Poniedziałek, 29 kwietnia 2019 r.

Ruszyła sprzedaż biletów na mecze z Koroną oraz z Miedzią

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl, w kafeterii MyBenefit, na portalu kupbilet.pl oraz w wiślackiej "Strefie Kibica" są już do nabycia bilety na dwa ostatnie mecze ligowe piłkarzy "Białej Gwiazdy" w bieżącym sezonie na stadionie przy ulicy Reymonta, w których zmierzymy się z Koroną Kielce oraz z Miedzią Legnica. Zaplanowano je odpowiednio na piątek, 10 maja, na godzinę 20:30 oraz na sobotę, 18 maja, na godzinę 15:30.

Obok znajdziecie cennik biletów dla osób, które posiadają "Kartę Kibica". W przypadku jeśli jej nie posiadasz, do ceny należy doliczyć 5 zł.

Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez Internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Po zakupie biletu online należy sprawdzić status zamówienia w zakładce "Twoje zakupy".

W Strefie Kibica bilety można kupować:
- w dni powszednie w godzinach od 11:00 do 19:00;
- w sobotę w godzinach od 11:00 do 16:00;
- w dniu danego meczu od godziny 11:00 do zakończenia pierwszej połowy.

Na stronie bilety.wisla.krakow.pl » wejściówki dostępne są do nabycia przez całą dobę. Sprzedaż w Internecie zostanie zakończona pół godziny po rozpoczęciu każdego z meczów.

Dodatkowo bilety można nabywać w wybranych punktach Kolporter oraz salonach Empik.

Źródło: Wisła Kraków SA


 Redakcja

Tagi:Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


7    Komentarze:

~~~Pp78
Mecz!
Przyjdźmy na te ostatnie mecze w kąplecie! Podziękujmy piłkarzom i Maćkowi Stolarczykowi za ten cały zawirowany sezon! Już prawie nas niebyło! Dzięki Kubie,Krulewskiemu,Jażdzyńskiemu,Kwietniowi,Wisłockiemu itd.... Jesteśmy nadal w ekstraklapie! Nadszedł czas na podziękowania, bez nich niebyło by nas tu gdzie jesteśmy! WISŁA NIGDY NIE ZGINIE!! Dzięki takim kibicą jak my!! Wszyscy na mecz!:-)

33            -10
wilkrobert13 2
Do Pp78.
Popracuj trochę nad ortografią "młody!"Mam taką nadzieję,że to twój wiek jest powodem upadku i skłoni cię jeszcze do pracy nad sobą i przestaniesz kaleczyć język ojczysty w tak perfidny sposób.Chyba,że miał być to ponury żart...Przekaz juz mądry.Wszyscy na WISŁĘ!

25            -11
macio1906
ortografia
mam nadzieje ze jestes dysortografa lub masc 11 lat bo az trudno patrzec na te bledy ale ogolnie masz racje tylko w oczy parzy (ja nie uzywam polskich znakow w necie ale to nie dlatego ze nie wiem tylko uwazam ze to nie ma sensu ale u czy ó rz czy ż orz ch czy h to oczy bola mnie nauczyl nauczyciel jak chu..... i moze stad na to zwracam uwage ) pozdrawiam

11            -17
~~~Pp78
@wilkrobert132
Haha.... Dobry jesteś!:-) Myślisz że tu o ortografie chodzi? Pozdrawiam:-)

14            -14
~~~fan1978
frekwencja a nowe kontrakty......!!
......drodzy kibice!, teraz na te dwa ostatnie mecze sezonu na R22 musimy się zmobilizować aby pokazać sobie że zrobiliśmy wszystko od siebie aby zapewnić lepsze jutro Wiśle i jej pilkarzą! Teraz wielu siądzie do rozmów kontraktowych i oby byli przekonani że warto tu zostać a nie wzmacniać konkurentów!! Niech też cała Polska zobaczy jak na każdym meczu Kibice wypełniają stadion i dopingują swoją drużynę. WSZYSCY NA STADION, BY POKAZAĆ MOC!

17            -5
Piter75
Fan1978
Popieram w 100%.Nie po to się rzuciliśmy się na początku roku ratować Nasz Ukochany Klub żeby teraz odpuszczać na ostatniej prostej mobilizować rodzin przyjaciół znajomych...JEDNA WISŁA WSZYCY RAZEM CZYNY NIE SŁOWA!!

11            -4
~~~lolo
Zapełnijmy R22
Niech piłkarze mają argument że warto tutaj grać z Białą Gwiazdą na piersi. Kontuzjowani niech się wyleczą w czasie wakacji. Zatrzymać liderów drużyny na 1 rok. Zdobyć dobrego sponsora, jeśli nie głównego to takiego średniego. Grać w nowym sezonie taką piłkę jak podczas meczu z Legią i Cracovią. Porozmawiać z Vukanem o rynek Bałkański, dobrego obrońcę i napastnika pokroju Mario Mandzukica. Doszlifować młodzież i cała NAPRZÓD na R22 na NOWY SEZON: "Będzie, będzie zabawa..." ;-)

19            -4