Poniedziałek, 1 kwietnia 2019 r.

Ekstraklasa: Pięciu wiślaków w jedenastce kolejki

Identycznie jak w wyborze redakcji Canal+ Sport, także i w oficjalnej nominacji Ekstraklasy SA aż pięciu piłkarzy "Białej Gwiazdy" znalazło się w najlepszej jedenastce 27. kolejki ligowej. Z tą jednak różnicą, że tutaj obok Marcina Wasilewskiego, Jakuba Błaszczykowskiego i Vullneta Bashy, wyróżniono Rafała Pietrzaka oraz Sławomira Peszkę.


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Tylko Wisła
Tylko Wisła !!!!
Jak dla mnie najlepszy był Wasyl i zasługuje na tytuł najlepszego zawodnika w tym meczu. Doświadczenie a przede wszystkim zaangażowanie pokazuje młodym jak powinien profesjonalista podchodzić do meczu. Zresztą on tak ma w każdym meczu i wydaje mi się że to był jeden z najlepszych transferów Wisły w ostatnim czasie ... Pracuje i to mocno na tytuł prawdziwego Wiślaka. Widać jak się cieszy po każdej bramce widać jak motywuje innych !!! Jaką ma radość po wygranym meczu !!! Wasyl dla mnie jesteś wielki mimo że mogłeś spokojnie trzepać dużą kasę gdzieś indziej .... a jednak jesteś w Wiśle i dajesz jej bardzo dużo !!! Szacun wielki Szacun !!!

50            -1
~~~Radekrrrr r
TKWM
Jak zwykle jakieś judasze zepsuli nam piękny obraz :D a swoją drogą to jest 5 Wiślaków plus dwóch wychowanków z czego jeden to ten wcześniej wspomniany judasz

17            -1
~~~Lando
TSW1906
Wasyl kapitalnie blokował strzały cwe(L)i, Pietrzu bramka cud miód, malina, Peszkin w końcu zaczyna grać na miarę swoich umiejętności, Błaszczu i Basha - profesorzy!!! Oby tak dalej!!!!

23            -4
~~~#*****#
Pierwsza bramka Peszki, nie tylko otwarla dla nas mecz,
ale to byla istotna bramka, przyblizajac Lechie do mistrzostwa a oddalajac Legie. To byl dobry mecz w wykonaniu Slawka.

35            -1
Serafin_MacC ycek
Nie widziałem meczu Lechii ,ale
Wydaje mi się że powinno być tu jeszcze miejsce dla Sadloka.

15            -1
Grzes22
Sadlok
Wielokrotnie krytykowałem Sadloka ale wczoraj zagrał świetnie a do tego dołożył asystę. Myślę że należało Mu się również miejsce w tym zestawieniu. Zresztą wczoraj to można było do jedenastki kolejki wsadzić wszystkich Wiślaków! (no może Vukan trochę słabiej ;) ).

7            -5