Środa, 6 lutego 2019 r.

10 tysięcy karnetów?! Sprzedane!

Trwa niesamowita akcja wsparcia dla piłkarskiej Wisły. Nie dalej jak w ciągu ostatniej doby fani "Białej Gwiazdy" kupili akcje piłkarskiej spółki za niebagatelną kwotę 4 mln złotych, a dziś tuż po godzinie 13-tej "pękła" magiczna bariera 10 tysięcy sprzedanych karnetów!

Oznacza to, że zapoczątkowane przez Jarosława Królewskiego specjalne wyzwania będą miały swoje miejsce. Wspomniany Królewski zadeklarował kupno stu kolejnych karnetów, Rafał Boguski będzie musiał - zgodnie z obietnicą - zagrać na gitarze, Marcin Wasilewski musi się... uśmiechnąć, Sławomir Peszko zaliczy specjalny trening, a Macieja Stolarczyka czeka założenie kolorowych skarpetek. Prezes Rafał Wisłocki zafarbuje włosy w wiślackie barwy, a prezes Socios Wisła, Witold Ekielski, wystawi na licytacji swój sweter...

Prawdziwe wyzwanie wciąż jest jednak przed kibicami "Białej Gwiazdy". A to brzmi - czy uda nam się pobić karnetowy rekord Polski? Do dzieła!


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


26    Komentarze:

ddd
Challenge
Uśmiechnięty Wasyl,Boguś grający na gitarze czy Pan Prezes w niebiesko-bialo-czerwonych włosach... 😂😂 JAZDA- rekord Widzewa jest do zrobienia- cisniemy!! :-) I czekamy na podpis Kuby!

96            -3
~~~Radekrrrr r
chalnnenge gigh level
Niech Boguś zagra dla Wasyla ubranego w sweter Pana Ekielskiego, śmiejącego się z fryzury Prezesa Wisłockiego, który to dopinguje Peszkę w jego treningu

100            -8
~~~Anty SKWK
Karnety
Jeśli temp się utrzyma sprzedanych karnetów to pod koniec lutego będziemy mieli nawet 20tys ;p Ważne żeby też na trybunach był spokój i fajny doping.

74            -3
~~~maks
Karnety
Karnety, akcje. Duch w nie zgasł. Brać Wiślacka trzyma się mocno, mocniej niż wielu myślało. Tak na marginesie: link »

58            -5
~~~Pawel
Rafal Wislocki dla sport.pl
Wracając jeszcze do inwestora. Ten o którym pan mówił, że jest obiecujący, ma zagranicą inny klub piłkarski? Tak. Pojawiły się dwie grupy inwestorskie, które mają kluby w swoim portfolio. Ciekawe o kogo chodzi ??? :o

43            -2
~~~Kibic z Warszawy
Wisła
Jestem kibicem Legii, ale trzymam za was kciuki i mam nadzieję, że niedługo spotkamy się przy okazji rywalizacji na boisku w sytuacji gdzie oba kluby są stabilne :)

123            -5
~~~maciek_ts
Kulturalny doping
Sektor C nie sprzedaje się jakoś specjalnie, więc nadzieja na kulturalny doping jest ;)

79            -8
Werys76
Karnet bon dla kogoś..
Może jest ktoś chętny na kupno karnetu albo bonu dla wiernego kibica.. z góry dziękuje

28            -11
~~~ZIBI
Dopłaty
Czy zdajecie sobie sprawę, że akcjonariusze w razie czego musza robić dopłaty do akcji

6            -48
ddd
Kumah
Miga pisze,że blisko Wisły jest Emmanuel Kumah. Ma być wypożyczony na rok z opcją pierwokupu. :-) To jeszcze mnie ciekawi,jak sprawa z Tijaniciem

39            -1
charlie
Rekord Widzewa pobity
Zważywszy na to, że karnety Widzewa kosztują połowę tego co oferuje Wisła, zysk ze sprzedaży karnetów Wisły dawno przebił zysk ze sprzedaży karnetów Widzewa. Mam przekonanie graniczące z pewnością, że Wisła pobije też rekord w ilości sprzedaży karnetów. Fenomen Białej Gwiazdy trwa.

53            -3
Kosmaty
Hmmm, kolejna dobra informacja
l ink » Młody, zdolny i Stolarczyk chce go mieć, czyli powinien mieć duży potencjał rozwoju. Nazwisko już od pewnego czasu przewija się w kontekście Wisły, Był w październiku na testach i fakt, że o nim nie zapomniano i dziś wraca się do tego piłkarza też dobrze o nim świadczy. Oby się udało, wtedy kadra będzie już praktycznie gotowa na najbliższą rundę (wiadomo, chciałoby się jeszcze napastnika, może jakiegoś zmiennika na skrzydło... ale wciąż są znacznie ważniejsze sprawy i na dziś celem sportowym nie jest awans do pucharów (jeszcze nie w tym sezonie), więc nie ma potrzeby przesadzać z rozbudową kadry. Ten sezon trzeba dograć tak, by jak najniższym kosztem osiągnąć możliwie najwyższy wynik... z naciskiem wynik jako pochodną kosztów, a nie odwrotnie.

32            -1
~~~UcheJ1
Werys79
Napisz proszę na maila zarzadu socios ja tam oddałem swój Bon i wiem że mają dużo na stanie żeby oddać jeszcze.

