Piątek, 12 kwietnia 2019 r.

VENEO i Synerise na koszulkach Akademii!

Dwie krakowskie firmy VENEO i Synerise trafiły na koszulki młodzieżowych drużyn Wisły, stając się tym samym Sponsorami Głównymi Akademii Piłkarskiej. Z logotypem VENEO występować będą zawodnicy z drużyn od U-7 do U-13, natomiast Synerise znajdzie się na trykotach starszych - od U-14 do U-17.

VENEO to agencja digitalowa. Od 2004 roku prowadzi zintegrowaną obsługę digitalową marek. Specjalizuje się zarówno w kreacji jak i zakupie mediów internetowych. W szczególności zajmuje się kreowaniem strategii marek, przeprowadzaniem zintegrowanych kampanii marketingowych, w tym łączących on-line z off-line’m, kampanii display, Google AdWords, Fb Ads, działaniami performance - optymalizacją konwersji sklepów e-commerce, SEO i SXO, a także projektowaniem i realizacją serwisów i aplikacji WWW. Wśród klientów VENEO można znaleźć takie firmy jak Koral, Adam Baron, Cinema City, Bayer czy Interia. Właścicielem VENEO jest Tomasz Jażdżyński, przewodniczący Rady Nadzorczej Wisły Kraków SA.

Synerise to firma, której kibicom Białej Gwiazdy specjalnie przedstawiać nie trzeba. Jej CEO jest Jarosław Królewski, który był jednym z tych osób, które podjęły się próby ratowania Wisły Kraków. Od niedawna zasiada też w Radzie Nadzorczej, gdzie jest wiceprzewodniczącym. Synerise działa w branży technologicznej i jest jedną z najprężniej rozwijających się polskich firm w tej dziedzinie. Tworzy oprogramowanie do automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych wykorzystujących sztuczną inteligencję. Synerise współpracuje z takimi gigantami, jak Żabka, Oriflame, czy Carrefour, wspierając ich sprzedaż. Nowy Sponsor Akademii otrzymał nawet nagrodę "Microsoft Poland Partner of The Year 2018".

Źródło: Akademia Wisły


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Mike DeVili
Super
Brawo! Tędy droga...

62            -4
~~~UcheJ11
Dziekujemy
Szacun!

60            -4
~~~Tommykr88
I to się nazywa
Good news!;-) dziękujemy !

52            -2
patti1906
Poczatek Wielkiej Wisly
Cos czuje ze to jest dopiero poczatek czegos pieknego !!

66            -3
~~~BeloHrvat skiABG22
Kapitalna sprawa
To jest inwestycja nie w dzien dzisiejszy, ale w jutro. Rewelacyjnie.

50            -2
~~~kristof..
to oznacza jedno
Tomek i Jarek zostają z Wisła Kraków!!brawo!!

23            -1