Poniedziałek, 18 marca 2019 r.

Ekstraklasa: Jakub Błaszczykowski w jedenastce kolejki

Ekstraklasa SA wybrała najlepszych piłkarzy 26. kolejki ligowej i podobnie jak w wyborze Canal+ Sport, także i tutaj na wyróżnienie zasłużył Jakub Błaszczykowski.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~Bebetto
Zoran, Jesus i Martin nie tęsknicie za Wisełką ?
Jaga w walce o mistrzostwo powoli się oddala, a w naszym klubie bylibyście gwiazdami. Jak widać dajemy sobie niezle rade, ale z Wami, byłoby lżej ! Kto wie, może kiedyś.... Trzymam kciuki.

78            -7
~~~~the real thomas
do Bebetto
zrozum człowieku, że oni wcale nie chcieli odejść z Wisły tylko sytuacja finansowa klubu sprawiła, że musieliśmy ich sprzedać za bezcen podczas gdy oni wcale nie chcieli odchodzić.

69            -17
~~~Brudny Harry
~~~the real thomas
A ja nie zauwazylem, aby o przymusowym ich odejsciu pisal Bebetto, lub ich wygnaniu! Pisze takze, ze moze kiedys wroca, co mozna domniemywac, ze jak bedzie u nas lepiej ! To raczej taka nonstalgia. Zanim napiszesz poczytaj kilka razy, moze cos z tego zrozumiesz i nie bedziesz bez potrzeby atakowac !

39            -3
~~~Maxel
@~~~~the realthomas Imaz z Kostalem chcieli zostać
Musieli jednak zostać sprzedani. Arsenić sam podjął decyzję ,że odchodzi.

40            -3
~~~Tomin
Harry
Napisał bym więcej... Że to między innymi dzięki nim możemy walczyć. Uczciwi ludzie.

20            -3
~~~Brudny Harry
~~~Tomin
Zgoda. Tego nikt nie neguje i raczej wiemy dlaczego i jakich oklicznosciach. A ile kasy Wisla za nich dostala ? Tutaj wszyscy wszystko wiedza, ale tak naprawde brakuje konkretow lub szczegolow.

16            -2
~~~XX
Powroty
Jedni odchodzą, drudzy wracają, na pewno przyjemne będą powroty Marcelo, Popovica i Guzmicsa i Ondraszka jak pokończa kontrakty :), wola z ich strony powrotu jest. Szkoda bobana dziwne ze się nikt nim nie interesuje jest wolnym zawodnikiem szuka klubu

12            -7
~~~kazek
Tak samo, jak nie krytykowałbym Jagielloni
Owszem, zyskali dosyć tanio 3 bardzo dobrych zawodników, ale zapłacili za nich(w tym za Imaza, który wkrótce mógłby podpisać kontrakt z kimkolwiek i za pół roku odejść za darmo) i zapłacili, a my potrzebowaliśmy pieniędzy jak powietrza. Ja nie mam do nich pretensji i życzę im dobrze, szczególnie Imazowi - od dawna mówiło się, że nie do końcu czuł się dobrze w Wiśle, a mimo to nigdy nie można mu było zarzucić braku ambicji.

29            -2
Raf
Węgrzyn
Powiem Wam przyjaciele, że musiałem w czasie Derbów być w pracy. Skitrałem się z telefonem w biurze oglądając mecz i to co wygadywał w trakcie transmisji Wegrzyn to tragedia. Słuchac się go nie dało, okropnie stronniczy na rzecz pasiaków. Porażka, że dopuszczają takich ludzi do mikrofonu. Panom z canal przyda się maść na ból dupy, szczególnie, że zaraz pykniemy ległą.

24            -3
~~~morgan R22
Gdy emocje już opadły.....
Gdy emocje już opadły.....to ja z upartością pytam się prokuratury( nie żebym wypominał) ale do k...y nędzy dlaczego sarapata jeszcze nie siedzi ?!?!

14            -1
Krzysiek
no
Jest wtorek, dwa dni po pięknej wiktorii, ale mimo euforii ja chciałbym się jednak dowiedzieć: 1. Co z Krzyśkiem Drzazgą i Michałem Buchalikiem? Jakiś raport medyczny, cokolwiek? 2. Ile strat narobiło bydło na sektorze gości?

13            -1