Środa, 5 czerwca 2019 r.

Ponad milion złotych rocznie od wiślackich Socios dla Wisły Kraków SA?

Jak podał serwis lovekrakow.pl - przewodniczący rady nadzorczej Wisły Kraków SA, Tomasz Jażdżyński, zwrócił się do Stowarzyszenia Socios Wisła z prośbą o udzielenie długoterminowego wsparcia klubu kwotą 85 tysięcy złotych miesięcznie.

45 tysięcy złotych trafiać miałoby dla wiślackiej Akademii Piłkarskiej, 20 tysięcy zasilałoby zespół juniorów starszych, a pozostałe 20 tysięcy drużynę rezerw.

Decyzję czy pieniądze te zostaną przekazane w takiej formie do klubu Socios podejmą w głosowaniu, które potrwać ma do najbliższego piątku.

Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Socios Wisła powstało pod koniec sierpnia 2018 roku, a aktywnie działania rozpoczęło w połowie października, kiedy to można było składać deklaracje członkowskie. Aktualnie zrzesza grupę 1657 osób, które zadeklarowały stałe miesięczne wpłaty, które przekazywane są następnie na potrzeby "Białej Gwiazdy".

Źródło: lovekrakow.pl


 Redakcja

Tagi:


Zobacz także:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


6    Komentarze:

~~~Prawdziwa Wisła☆
to duża pomoc ale jeszcze
Większą może być jeśli pobijmy rekord karnetowy! ja zostaje a Wy..?☆

51            -12
~~~the real thomas
JJJBG!!!
Wyobraźcie sobie 100 000 członków socios, wpłacających minimum 100 zł miesięcznie, jest moc nie ? Wydaje mi się, że Wisła ma tylu kibiców w Polsce i na świecie, albo i więcej.

27            -23
~~~lolo
A mnie ciekawi ile nas jest?
Mnie ciekawi ile osób jest zarejestrowanych na stronie bilety wisła kraków. Niech każdy wpłaci 10 złotych i jest MOC :rotfl: Na miesiąc kasa sama przypłynie. Wystarczy zrobić na stronie zakupu biletów szybkie płatności - odnośnik SOCIOS WPŁATY. Czy ktoś wie ile nas jest zarejestrowanych? Dostajesz mejla i wpłacasz ;-)

23            -13
GrzegorzS
Królu złoty tomaszu
ponosi cię fantazja, zejdz na ziemię. Było by dobrze, gdyby do stowarzyszenia wstąpiło drugie tyle członków. Teraz i tak jest to największa organizacja w Polsce.

32            -14
~~~Wisełka
Grzegorz S
Popieram socios to jest przyszłość naszej Wisły Kraków

31            -8
~~~Wwwwww
100 000
hahaha hahaha :rotfl: :rotfl: Chlopie. My nie potrafimy 20 000 ludzi uzbierac na stadionie majac sprzednane 15 tys karnetów a ty chcesz 100 000 socios xD

11            -2