Poniedziałek, 17 czerwca 2019 r.

Wiślacy rozpoczynają przygotowania

Do pierwszego meczu ligowego sezonu 2019/2020 pozostały 33 dni, więc jest to najwyższy czas na to, aby zakończyć letnie wakacje i rozpocząć przygotowania do nowej batalii w rozgrywkach Ekstraklasy! Tym samym piłkarze "Białej Gwiazdy" zaczynają intensywną pracę nad tym, aby od początku rywalizacji w nowym sezonie wykazywać się jak najwyższą formą. Aby było to możliwe konieczne są oczywiście obowiązkowe badania lekarskie.

Początek przygotowań wiślaków, to obok wspomnianych badań, zajęcia w Myślenicach.

Od soboty, 22 czerwca, zespół czeka już jednak wyjazd do Warki, gdzie zaplanowano tygodniowy obóz przygotowawczy.

Przypomnijmy, że wiślacy zagrają również spotkania towarzyskie, których będzie aż siedem. "Biała Gwiazda" zmierzy się w nich z Garbarzem Zembrzyce (22.06), Radomiakiem Radom (26.06), GKS-em Bełchatów (29.06), Sandecją Nowy Sącz (03.07), Podbeskidziem Bielsko-Biała (06.07), a także 13 lipca - w próbie generalnej przed startem rozgrywek - z MFK Karviná oraz Puszczą Niepołomice.

Pierwszy mecz nowego sezonu zaplanowano na 20 lipca, kiedy to o godzinie 17:30 zmierzymy się na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław.


 Redakcja

Tagi:
Zobacz także:Najczęściej czytane w ostatnim tygodniu:


Dodaj komentarz:


Nick:

Temat:

Tekst:

UWAGA: Dodając komentarz akceptujesz naszą politykę prywatności » oraz regulamin komentarzy »


3    Komentarze:

~~~Jarek
Zza bramki
To nie będzie Garbarz tylko reprezentacja powiatu Suskiego, zagrają w niej też piłkarze wicelidera okręgówki z Tempa Białki czy beniaminka z Suchy Beskidzkiej na czele z Grzegorzem Kmiecikiem a także gracze Halniaka Maków

15            -7
~~~Prawdziwa Wisła 🌟
jazda wzmocnić jeszcze skład
wróci Balaniuk który może odpali dać kontrakt drugiemu makowi ` niko vareli i jazda ... po jak najwyższe miejsce ! mówię wprost TOP3 bo skład nie jest słaby

15            -35
~~~Przemek
cześć!
Gdzię będzie rozgrywany mecz z Sandecją Nowy Sącz?

7            -13