29            -2
~~~Żyru
Życzę Wam tego
Jako kibic Widzewa życzę Wam abyście zrobili nowy rekord Polski w sprzedaży karnetów.

82            -3
~~~--colt--
Karnet na okaziciela
Przyznaje, karnetu/bonu jeszcze nie zakupiłem, ale to że kupię jest pewne jak amen w pacierzu:-) Ponieważ pracuje głównie w weekendy i często/gęsto koliduje mi to z meczami, idealnym wyjściem byłby dla mnie (myślę że dla wielu innych) karnet na okaziciela, dlatego jeszcze raz pytam i apeluje! czy jest możliwość zgodnie z przepisami wypuszczenia takich karnetów? jeżeli tak, jestem w 100% pewny że sprzedaż zwiększyła by się gwałtownie i w wielu rodzinach taki "dyżurny" karnet by się znalazł, nie robiąc tego strzelamy sobie delikatnego samobója, chyba że nie ma takiej możliwości to z góry dziękuje za informację od z orientowanych w temacie. Pozdrawiam

24            -3
~~~pyra420
wsparcie z Poznania
Niezależnie od kibicowskich sympatii i antypatii, ta liga potrzebuje silnej Wisły! Pozdrowienia z Poznania, wszyscy ogarnięci kibice tu na miejscu też trzymają kciuki ;-)

52            -4
blade11
Inwestror
Kurde przydałby się jakiś inwestor zdolny wyłożyć duże pieniądze w Wisłę teraz po oczyszczeniu klubu jest idealny moment do budowy naprawdę mocnego klubu i szansa zaatakowac LM w Krakowie tak naprawdę wszystko już widzieli mistrzostwa ,fety na rynku , wielkie mecze z Parma, Lazio , Barcelona ale Liga Mistrzów była by wspełnieniem marzeń chyba wszystkich kibiców jak by na Reymonta zabrzmiał hymn Ligi Mistrzów :).

35            -4
ddd
Nie koniec dobrych wiadomości
link » Mam nadzieję,ze mimo słabego terminu mnóstwo kibiców przyjdzie przywitać Kubę . :-)

15            -1
~~~Ciekawski
Karnety sektor C
Ile zostało sprzedanych karnetów na sektor serca Wisełki ?

9            -2
Polak mały
cytat - Jarosław Królewski
"Kupujcie karnety! Mam też pomysł na uhonorowani karnetowiczów na ten sezon.,ale to niespodzianka. A wiecie, że nie rzucam słów na wiatr.Co to jest 7 tysięcy karnetów dla nas.

17            -3
~~~maciej_ts
Odp.: Ciekawski
Według wyliczeń kolegi, który zalogował się sklepu i liczył „pi razy drzwi” było ok 950 miejsc zajętych na C 2 dni temu. Wcale nie jest powiedziane, że nie były to karnety całoroczne kupione jeszcze na jesień Trzeba rzeczywiście przypilnować podczas meczu, żeby nie dochodziło do jakiś burd. Wisłocki w wywiadzie na interii dzisiaj zgłosił takie obawy - są podobno jakieś sygnały... W sumie to nie tylko problem firmy ochroniarskiej, ale też nasz - współwłaścicieli. Trzeba na takie Rzeczy po prostu reagować. To w końcu teraz nasza własność ! Szczerze powiedziawszy jestem za pobytem policji na stadionie podczas meczów i szybkiego reagowania na chamstwo. Jest szansa w końcu się oczyścić - zróbmy to po prostu.

45            -1
Niewierny Tomasz
Rekord Widzewa...
żeby go pobić trzeba sprzedać ponad 16340 karnetów.

8            -1
~~~Prawdziwy kibic
Karnety
Widzę takie trochę napiętnowanie sektora C ta narracja niektórych będzie wręcz odstraszała do zakupu biletu na ten sektor. C to serce Wisły tam mają być głównie młodzi ludzie radość i wsparcie drużyny. Zamykamy pewien rozdział ,rozpoczynamy wszystko od nowa młodzi na C pozdrawiam Jazda jazda biała gwiazda

6            -2
~~~screw
Pytanie
Czemu w serwisie nie ma takich informacji: link » ? Pytanie do redakji.

2            -1
~~~Grzech43
Problemy z kartą kibica
Kolejny raz nasi włodarze robią wtopę. Na głównej stronie pojawia się info: "W związku z aktualizacją systemu wyrobienie Karty Kibica w stacjonarnym punkcie w Strefie Kibica w piątek 8 lutego będzie niemożliwe". Czy aktualizacji nie można zrobić w nocy z czwartku na piątek? Ludzie jadą kupić karnet i wyrobić kartę kibica i odbijają się od drzwi (kolejny już raz po nieczynnej w sobotę strefie kibica)? Po drugie ... dlaczego na stronie wislaportal.pl w/w informacja nie została podana? Przecież większość kibiców wchodzi na tę stronę...

3            0
~~~l
Biznesman z Krakowa
ktorych jest wielu moglby wykupic reszte karnetow i dac do Domow Dziecka zeby liczba karnetow byla najwieksza w Polsce

2            -1