Niedziela, 28 kwietnia 2019 r.

Daniel Hoyo-Kowalski: - W tamtym sezonie podawałem tutaj piłki

- Udało mi się zagrać na dobrym poziomie i też za bardzo nie dowierzam temu, co się dzieje. Jeszcze w tamtym sezonie podawałem tutaj piłki na meczach na stadionie, a teraz tutaj gram i mój brat mi je podaje. Strasznie to wszystko szybko się zmienia - mówił po swoim pierwszym meczu na stadionie przy ulicy Reymonta, w składzie "Białej Gwiazdy", niezwykle utalentowany Daniel Hoyo-Kowalski.

- Wrażenia są wyjątkowe, które zostały jeszcze spotęgowany, gdy dowiedziałem się, że jestem najmłodszym debiutantem w historii Wisły. To jest wielki klub dlatego też jestem bardzo szczęśliwy - dodał niespełna 16-letni obrońca.

- Trzy miesiące temu lekko zacząłem podejrzewać, że ten debiut przyjdzie, bo zacząłem wtedy trenować z pierwszą drużyną. Pół roku, rok temu, jeszcze myślałem, że to przyjdzie później - mówił wiślak.

- Ta sytuacja kadrowa, w której się znaleźliśmy, jest wyjątkowa, ale myślę, że gra i poziom nas, młodych zawodników, jest dobry - powiedział.

- Na pewno ten dzisiejszy mecz można uznać z mojej perspektywy jako specjalny. Myślę, że nie było aż takiego stresu, jak w pierwszym meczu. Można powiedzieć, że pomału okrzepłem - śmiał się na zakończenie Hoyo-Kowalski.


 AG, KK

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


14    Komentarze:

wilkrobert13 2
Rośnie nam piłkarz.
To samo mówiłem o Lisie...Dobrze wygląda na boisku.Stara się nie popełniać prostych błędów.Klemenz też jest w wyjątkowej sytuacji bo stara się grać profesora dla młodego.;-) Nic tylko trzymać kciuki!Krocz młody drogą Arka Głowackiego a będzie dobrze.

87            -5
~~~ihmo
Gratulacje.
Tylko nie zwariuj.

91            -3
~~~daif1906
Bardzo dobre wrażenie
Chłopak ma duże papiery na bycie topowym obrońcą ligi w niedalekiej przyszłości a od niego zależy czy osiągnie znacznie więcej, a ma ku temu dużą szansę. Bardzo podoba mi się to, że stara się wyprowadzać piłkę i dobrze mu to wychodzi. Musi nabrać jeszcze masy mięśniowej i będzie przestawiał rywali jak pionki na planszy.

79            -3
KZ87
Gol dla Wisły
Zauważcie, że to właśnie on świetnym podaniem do Pietrzaka zapoczątkował akcję bramkową. Widać, że ma talent, teraz tylko ciężka praca.

56            -4
Piter75
Dobry mecz
Zagrałeś niezły mecz trenuj pracuj i słuchaj rad legęd Głowa Wasyl Kuba a to pomoże na boisku i w życiu zachowaj zimną głowę. Trzymamy kciuki.

54            -4
Stryjek
Dziś dobry mecz
Asysta drugiego stopnia przy bramce Kolara - super wyprowadzenie piłki! W obronie poprawnie i bez błędów (może jeden bez konsekwencji). Tak trzymaj, pracuj i się rozwijaj!

44            -4
~~~goal
Rewelacja.
Nawet w Ajaksie nie grają tacy młodzi.

53            -3
adaś
@wilkrobert
Jeśli pisałeś coś o Lisie, że wyrośnie z niego bramkarz to szkoda, że tak się nie stanie. Pseudobramkarz tak można go nazwać. Hoyo ma grać do końca sezonu nawet jak wrócą niektórzy!

19            -27
~~~WladekWis la
@wilkrobert132 z Tym Lisem to Ty chyba sobie żarty robisz ;)
No nie wierzę;-)

13            -11
~~~N3thu
Lis
Bawią mnie komentarze nt Mateusza Lisa. Chłopak ma 22 lata, a wszyscy chcecie by bronił 30 letni Buchalik. Jak bronił to śmialiście się, że ręcznik by więcej piłek wyciągnął. Mamy młodego bramkarza który się ogrywa i rozwija. Trzeba mu dać szanse. Napewno ma większy potencjał niż Michał ale musi się rozwinąć. Ja wiem, że na zachodzie 22 letni piłkarz to ten ukształtowany ale przełóżmy to na realia polskiej piłki.

34            -11
~~~bob
Lis i Karius
W Liverpoolu też dosyć długo ogrywali niejakiego Kariusa raczej z opłakanymi skutkami. W tym sezonie zmienili taktykę to znaczy zaczęli grać z bramkarzem i efekty są odczuwalne. Do zastanowienia dla sztabu Wisły.

23            -5
Maxi
~~~N3thu
I Buchalik i Lis są po prostu słabi . Lis miał już sporo okazji się wykazać i tego nie zrobił jeden czy dwa dobre mecze na sezon to za mało ja w niego nie wierzę . Jednego i drugiego odpalił bym z Wisły tylko jest jeden problem za Lisa zapłaciliśmy kasę a obecnie nikt go nie kupi a nawet za darmo wątpię by chciał go jakiś klub z ekstraklasy

21            -9
~~~N3thu
Bramkarze
Macie racje, że są słabi ale trzeba się zastanowić w czym problem. Lis jak będzie mieć jedną dobrą rundę to już sprzedamy go z zyskiem, bo jest młody. Za Buchalika już nic nie dostaniemy. Jak dla mnie to zastanowienia jest ogólna sytuacja w bramce Wisły- Cierzniak, Załuska, Pareiko, Pawełek. Nigdy nie mieliśmy dobrego młodego bramkarza. Ściągaliśmy ukształtowanych dziadków pytanie czy to problem z polityką transferową i złą oceną bramkarzy czy sztab trenerski jest do wymiany, bo nie potrafią w żaden sposób ich ukształtować i wyciągnąć z nich więcej.

14            -5
~~~Jazda
a ja mam jakąś słabość do tego Lisa
i mimo wszystko wierzę w niego. Niestety nikt nie pamięta jego dobrych meczów, a jedynie ciśnie co zrobił z Piastem czy w Sosnowcu (4-3). Szczerze to wolę takiego bramkarza który 5 meczów wybroni a jeden czy dwa zawali, niż takiego który będzie nijaki...

16            -8