Środa, 13 lutego 2019 r.

Kacper Laskoś zawodnikiem GKS-u Tychy

Jak podała strona internetowa I-ligowego GKS-u Tychy - jego nowym zawodnikiem został 19-letni obrońca "Białej Gwiazdy", Kacper Laskoś, który przenosi się do niego na zasadzie transferu definitywnego.

Laskoś podpisał z tym klubem kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2021 roku.

W bieżącym sezonie występował w Wiśle w rozgrywkach CLJ.

W pierwszym zespole "Białej Gwiazdy" zagrał w jednym meczu, debiutując 20 maja 2017 roku, w ligowej potyczce z Pogonią Szczecin (4-0).

Źródło: GKS Tychy, własne


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


9    Komentarze:

~~~goal
Szkoda.
Nie można było go wypożyczyć?

64            -13
~~~Marcin72
LASKOS
A ja czytałem chyba nawet tutaj i to parę razy że LASKOS to duży talent obiecujący zawodnik przyszłość WISŁY i podobno potencjał większy od PLEWKI i tak to właśnie tak jest z informatorami zawodnikami młodzieżowymi i polityką kadrową klubów ciekawe kto tu ma rację

30            -7
~~~Parson
Laskoś
Transfer gotówkowy czy za Free?

34            -4
~~~jony
A jeszcze nie dawno ktoś tu pisał
że oglądał mecz juniorów jakiś i rozpływał się nad umiejętnościami i potencjałem Laskosia. Zobaczymy kto miał rację ;)

36            -4
stary wiślak
To samo będzie z Drzazgą i Plewką.
Oczywiście nie na pewno,bo rożnie się zdarza. Ale nie są to zawodnicy na ekstraklasę. Jak się pomyliłem,to będę bardzo szczęśliwy,ze się pomyliłem.

37            -18
~~~Gregor
Laskoś
Kacper Laskoś przechodzi do klubu I ligowego, nie do A klasy. Będzie miał szanse zaprezentowania swojego poziomu i życzę mu powodzenia. I chciałbym, żeby nasi juniorzy przechodzili do klubów I-ligowych bo to świadczy, że poziom wyszkolenia jest postrzegany jako wysoki. Nie wszyscy mogą zostać w Wiśle, zdecydowana większość nie może więc I liga, to naprawdę sukces i Kacpra osobiście i klubowego szkolenia.

17            -4
~~~Wisla Immortale
Jak zweryfikowac REALNA wartosc juniora?
Metoda pozbawiona bledu: wystawic go do gry z 4 ligowcami. Jesli chlopak nie ma szybkosci, dynamiki, sily, to nawet na tle 4 ligowca zginie, a nigdy nie zrobi zadnej kariery w pierwszym skladzie Wisly, ani nawet w I lidze. Polecam ta metode kazdemu trenerowi w Wisle. Na tzw "umiejetnosciach i technice" mozna sobie grac w futsalu, ale nie w seniorskiej pilce. 99% "utalentowanych " juniorow Wisly nie jest gotowa fizycznie nawet na 20min walki w ekstraklasie. Nie sa prowadzeni odpowiednio, nie maja treningow silowych. Sredni czwartogliowiec(!) ma lepsze wdepniecie, wiecej sily, szybkosci, twardosci. Bedziecie dlugo wspominac moje slowa. Chyba ze sie zmieni szkolenie w Wisle na poziomie przejsciowym juniorsko-seniorskim.

26            -3
~~~Szogun
Ile
Czy ktoś się może orientuje ile kasy za niego wpadło?

13            -6
~~~ZaWsZe TS
Tak, tak
Sami znawcy. O Wasylu też tak mówili, Glika też skreślili, nawet Lewandowski w Legii był za słaby. Sami znawcy.

6            -2