Środa, 6 lutego 2019 r.

Nowi piłkarze Wisły zgłoszeni do rozgrywek

Już za dwa dni wznowione zostaną rozgrywki ligowe Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 i na ten moment Wisła Kraków będzie w pełni gotowa. Tym bardziej, że do rywalizacji zgłoszeni zostali nowi piłkarze.

W oficjalnej ekstraklasowej kadrze Wisły, zgłoszonej do rywalizacji, znaleźli się już wracający z wypożyczeń Kacper Chorążka, Krzysztof Drzazga oraz Wojciech Słomka, a także zakontraktowani zimą w "wiślackim teamie" Łukasz Burliga, Lukas Klemenz oraz Sławomir Peszko.

Na zgłoszenie czeka jeszcze Vukan Savićević, ale warto przypomnieć, że okno transferowe w Polsce zostało "otwarte" 1 lutego i potrwa do końca miesiąca.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


10    Komentarze:

~~~Maxel
Co z Kubą
?

43            -5
~~~Pawel
Odp maxela
Poprostu forma zasłaba, będzie zgłoszony w późniejszym czasie pewnie :-)

10            -69
~~~nowy
Kuba
Czekają na dokumenty z Niemiec jeszcze nie dotarły.

41            -1
~~~tom123
Kuba
Niemiecka federacja nie dosłała jeszcze dokumentów transferowych do Wisły i nie może On jeszcze podpisać kontraktu ale z tego co pisano może to nastąpić już w czwartek w tym tygodniu.

33            -1
Kosmaty
Z Kubą - jak już powyżej napisane - czekają na dokumenty
z niemieckiej federacji piłkarskiej. Wszystko ma być załatwione i ogłoszone jutro, a być może nawet dziś. Mam nadzieję, że jeszcze przed pierwszym meczem zdążą zgłosić Savicevicia. Co prawda jeśli pojawi się na boisku to najwyżej z ławki (a i to raczej nie nastąpi, ponieważ jest za krótko z drużyną), ale to wciąż doświadczony zawodnik, a takich jak wiemy mamy deficyt i każdy jeden jest ważnym ogniwem zespołu i w trakcie meczu może się bardzo przydać. Warto więc by zasiadł chociaż na ławce jako wyjście awaryjne w razie potrzeby.

25            -2
~~~GiGi
Tjanić ? Ghańczyk ?
a co z Tjaniciem i tym Ghańczykiem ? temat umarł ?

6            -8
charlie
Emmanuel Kumah blisko Wisły
Jak podaje katowicki Sport wkrótce do Wisły na zasadzie rocznego wypożyczenia trafi 18 letni pomocnik, reprezentant Ghany Emmanuel Kumah [url= link »]

24            -1
~~~nowy
Emmanuel Kumah
Emmanuel przebywa obecnie na turnieju finałowym kwalifikacji do Mistrzostw Świata U- 20. 9 lutego trzeci decydujący u wyjściu z grupy mecz z Mali U20. Do awansu Ghanie wystarcza remis. Ewentualny półfinał 13.02 mecz o 3 miejsce 16.02 finał 17.02.Dopiero po zakończeniu udziału w turnieju Kumah przyjedzie do Krakowa, by przejść testy medyczne.

8            -3
~~~GiGi
?
a David Tijanić ? wiadomo co z nim ?

4            -2
~~~nowy
Emmanuel Kumah
Drużyna narodowa Kumaha odpada z dalszej rywalizacji oznacza to, że już na dniach pojawi się na testach medycznych.

2            -2