Niedziela, 10 lutego 2019 r.

Fotogaleria z prezentacji nowych piłkarzy Wisły

Podczas specjalnie zwołanego spotkania z przedstawicielami mediów - Wisła Kraków zaprezentowała swoich czterech nowych zawodników, którzy reprezentować będą wiosną nasze barwy. Są to Łukasz Burliga, Lukas Klemenz, Sławomir Peszko i Vukan Savićević. Zapraszamy Was do obejrzenia fotogalerii z tej prezentacji.

Wejście do fotogalerii »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


5    Komentarze:

~~~GURULI 76
Będzie dobrze.....
Mam nadzieję że zawodnicy pokażą co poniektórym że za wcześnie zostali z wcześniejszych klubów skreśleni, mają teraz dodatkową motywację a takie podejście jest wskazane dla zawodnika z ambicjami. Życzę powodzenia.

37            -1
Kosmaty
Panowie bardzo fajnie się ustawili...
Dają nam do zrozumienia na jaką frekwencję liczą wiosną na R22. Mam nadzieję, że spełnimy ich oczekiwania i w kilku spotkaniach nawet to przebijemy. Największe prawdopodobieństwo w derbach i przeciwko Legii (najbardziej atrakcyjne mecze), ale pozostaje jeszcze runda finałowa, a w niej następne bardzo ciekawe spotkania mogące wypełnić stadion po brzegi.

49            -1
~~~kiki
Logo
to logo pko na koszulce jest w złym miejscu bo zlewa się z Białą Gwiazdą

4            -15
~~~fan1978
sponsor.....
......nowy sezon z nowymi koszulkami adidasa! Teraz firma bukmacherska LV BET zmieniła swoje logo, czym chyba pomogla Wiśle ,bo kolekcjonerzy będą chętni do zakupu tych koszulek! Niebawem może zagości z tyłu koszulki np.Sinerise, lub Apteka Słoneczna! Czeka też od dawna miejsce na reklamę obok ekranów ledowych na stadionie, ale to najatrakcyjniejsze miejsce i wiążące się z dużą kasą dla Klubu.

9            -1
szyminowy
Witamy
Na R22

7            -1