Sobota, 9 lutego 2019 r.

W Zabrzu czterech nieobecnych

W spotkaniu z Górnikiem Zabrze zespół "Białej Gwiazdy" wystąpi bez czterech kontuzjowanych zawodników. Są to Jakub Bartosz, Rafał Boguski, Aleksander Buksa oraz Paweł Brożek. Niestety uraz tego ostatniego jest poważny i czeka go operacja.

Brożek, który stracił przygotowania w związku z kontuzją łydki - po jej wyleczeniu wrócił do treningów, ale na jednym z nich doznał uszkodzenia barku, co wiąże się z koniecznością zabiegu.

- Paweł Brożek doznał urazu barku i będzie miał w poniedziałek operację. Wrócił do treningów i niestety doznał urazu, który wykluczy go na dłuższy okres czasu. Jestem z tego powodu bardzo smutny. Liczę na to, że Paweł wróci do nas podobnie jak Marko Kolar - w jak najkrótszym okresie - powiedział na dzisiejszej konferencji prasowej trener Maciej Stolarczyk.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

Michalczewsk i
Taki talent może być zbawieniem dla klubu
Jestem fanem talentu Olka Buksy. Będąc na meczu kadry młodzieżowej z Austrią, przerastał wszystkich rówieśników. Czekam niecierpliwie na jego debiut w pierwszej drużynie!

43            -2
~~~Ja Ty oni
Brozek
Paweł to chyba już koniec szkoda że nie pomożesz

31            -6
~~~Jony
Pech Buksy
miał teraz idealny moment żeby się pokazać na boiskach jako zmiennik...

31            -3
Kosmaty
Cóż
To spore osłabienia w związku z tym, że każdy doświadczony zawodnik jest teraz na wagę złota, z kolei Buksa jest jedynym napastnikiem na ławce rezerwowych i choć brak mu doświadczenia, to jest ważnym elementem układanki. Jednak w przypadku Bartosza, Boguskiego i Brożka było o tym wiadomo od dawna i Stolarczyk zdołał przygotować się na tą sytuację. Wobec tego paradoksalnie największym brakiem będzie ten Buksy, najmniej doświadczonego zawodnika, który jednak miał być do dyspozycji i wypadł niespodziewanie.

27            -4
Mario
a co z Kolarem?
kto zagra w ataku? Potrzebujemy napastnika

27            -4
Niewierny Tomasz
Pesel...
się odzywa :-(

10            -5
~~~Janko Buszewski
Niestety
nie mamy napastnika.Owszem,jest Drzazga,ale nie mamy dla niego alternatywy.Poza tym,Drzazga i Kolar to nasza ewentualna przyszłość a my potrzebujemy "strzelby" na już i to snajpera z prawdziwego zdarzenia,takiego jak np kobra w swej najlepszej dyspozycji.Mamy teraz szybkie i dobre skrzydła,ktoś musi egzekwować celne podania i wrzutkii na "dziewiątce".Królestwo za napadziora !

11            -3