 ;)

32            -8
olszaI
Powiem Wam szczerze....
że rozpiera mnie duma i cieszę się że wraz z innymi którzy Wisłę mają w sercu dane mi jest uczestniczyć w tych wydarzeniach. Dzięki Wam wszystkim !!

60            -5
Marek43
Nasza Wisła
My ( Syn i Ja ) już kupiliśmy. Teraz będę miał prezent dla wnuków :)

50            -4
oli79
👍
Ale wyzwolili gigantyczny wiślacki potencjał!!🙈

50            -5
~~~krzysztof d
krzysztofd
polecam obejrzeć spot dotyczący wisły na beesfund.com oraz spot dotyczący sprzedaży karnetów wisły - obydwa filmiki - serca łamią ..., łza się kręci potwierdzam "Nasza Wisła!" Krzysiek ;-) a zapomniałem dodać jutro sprzedaż się skończy ... ktoś ma zdanie odrębne ??

39            -3
~~~WisłaNaZa wsze
pan Królewski
jest geniuszem!

47            -5
~~~AVE WISŁA
tylko WISLA
Kupiłem sobie małe miejsce w historii tego klubu.

39            -5
~~~kt
tempo akcji
Dzień jeszcze się nie skończył :)

15            -4
MISIEK_BIS
Kupiłem i jestem zadowolony
Mimo zapchanych serwerów kupiłem akcje. I szczerze - jestem dużo bardziej zadowolony niż wpłacając wcześniej na "gwiazdy dla białej gwiazdy", "12 bohater" kupując karnety czy biorąc udział w ostatnich akcje społecznościowe. Myślę że Wisła SA nawet mając taki rachunek wnyków jak przedstawiła jest w stanie przy skutecznym działaniu, wejść na New Connect i zebrać z rynku jeszcze kilkanaście milionów złotych.

18            -3
~~~Kibic TS
Zróbcie...
Super !! :) Ale tak z innej beczki...Do zarządu...bądź Socios...czy Pana Królewskiego i spółki...Proszę zróbcie znów karnety na okaziciela, żebym ja Jan Nowak jak nie dam rady iść na mecz to będzie mógł pójść za mnie mój brat Józef Nowak, albo kolega...ktokolwiek jako okaziciel...Zróbcie takie karnety, dawniej tak było, to mnie bardzo denerwuje. :) Pozdrawiam

28            -4
delaliczi
Wspólnicy
Witam kolegów wspólników;)

26            -4
~~~Prawdziwy kibic
Jarek Królewski
Czy to nieprawdopodobny zbieg okoliczności, że facet ma tak świetne nazwisko dla całej tej niesamowitej historii , która w tym momencie się tworzy

30            -5
~~~--colt--
Uuf...
W końcu się udało:) przecież bym nie usnął:)

24            -4
~~~daf
Pchajmy dalej ten wózek...
Akcje już się prawie rozeszły, ale jeszcze sporo karnetów do kupienia... Dużo zrobiliśmy, ale trzymajmy jeszcze rękawy podwinięte. Po tej zimie, to zajęcie miejsca w "ósemce" będzie mnie cieszyło nie mniej niż mistrzostwo. Czasem trzeba spaść na dno, żeby cieszyć się małymi sukcesami. Zdaję sobie sprawę, że być może "Trzej Muszkieterowie" zaangażowali się czasowo - postawią klub na nogi i oddadzą w dobre ręce. Ale może choć w Radzie Nadzorczej zechcieliby pozostać? Byłbym spokojniejszy wiedząc, że Zarządowi na ręce patrzy kilku szczerze oddanych Wiśle chłopaków. I nie tylko oddanych, ale rozsądnych i inteligentnych. Czyli takich, jakich ostatnio było jak na lekarstwo.

8            -4
~~~Yogi
Dopiszcie nastepne
Właśnie kupilem 3! Pozdrawiam współwłaścicieli ! :)

8            -6
Five
..
uff.. udało się, najpierw zarejestrować, później kupić. Serwery beesfund ledwo zipią.

8            -4
~~~Kibic z X-tki
Wisła to My!
A rybki głosu nie mają!

10            -5
EX Laziale
Akcje- każdemu z Najbliższych.....
Aga- Ala- Adi- Adam...Wiślacka Rodzina melduje się na początku Akcji;)

9            -5
~~~Kibic z X-tki
Wlodek
Socios nie jest od kupowania akcji tylko dotowania celów związanych z Wisłą Krakow SSA i Akademią. Nie mieszajmy tych dwóch rzeczy. Ja akitat działam na dwóch frontach :)

8            -6
~~~--colt--
Kibic TS
Popieram w 1906%, jeżeli tylko prawnie jest to możliwe, to brak karnetów na "okaziciela" jest dużym błędem, jestem pewien że w wielu domach taki karnet by się pojawił i sprzedaż ruszyła by z dużo większym impetem!! Wielu kibiców pracuje w weekendy, nie każdego stać na kupno karnetu, po to aby leżał "bezproduktywnie", niby można kupić bon i np.przekazać Socios ale idealnie było by, mam wolne idę ja, nie dam rady idzie wujek, stryjek, sąsiad czy kochanka:lol:

9            -2
~~~Wislaczek
Do Prawdziwy Kibic
A jakie imie ma dopiero Wisłocki ;)

5            -6
~~~ZaWsZe TS
Miałem kupić jutro
Ale rano może już nie być. :-) Mam nadzieję że tym razem będą te gadżety i tablica pamiątkowa ( a nie tak jak we wcześniejszych akcjach ) bo kolejny raz mimo miłości do klubu złotówki już nie dam.

8            -3
~~~kibic91
kto nie kupił
niech ciśnie, ostatnia szansa, 3,6 mln juz przebite :D

10            -4
~~~kibic Wisełki
Kupujemy Akcje
Już 3 651 000 - BRAWO MY

10            -4
~~~Kibic Wisełki Kraków
Kupione
jem śniadanie, oczywiście czytam o Wisełce jak to mam w zwyczaju i wow wielkie wow, szacun Kibice, ludzie, ostatni dzwonek by zakupić, właśnie z kanapką w buzi to uczyniłem, do wypłaty czyli do 10 już nie będzie co kupić, ale akcja, trzeba się śpieszyć, dobrze że zdążyłem bo bym sobie pluł w brodę potem niesamowicie, szkoda tylko że nie ma się więcej możliwości na zakup, ograniczony budżet, wypłata dopiero w piątek, niby blisko a tak daleko heh, ale jedną mam, i jestem z tego przeogromnie Dumny jako Wiślak, bo umić cieszyć się to trzeba i z małych rzeczy, a w tym wypadku dla mnie dużej rzeczy, Akcjonariusz Wisełki Kraków, pięknie zacząłem dzień. Z Wiślackim Pozdrowieniem

11            -4
~~~Rafal
Biala Gwiazda
Moc jest z nami!!☺

6            -3
~~~Kamyk34
Pokazuje 3,92
.

8            -3
~~~Dziadyga
No dobrze
A jak to potem sprzedać?

5            -16
brzydal
Koniec w 24h
Jesteśmy wielcy!

5            -4
~~~Mk
@Dziadyga
Spróbuj na ebayu, ewentualnie stań na bazarku, może znajdziesz chętnego...

6            -2
~~~zjarany_t yp
karnety
dlaczego karnety idą jak krew z nosa, a akcje poszły w mgnieniu oka? nie rozumiem oporu kibiców co do karnetów

8            -3