Poniedziałek, 25 marca 2019 r.

Tobiasz Weinzettel bramkarzem Wisły Kraków

Nowym bramkarzem Wisły Kraków został dziś 22-letni Tobiasz Weinzettel, którego poprzednim klubem była I-ligowa Odra Opole. Na Reymonta przychodzi na zasadzie "wolnego transferu", a jego umowa obowiązywać będzie do końca czerwca 2019 roku.

Zakontraktowanie tego zawodnika spowodowane jest przede wszystkim kontuzją Michała Buchalika, która to wyeliminowała go z gry do końca bieżącego sezonu.


 KK, Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


11    Komentarze:

~~~man
jak widzę Arek znowu w pracy?
bardzo mnie to cieszy :)

76            -4
GrzegorzS
Bardzo rozsądne podejście do sprawy i widac, że
klub chce czegos więcej niż wejście do pierwszej ósemki czy tylko utrzymania w lidze, bo gdybyśmy się tem tylko zadawalali to mogliśmy nie zatrydniac nikogo i kończyc lige z Lisem i Brodą. Fajnie. Szanse dostanie młody bramkarz, który był ogladany juz wczesniej i był drugim wyborem, gdy kontraktowano Lisa. Nop to nich rywalizuja.

42            -26
~~~markos
Kontrakt
Myślę, że lepszym rozwiązaniem, byłoby podpisanie tego kontraktu, z opcją jego przedłużenia, Buchalik nie będzie wiecznie bronił, mamy co prawda Brodę, ale jest jeszcze młody i niedoświadczony, nie występował na wyższym poziomie niż juniorski, w przeciwieństwie do Weinzettela, który ma już za sobą występy w I lidze i tam całkiem nieżle bronił, a skoro klub chciał go już wcześniej zakontraktować, to czemu teraz klub tego nie zrobił na dłużej?.

34            -10
~~~Wilga
Bardzo dobrze
Bo jak widzę Lisa w bramce to mam pietra.

25            -35
~~~Pp78
Tobiasz
Witamy na pokładzie!:-)

44            -2
GrzegorzS
Wreszcie wystartowała nowa oficjalna
strona klubu zapowiadana od ponad dwóch lat.

30            -4
~~~bob
Sarapata
A pani Sarapata chce od Stanowskiego 250 tys za zniesławienie, ale Wisła chce od Sarapaty 523 tys z tytułu niezgodnych z prawem podwyżek. Niezłe jaja.

67            -2
~~~Kristof/
Wisla domaga się od Sarapaty 500 tys zlotych
W zwiazku z podyzka ktora sobie zrobila z pominieciem procedur!!dojechac złofziejkę!

88            -3
~~~l
Napisal na forum
Gosciu z Opola ktory chodzi na mecze Odry ze ten bramkarz jest slaby nie lepiej bylo zatrudnic Przyrowskiego Kasprzika lub Pilarza niech sie mlodzi przy nich ucza jesli chodzi o znawcow futbolu to poprzedni dyrektor sportowy sprowadzal jak na nasze warunki rewelacyjnych graczy

5            -17
~~~Marioo
@GrzegorzS
Właśnie zajrzałem. Ekstra stronka, wreszcie na miarę XXI wieku, bo poprzednia była niczym z lat 90. ;-)

7            -4
GrzegorzS
A Lech własnie objawił
światu, że w maju rozstanie się z najmniej 10 zawodnikami, bo nie rokuja. No to sobie i Nawałce dzialacze zmotywowali druzyne do grania o górna ósemkę. Lech to mentalnie najgorzej zarzadzany klub naszej skopanej i to od lat. I nie dziwota, że nie potrafią sięgnąc po tytuł mimo dobrej sytuacji finansowej i mocnej kadry zawodniczej.

13            -3