Niedziela, 17 lutego 2019 r.

Jarosław Królewski w Prawdzie Futbolu: - Wisła już nie jest na kolanach!

W najnowszym programie Romana Kołtonia pt. "Prawda Futbolu" jego gościem był Jarosław Królewski. Zapraszamy do oglądania.

Oto link do materiału w serwisie Youtube »


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Kibic
Jarek
Dobry gość, fajnie się go słucha...

71            -2
andeb
Jaro wymiata
Gość jest niesamowity. On analizuje równolegle kilkanaście spraw z prędkością światła. A nam trudno nadążyć za jednym wątkiem. Wisła jest w tej rozmowie tłem do szerszych rozważań. A wszystkie warte wysłuchania. Na mnie największe wrażenie zrobiła prognoza skutecznego zaangażowania technologii w eliminowaniu ignorantów z polityki. Polecam!

91            -1
urbi
Jarosław
czy jest jakaś szansa aby ten Pan został właścicielem lub prezesem Wisełki?:-)

68            -3
~~~Kibol z Reymonta
Gość jest mega inteligentny....
ale z tym 4-tym miejscem na koniec sezonu to ewidentnie przesadził.Myślę,że był to urzędowy optymizm bo realnie rzecz biorac to bedzie ostra walka o utrzymanie.

27            -67
Maxi
Są szanse by był właścicielem Wisły ale bardzo małe
Pan Królewski nie owija w bawełnę że na dzisiaj go nie stać na Wisłę ale za parę lat jak rozwinie biznes to kto wie . Tylko jest jedno ale my nie mamy kilku lat a parę miesięcy na znalezienie nowego właściciela .

53            -2
~~~KRKPL
Mentalność
Pan Jarosław brzmi jakby miał zupełnie normalną mentalność, normalną czyli taką jak niewiele osób dziś. Nie wolno myśleć szablonowo, tłum też niekoniecznie ma rację, przeciętność to stanie w miejscu, uczciwość jest fajna, gra w otwarte karty (transarentność) również, milioner nie jest lepszy od inych a byce bogatym nie musi być celem życiowym, można być szczęśliwym realizując się inaczej. Niestety w dziesiejszym świecie dominują postawy a la maszenka sratapacza czekaj albo damianek wystawię fakturę na 80tys na miesiąc dukacik albo poprostu "not my busienss". Przez takie mentalne upośledzenie dom publiczny jest nie tylko na polskich stadionach ale również w kościołach, służbie zdrowia, urzędach, edukacji, sądach, wszędzie gdzie w grę wchodzą pieniądze i można się nachapać, nawet tam gdzie te pieniądze są małe. Trochę odbijam tutaj od tematu Wisły, ale moim zdaniem należy mówić o postawach takich ludzi jak Pan Królwewski jak i piętnować postawy k....kie. SUPER WISŁA KRAKÓW!!

59            -3
~~~hgdythgd
ten gość jest z innej planety
jak go dała radę żona ogarnąć :D

42            -1
~~~Pomocnik pomocnika
50 minut zleciało błyskawicznie.
Jakby "Titanic" miał taką narrację to można byłoby oglądać go codziennie. :-)

41            -2
~~~zwierzyni ecki
Jarek
Jeszcze raz powtórze po obejrzeniu wywiadu... Jarek jesteś mega z.....sty gosć:-) :-)

29            -1
Szczypior
Stanisław Wyspiański
"Idziesz przez życie i dajesz kształt przez swoje czyny", panie Jarosławie. Niby dawno, daleko, dziś nie tracą wartości, piękne słowa. Każdy z nas ubogaca świat, odciska swoje piętno, ważne być zapamiętanym. Im takich nas więcej, tym dzieło doprowadzimy do skutku. O tym myślał i miał wizję wieszcz Wyspiański.

20            -1
~~~Rozpierdu cha2019
JaroKról
Jarosław Wisłę zbaw. Ty nasz Królu. Wiwat Król wiwat Wisła. Pije Kuba do Jakuba.... jak to na bvb wołali.... Jakuuuub KUBAaaaa !

22            -3