Wtorek, 19 lutego 2019 r.

Ruszyła druga tura sprzedaży karnetów - Wiosna 2019!

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl, w kafeterii MyBenefit oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" ruszyła już druga tura sprzedaży karnetów na wiosenne mecze piłkarzy Wisły Kraków, które nabyć będzie można w obniżonej cenie. Dotychczas fani "Białej Gwiazdy" nabyli 14220 karnetów, czas na poprawienie tego wyniku. Tym bardziej, że cena wejściówek zaczyna się teraz od 185 zł za karnet normalny oraz 120 zł za ulgowy.

Sprzedaż obejmuje następujące sektory: A11, A21, A22, A23, C2, C3, C4, D21, D22, D23, D24, E12, E13, E14, E15, E22, E23, E24, E25, F21, F22, F23, F24, H22, H23.

WAŻNA INFORMACJA! Istnieje możliwość zakupu karnetu przez internet w wygodnym systemie ratalnym PayU. Wystarczy przy wyborze płatności zaznaczyć odopowiednią opcję i postępować zgodnie ze wskazówkami.

UWAGA! Do zakupu karnetu niezbędne jest posiadanie ważnej Karty Kibica!

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


17    Komentarze:

~~~TS 77
licznik
Prosze podac licznik sprzedanych karnetow.

80            -3
~~~Pawel
Koszulki
Kiedy będą wysyłane koszulki Linia życia ? Ktoś się orientuje ?

32            -6
Piter75
BLISKO CORAZ BLIŻEJ
ten rekord jest naprawdę w naszym zasięgu wiślacy pokażmy moc wszyscy razem jedna Wisła czyny nie słowa.

33            -3
~~~€
To tych wszystkich, którzy podobno kupili koszulki.
Najwyraźniej nie przeczytaliście regulaminu sprzedaży. No i dlatego macie problem. Ręce opadają! Ludzie! Ogarnijcie się w końcu! Bo po prostu jesteście żałośni!

28            -9
tsw.michal
Koszulki
Paweł, punkt 5 link » Spokojnie będą...

25            -2
~~~m,.m
KARNET NA RATY
Wie ktos na ile rat można rozłozyć? bo nie mam waznej karty kibica i nie moge sprawdzić

17            -1
~~~WIELKA WISŁA
Licznik.
Możecie dodać licznik sprzedanych karnetów?

28            -2
~~~Stevie
Sam jesteś żałosny
To miesiąc mam czekać, pewne rzeczy powinny być wcześniej zorganizowane jak się planuje sprzedaż to trzeba też spedycje zaplanować a nie....

5            -63
~~~bob
koszulki
W dzisiejszych czasach czekać na koszulkę 3 tygodnie albo więcej to jakieś nieporozumienie. Krócej czekałem na samochód . Na stronie jest napisane że prowadzone są rozmowy z firmą kurierską. Czyli wpłaćta kasę a my wam może w tym roku przyślemy. Według mnie to skandal.

8            -63
~~~matiq1906
@~~~Stevie @~~~Stevie
Sztuk było planowanych 1906 więc ciesz się że będziesz w ogóle taką posiadał,limit zdjęto po tym jak zostały przeciążone serwery !! To nie jest sklep nike wchodzisz wybierasz 48h i dostawa. Jprdl co za ludzie :-(

29            -4
damiannoo44
Koszulki
Paweł W kasie biletowej dostałem informację, że koszulki będą wysyłane 28 Lutego. Tak twierdziła kasjerka która również na nią czeka ;)

13            -1
~~~To do ciebie
do Stevie
Jak się coś kupuje to trzeba wcześniej przeczytać regulamin. Po drugie możesz ją zwrócić jak ci tak na niej nie zależy. Po trzecie chociaż nie chcę mi się tłumaczyć tobie wszystkiego dokładnie, ta akcja została przeprowadzona spontanicznie i nikt nie wiedział jaki będzie odzew i ile koszulek zostanie sprzedanych. Wynik sprzedaży tak jak z akcjami przerósł najśmielsze założenia. To jest chyba zrozumiałe dla 99,999999% kupujących.

19            -3
kibic z daleka
Licznik wsteczny
Proponuję wyświetlenie wstecznego licznika karnetów, tzn. takiego, który będzie pokazywał ile nam jeszcze brakuje do pobicia rekordu. Z każdym kupionym karnetem liczba będzie się zmniejszać. To mega nakręca ludzi...

34            -5
~~~bob
koszulki
No oczywiście zakładano że sprzeda się tak z 5 może 6 koszulek i prześle się je pocztą. Tak naprawdę nie interesują mnie problemy kurierskie czy inne. Jak mądrze ktoś napisał trzeba się było przygotować. Jednak w naszym pięknym kraju tak jest, że jak ktoś napisze prawdę to jest wrogiem publicznym numer jeden.Tutaj ma najwięcej minusów.

7            -36
pawelkaper1
@m,.m
jak patrzyłem przed zakupem to mi pokazało że na 20 rat

9            -1
~~~Stevie
I to jest konkretna informacja po 28.02
Ok czekam... Żeby nie było jak z 12 bohaterem czekania 3 miechy

8            -2
~~~marek_ker am
@bob
Wiesz co to znaczy przedsprzedaż (preorder)? Zamawiasz i placisz zanim produkt jest w 100% gotowy na sprzedaż. Klikasz cos ale nie wiesz co a potem pretensje do innych :-(

8            -4